POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [24.01.2014, 16:45:05] • Świnoujście

Miastu potrzebny jest nowy basen!

Miastu potrzebny jest nowy basen!

fot. Sławomir Ryfczyński

Naszemu miastu potrzebny jest nowy basen. Podczas wczorajszej sesji rady miasta po raz kolejny o plany odnośnie budowy nowej pływalni pytał radny Jarosław Włodarczyk. Na razie ważniejsze dla władz są inne inwestycje.

Kwestią najbliższych lat jest, ze stary basen nie będzie nadawał się do użytku. W budżecie na ten rok próżno jednak szukać jakiejkolwiek sumy na te zadanie. Może zatem w przyszłości? Prezydent Janusz Żmurkiewicz odpowiadając na interpelacje radnych zapewnił, że widzi potrzebę budowy nowej pływalni. - Basen też dostrzegam. Wierzcie mi, że porozmawiamy w przyszłej kadencji - zapewnił.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 76, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 76

Gość • Sobota [25.01.2014, 10:25:44] • [IP: 79.184.177.***]

Śmiechu warte, Świnoujście miasto uzdrowiskowe z chorymi mieszkańcami, którzy nie mają dostępu do rehabilitacji. Nie wiem czy zwróciliście uwagę na wypowiedź Żmurkiewicza: , , - Basen też dostrzegam. Wierzcie mi, że porozmawiamy w przyszłej kadencji - zapewnił." tzn:on wie, że wygra przyszłe wybory? Aquapark jest potrzebny w naszej okolicy i obojętne czy w Świnoujściu, Międzyzdrojach czy w innej miejscowości. Ale włodarze miast wolą inwestować miliony w przebudowy promenad, placów i innych. Burmistrz Międzyzdrojów tłumaczy, że nie ma odpowiedniego miejsca na Aquapark, a za parę tygodni podpisuje umowę na budowę następnego apartamentowca!! Dziwne na obiekt dla miasta, który dał by nowe miejsca pracy i rozrywkę, pomógł by osobom chorym w rehabilitacji nie ma miejsca. W taki oto sposób p.Dorosz traktuje tych, którzy go wybrali. Potrafi pięknie mówić i g...o robić. Tak jest w większości miast. Ale my na wybrzeżu musimy mieć czym przyciągnąć turystę.Plaża i morze to nie wszystko.My to rozumiemy, władza nie!!

Gość • Sobota [25.01.2014, 10:04:34] • [IP: 92.42.112.***]

Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie... błagam was, jeden się zbłaźnił i pisze o lekarzu... a poza tym wasze komentarze niektóre są poniżej krytyki.. Współczuję Panu Jarosławowi Włodarczykowi, który jest porządnym człowiekiem a tak go obgadują, masakra.

Gość • Sobota [25.01.2014, 10:00:35] • [IP: 79.185.250.***]

Panie radny proszę myć się w domu a nie oszczędzać wodę i chodzić na basen. I nie miastu tylko urzędnikom!! A co z mieszkańcami!!

Gość • Sobota [25.01.2014, 09:48:33] • [IP: 178.238.249.**]

Przeciez Radny nigdy nic nie mówi tylko w ciemno łapki podnosi jak i pozostali Radni SLD i ich przystawki z PiSu.Wódz każe oni musza bo myślenie jak za komuny naja wyłączone.

Gość • Sobota [25.01.2014, 09:38:56] • [IP: 80.245.181.***]

Gość • Piątek [24.01.2014, 20:19:16] • [IP: 95.129.224.***] Przede wszystkim radny Włodarczyk nie jest lekarzem-doktorem, dlatego sądzę że reszta twojego wpisu też jest tak wiarygodna jak zeszłoroczny śnieg.

Gość • Sobota [25.01.2014, 09:35:21] • [IP: 80.245.181.***]

Gość • Piątek [24.01.2014, 20:41:25] • [IP: 80.245.186.***] Qćwa naucz się w końcu głąbie wyłączać CAPSLOCK, to jest ten klawisz z lewej strony klawiatury. Albo jesteś taki ograniczony albo nie wiem !

Gość • Sobota [25.01.2014, 09:34:01] • [IP: 5.172.238.***]

u nas w miescie tylko betony modne!!

Gość • Sobota [25.01.2014, 09:32:32] • [IP: 37.8.215.***]

Wykaż beneficjentów dbających o rozwój Świnoujścia na stronie ZGR" ZALEW" i mających dla miasta szczególne zasługi. Dla rozwoju społeczności rybackiej w szczególności!

Gość • Sobota [25.01.2014, 09:32:14] • [IP: 80.245.181.***]

Gość • Piątek [24.01.2014, 21:39:20] • [IP: 80.245.188.***] Twój wpis-tragedia!

Gość • Sobota [25.01.2014, 09:24:22] • [IP: 62.200.173.**]

W przyszlej kadencji to juz was nie bedzie kolesie z SLD-PZPR.. Wasz czas juz sie konczy... Nie trzeba byc Wlodarczykiem, zeby stwierdzic ze naszemu miastu nalezy sie nowa plywalnia-aqua park...A ty mlody czlowieku nie podskakuj do Zmurka bo cie wykopsa i co !!

Gość • Sobota [25.01.2014, 08:40:40] • [IP: 5.60.75.***]

Zgadza sie zamiast nabijać kabzę niby gwiazdą, przeznaczyć ten milin na budowę basenu, co rok milion i sie uzbiera, przynajmniej mieszkańcy skorzystają, na karuzelę chodzą przyjezdni, mieszkańcy pracują. Oni wyjadą a basen pozostanie. BRAWO PANIE WŁODARCZYK

Gość-Dziadzia • Sobota [25.01.2014, 08:33:53] • [IP: 37.8.215.***]

Specjalista od szczęk, kiedy wystawa?. Specjaliści od nadzoru budowlanego i odbiorcy inwestycji zlecanych przez podatników, jak sądzicie czy pracownicy z tzw. łapanki to dobrzy pracownicy. To nie tylko drogi autostrady czy rynek. Autostrady do nieba jednak jednakowe dla wszystkich. Czy warto przygotowywać skrupulatnie sprawozdanie z wykonania budżetu i planów realizacji na rok bieżący, zapewne tak. Ale już wygłaszać i zanudzać radnych!

Gość • Sobota [25.01.2014, 08:23:59] • [IP: 37.8.215.***]

Baseny co niektórzy na starość powinni sobie zakupić. Obserwując wypowiedzi radnych na ostatniej sesji odnoszę wrażenie że jeszcze nie dojrzeli żeby być radnymi. Dużo nie zrobili bo przełożyli na następną kadencję. Wypowiedzi merytorycznych odnoszących się do sprawozdania/ wypowiedzi prezydenta nie słyszałem. Ale to może ze względu na przytępiony słuch. Natomiast prawie wszyscy wykazali się niewiedzą pytając o sprawy bieżące czyli oczywiste. Dot.WOŚP, zima i jej skutki, śmieci, wizyta w Stargardzie zapewne wycieczka za prywatne pieniądze, nowy rynek" Pod Zegarem", Plac Słowiański i Wolności, dializy i tomograf i etc.

Gość • Sobota [25.01.2014, 07:56:39] • [IP: 80.245.182.***]

LODOWISKO LODOWISKO LODOWISKO NATYCHMIAST JEST POTRZEBNE POGODA DOPISUJE SZYBKO PRZYSZYKUJCIE LODOWISKO

Gość • Sobota [25.01.2014, 06:12:48] • [IP: 92.42.116.***]

Rzućcie picie, idźcie do roboty, miasto mniej bŸdzie wydawać na zasiłki i starczy wtedy na basen i na złote latarnie…

Gość • Sobota [25.01.2014, 05:56:59] • [IP: 85.196.226.**]

po uj basen jak mamy karuzele cooltury z wawki-zmurkiewiczowi potrzebny dostep do koryta w sejmie-cyganowi wyremontowane mieszkanie przez um-a nam parkingi-zacznijcie myslec tluki bo kopa w d i do roboty do lopaty bo zaden z was nie nadaje sie do niczego

Gość • Sobota [25.01.2014, 00:57:45] • [IP: 88.156.234.***]

i kto to mówi ?jakieś jaja!

Gość • Piątek [24.01.2014, 23:07:45] • [IP: 92.42.114.**]

Miastu potrzebny jest aquapark.

Gość • Piątek [24.01.2014, 22:53:11] • [IP: 178.238.251.***]

Lepiej pierd... karuzele kultury za ponad milion zlotych :) bo po co nam basen po co nam kino lepiej zaproscic gwiazdy zeby pieprzyly bzdruy i na dodatek musismy jeszcze zaplacic za wstep zeby tego posluchac !! zenada!!

Gość • Piątek [24.01.2014, 22:05:12] • [IP: 178.238.246.**]

Potrzebny jest basen-oraz KINO

Gość • Piątek [24.01.2014, 22:01:26] • [IP: 80.245.181.**]

a radny swoje sprawy załatwia...

Gość • Piątek [24.01.2014, 21:45:54] • [IP: 80.245.184.**]

Siostro ! Basen na czwórkę !

Gość • Piątek [24.01.2014, 21:39:20] • [IP: 80.245.188.***]

Zróbcie cos z tym basenem. Już na wejściu te wykładziny komunistyczne rzucają się w oczy -> tragedia. Woreczki na buty --> tragedia. Obowiązkowy czepek --> tragedia. Kłódki z kluczykiem --> tragedia. Szatnie --> tragedia. Prysznice (niby po remoncie) ale co? no raczej tragedia. No i został nam basen, już mi się odechciało wymieniać ;0 Byliście w szczecinie na Floating Arena ?? To jest klasa ! wejście za 7 zł, sauny, dużo miejsca prysznice eleganckie. Szkoda ze to aż 110 km stąd..

Gość • Piątek [24.01.2014, 21:08:09] • [IP: 93.94.187.***]

niech przestana finansować romow i zainwestują w basen

Gość • Piątek [24.01.2014, 21:03:36] • [IP: 80.245.186.***]

PANIE RADNY!PROSIMY ANONIMOWO WYKONAC TELEFON DO UZDROWISKA RUSALKA I ZAPYTAĆ NA KIEDY MOŻE PAN SIE ZAPISAĆ NA PODSTAWOWE ZABIEGI?ZAPEWNIAM, ŻE DOSTANIE PAN ODPOWIEDZ NA PRZYSZŁY ROK, NIECH PAN NAGRA TE ROZMOWE I PUŚCI NA SESJI RM, A POTEM POPROSI O ODPOWIEDZ PANA RADNEGO-NA PEWNO POTWIERDZI SIĘ!WTEDY PROSZE PODNIEŚC RECE PRZECIWKO WYDAWANIU KASY NA KARUZELE I FLOTĘ, A PAN ŚLIWINSKI NIECH POWIE, KIEDY TA GEHENNA SIE SKOŃCZY!!TO JEST CHORE BY ZA 3 DNI POBYTU NA PIEPRZENIU O MAŁO WAŻNYCH SPRAWACH UTRZYMYWAĆ CWANIAKÓW Z WARSZAWKI.ZRÓBCIE SOBIE WYCIECZKĘ DO SWIDWINA, GRYFINA, KRYNICY MORSKIEJ, ZOBACZCIE JAKIE PIEKNE AQA ARKI MAJA, ORGANIZUJA MIEDZYNARODOWE ZAWODY PLYWACKIE I TYM SŁAWIĄ SWOJE MIASTA, Z IMPREZ TO ZNAMY, TAM JEŻDZIMY!, A WY CO?JAK ZA DALEKO TO WYBIERZCIE SIE DO AHLBECKU!MY POTRZEBUJEMY PLYWAĆ DLA ZDROWIA I REHABILITACJI.KUDLA OTWIERA BASENY NIEMCOM, INTERFERIE RÓWNIEŻ, A ILE BYŁO OBIETNIC, NIKT Z MIESZKANCOW NIE KORZYSTA!ZROBCIE COŚ DOBREGO DLA WIĘKSZOŚCI!NIE PUKAJCIE DO NAS PO GLOSY DO DRZWI!!

Oglądasz 26-50 z 76
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■