POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.01.2014, 08:12:24] • Świnoujście

Czytelnik: To trzeba zamalować!

Czytelnik: To trzeba zamalować!

fot. Czytelnik

Obsceniczny malunek zobaczył na jednym z bunkrów przy al. Interferie nasz Czytelnik. Prosi o zainteresowanie nim odpowiednich służb miejskich. Zainteresowaliśmy.

Malunek ten istnieje na bunkrze od niepamiętnych czasów i ciekawe, że do tej pory nie zwrócił uwagi różnych oficieli i normalnych obywateli polskich i zagranicznych przebywających w ośrodku Interferie - pisze nasz Czytelnik.

-Powiadomiłem o tym malunku odpowiednie służby urzędu miasta - rysunek zostanie jak najszybciej usunięty – zapewnia prezydencki rzecznik Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

j444 • Czwartek [16.01.2014, 21:54:13] • [IP: 80.245.182.***]

Widzę, że i" mohery" grasują w internecie np ip.62.69.203. Do wiadomości" mohera" prawdziwy mężczyzna być może powinien panować nad swoją pożądliwością bo tego wymaga kultura i kodeks karny, ale nad ciałem może zapanować jedynie impotent i to 100 procentowy.

j444 • Czwartek [16.01.2014, 19:02:56] • [IP: 80.245.182.***]

Mnie ten obrazek się przyjemnie kojarzy.

Gość • Środa [15.01.2014, 21:52:06] • [IP: 37.199.151.**]

TO JEST W KOMPONOWANE W NASZE MIASTO HISTORIA ZABYTEK I WARA OD TEGO DZIECI MUSZA TO WIDZIC MOZNA TO CIEKAWIE PRZEKAZAC TO ZYWY POMNIK CZASU PRZESZLEGO NIE RUSZAC !!

Gość • Środa [15.01.2014, 19:31:47] • [IP: 88.156.235.***]

Czytelniku! Zamaluj se oczy. Ty nie musisz widzieć, inni może chcą.

Gość • Środa [15.01.2014, 17:55:35] • [IP: 95.33.23.**]

To nie jest żadna al. Interferie, ale ul. Plażowa.

Gość • Środa [15.01.2014, 13:52:06] • [IP: 62.69.203.***]

Proszę o zainteresowanie się naszych służb nie tylko tym, ale np. burdelem na Grottgera no i czasopismami dla tzw.mężczyzn, a tak naprawdę dla ześwinionych umysłów, bo jak to się mówi, stuprocentowy mężczyzna to mężczyzna w 100% panujący nad swoim ciałem (i pożądliwością).

Gość • Środa [15.01.2014, 10:27:15] • [IP: 37.199.151.**]

TO ZABYTEK MNIE ON SIE PODOBA NAPEWNO TUNELEM SZLO SIE NA BERLINA PO CO MALOWAC RACZEJ ODNOWIC ZEBY STAL JEST BARDZO CIEKAWY TOZ TO MA PSZESZLO 70 LATTO HISTORIA MIASTA MA TAM STAC. ...

Gość • Wtorek [14.01.2014, 22:54:00] • [IP: 88.156.234.***]

Boże... wydmy też zacementowali ? jaki to kurort !! to Tokio w krzywym zwierciadle.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 21:50:08] • [IP: 95.129.227.***]

Taaa... a ja jako czytelnik domagam sie GRUNTOWNEGO REMONTU tego oto bunkra! I co z tym zrobicie ? :D :D :D

turysta • Wtorek [14.01.2014, 21:08:11] • [IP: 164.126.129.**]

nie ma w tym mieście" GOSPODARSKIEGO OKA" !! np.zieleń zaniedbana, nie przystrzyżone krzewy i drzewa... drobne ale rzutujące na wizerunek miasta w oczach turystów niedociągnięcia ! prosze zob.jak ZADBANA jest zieleń w M-jach !! ale tu macie MIERNEGO GOSPODARZA, typowego urzędasa...niestety !

Gość • Wtorek [14.01.2014, 21:01:04] • [IP: 80.245.180.**]

rysunek jest git

Gość • Wtorek [14.01.2014, 20:06:15] • [IP: 178.182.101.***]

Dajcie se siana.jest bunkier sa malunki i co?niech se bedzie

Gość • Wtorek [14.01.2014, 20:04:06] • [IP: 91.222.117.**]

jaka to ulica?

Gość • Wtorek [14.01.2014, 19:41:00] • [IP: 92.42.112.***]

Przecież to stare poniemieckie malowidła. Konserwator zabytków powinien się tym dziełem zaopiekować. One bardzo teraz pasują do gender!

Gość • Wtorek [14.01.2014, 18:48:27] • [IP: 95.129.228.**]

oby więcej takich arcydzieł, a nasze miasto będzie jeszcze piękniejsze bo już piękne jest a to zasługa budowniczego fasoli.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 18:27:30] • [IP: 85.196.226.**]

sztuka nowoczesna 15 latek tak do 17-ale dajcie na luz bo prezio bedzie go szukal przez FBI, CBA I uj wie kogo jeszcze-zrobcie im tlo niech bazgraja lepiej na bunkrach niz na blokach-to mlodziez im tez trzeba miejsca na wlasna forme-komuchy sa w urzedzie i im tez trzeba zaplecza ktorego im brak wiec sprawa blacha

Gość • Wtorek [14.01.2014, 18:17:57] • [IP: 88.156.235.***]

To z Kamasutry !

Gość • Wtorek [14.01.2014, 17:41:54] • [IP: 175.176.229.***]

Po komentarzach widac ze wiekszosci sie podoba'

Gość • Wtorek [14.01.2014, 17:28:24] • [IP: 80.245.183.***]

Sztuka kononu Gender

Gość • Wtorek [14.01.2014, 17:27:02] • [IP: 80.245.183.***]

Uch... widzę, że czytelnikowi są obce kanona sztuki nowoczesnej... Moim zdaniem przesłanie artystyczne jest na wyższym poziomie niż" szklane coś" szpecące deptak udając nowoczesne cudo... Widać" pędzel mistrza" hehe

Gość • Wtorek [14.01.2014, 17:10:42] • [IP: 95.129.226.**]

A co stare Niemaszki się zgorszą widząc swój znak słońca pod ptaszkiem?

wokół więcej świństw • Wtorek [14.01.2014, 16:37:16] • [IP: 188.33.142.**]

Obsceniczne zdjęcia to widać na okładkach czasopism sprzedawanych w sklepach, kioskach, owszem, nie ma tam pewnych elementów ciała, ale wszystko to robi ohydne wrażenie zwłaszcza, gdy pomyśleć, że dzieci na to patrzą. I niech nikt nie mówi, że są rzeczy" dla dorosłych"; erotyka taka jak w tych czasopismach nie ma w sobie nic z subtelności, takiej jak np.w aktach malarskich np.Modiglianiego czy Ingresa lub Matisse'a. Te zdjęcia to cep w łeb mężczyzny urabianego na buhaja przez wydawców pism.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 16:02:31] • [IP: 93.94.186.***]

Przestańcie, to przecież od lat atrakcja, przy której Niemcy robią sobie zdjęcia! Nawet w sieci można znaleźć zdjęcia osób, które u nas były promujące miasto właśnie owym arcydziełem nowoczesnej sztuki ulicznej niosącej głębokie, ponadczasowe przesłanie międzykulturowe! Opamiętajcie się ludzie, nie niszczmy tego co w naszym kraju mamy najlepszego do zaoferowania przyjezdnym obcokrajowcom, a mianowicie naszego dziedzictwa obyczajowego.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 15:32:18] • [IP: 193.200.150.***]

Czytelnik popadł w kompleksy.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 14:38:12] • [IP: 93.94.184.***]

różnych oficieli i normalnych obywateli polskich i zagranicznych przebywających w ośrodku Interferie - pisze nasz Czytelnik. - Najbardziej obraża tych z niemiec

Oglądasz 1-25 z 47
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■