POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.01.2014, 18:30:42] • Świnoujście

Remontowali Orlika. Koszt prowadzonych prac to 49 tysięcy złotych

Remontowali Orlika. Koszt prowadzonych prac to 49 tysięcy złotych

fot. Sławomir Ryfczyński

Jakiś czas temu przy boisku Orliku prowadzone były prace remontowe. Pracownicy firmy z Poznania remontowali boisko. Zagruntowano nawierzchnię, wymieniono siatkę i odtworzono linie boiska. Koszt prowadzonych prac to 49 tysięcy złotych.

O szczegóły zapytaliśmy rzecznika prezydenta miasta.
- Siatka,tzw. piłkochwyt została wymieniona przez dyrekcję GP2, które administruje boiskiem, w związku z tym ,że w starej pojawiły się dziury przepuszczające piłkę. Remontu boiska Orlik dokonywała firma SOFISPORT z Poznania za kwotę 49. tysięcy złotych. Prace polegały na oczyszczeniu i zagruntowaniu nawierzchni boiska,wykonaniu natrysku warstwy użytkowej boisk z nawierzchnią poliuretanową oraz odtworzeniu linii boisk- powiedział nam rzecznik prezydenta miasta Robet Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Poniedziałek [27.01.2014, 13:23:35] • [IP: 78.8.215.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [14.01.2014, 23:15:39] • [IP: 178.238.246.***]

"...roboty wykonywała firma z Poznania...", bo w Świnoujściu nie ma takiej firmy, która umiałaby te roboty wykonać? Taka prawda, czy taka BZDURA? A może znaczenie miały znajomości, bo wtedy pewnie można wszystko bez przetargu? Było korzystnie, ale czy dla miasta?

Gość • Wtorek [14.01.2014, 23:14:24] • [IP: 85.200.240.**]

nie ma to jak BHP

Gość • Wtorek [14.01.2014, 21:08:26] • [IP: 92.42.113.***]

49 Tysięcy. .ciekawe

Gość • Wtorek [14.01.2014, 20:22:24] • [IP: 80.245.189.***]

e..ja mam 50 lat marycha zawsze jest trendy lepsza starcze niz bimber z dzialek.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 18:18:41] • [IP: 88.156.235.**]

Piszecie drogo ?! Może tak, może nie... Przecież chcecie zarabiać podobnie jak w Anglii lub innym bogatym kraju. stąd tak jest wyceniana robocizna. Anglicy mili kolonie na całym świecie, Niemcy w Afryce mają swoje kopaliny, owoce i plantacje kawy - herbaty. A ty młody człowieku mieszkasz w biednym kraju i jak się tylko da, to nagminnie kombinujesz aby urwać coś na lewo.Najłatwiej krytykowć, wyśmiewać... i przy okazji niszczyć wszystko dookoła, pluć na chodnik i zaciągac" marychę". To już nie jest" trendy"!! - młody człowieku.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 18:14:05] • [IP: 80.245.189.***]

pis??zlikwiduja te orliki i kapliczki albo pomniki postawia.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 16:35:08] • [IP: 92.42.114.***]

jeszcze PIS pokarze wam prawo i sprawiedliwosć ha HA>HA

Gość • Wtorek [14.01.2014, 15:16:57] • [IP: 193.200.150.***]

Chyba z makulatury.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 13:16:34] • [IP: 92.42.117.***]

dołożyli złotą piłkę. ..dlatego taka cena !

Gość • Wtorek [14.01.2014, 11:30:18] • [IP: 85.155.161.***]

W tych opiniach to tak naprawdę nikomu nie chodzi o wydatek tylko jak komuś dokopać.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 10:38:29] • [IP: 80.245.182.**]

Ale ja nic nie napisałem o koszcie naprawy siatki czy warstwy poliuretanowej. Napisałem, że komuszki najlepiej organizują publiczne przetargi a każdy wyciąga swoje wnioski. A ty jesteś moze miejskim komuszkiem na usługach i opłacanym z publicznej kasy i bronisz zawzięcie swojej matki żywicielki. Nasze miasto robi tylko świetne przetargi - ostatni, który pamiętam to był na śmietniczki w cenie chyba 1000 zł za szt albo lepiej. Innym genialnym wydatkiem był beton-plac za 20 mln zł kiedy w kasie miejskiej pusto a długi będą spłacać nasze dzieci. Niedawno był jeszcze super przepiękny i niemożliwie drogi" przystanek autobusowy" albo sprzedaż szpitala za 1 mln zł i podobne szaleństwa. W tym mieście wydaje się pieniądze lekką ręką na bzdury kiedy wg mnie można było to wydać na rozwój miasta poprzez tworzenie miejsc pracy. Tak robi Goleniów, Stargard - strefy ekonomiczne. Świnoujście jest w 1000 razy lepszej sytuacji ale marnotrawi swój czas i swoje szanse na rozpier... publicznych pieniędzy na bzdury. pzd

Gość • Wtorek [14.01.2014, 10:34:32] • [IP: 193.200.150.***]

Jakiś bubel, że trzeba naprawiać po przebiegnięciu kilku gówniarzy przez kilka dni w roku. Jak to się psuję pod naciskiem 43㎏ dzieci, to, to jest masakra te Orliki z 〰. Bubel do wyprowadzania szmalu.

Gość • Wtorek [14.01.2014, 10:25:09] • [IP: 193.69.22.**]

Pan na zdjeciu - BHP ponad wszystko!!

Gość • Wtorek [14.01.2014, 08:18:57] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Poniedziałek [13.01.2014, 21:24:56] • [IP: 80.245.182.**] haahahhaaahhaha 49 tysięcy za dziurę w siatce !! WT" - a czytałeś ze zrozumieniem tekst? Dla ułomnych umysłowo cytuję:" prace polegały na oczyszczeniu i zagruntowaniu nawierzchni boiska, wykonaniu natrysku warstwy użytkowej boisk z nawierzchnią poliuretanową oraz odtworzeniu linii boisk". Kosztuje przede wszystkim nawierzchnia!

Gość • Poniedziałek [13.01.2014, 22:49:05] • [IP: 80.245.182.**]

komuszki najlepiej wiedzą jak się robi przetargi - wybraliscie ich to teraz musicie płacić podatki na te ich wydatki. pzdr debilne miasto - świnioujscie

Polak Katolik • Poniedziałek [13.01.2014, 22:25:46] • [IP: 88.156.234.***]

" By NAM żyło się lepiej" BANDA ZŁODZIEJI ! W Koronowie dyrektor SP nie dostał Orlika to zrobił Sempika 3x taniej. ... nie musiał się dzielić z piekarzami z legitką PO."

Gość • Poniedziałek [13.01.2014, 21:26:39] • [IP: 93.94.186.***]

Jestem za i tak trzymać Byle lumpowi to i dziura nie przeszkadza a potem jak ruina to trwoga do B...a W zarodku robimy naprawy i konserwacje baranki bo póżniej jest za póżno i lament, że nikogo to nie interesuje

Gość • Poniedziałek [13.01.2014, 21:24:56] • [IP: 80.245.182.**]

haahahhaaahhaha 49 tysięcy za dziurę w siatce !! WTF

Gość • Poniedziałek [13.01.2014, 21:16:41] • [IP: 80.245.189.***]

Tak jak przeniesienie ziolonego rynku zamiast postawic to na starym miejscu zastepujac te stare budy gdzie wszyscy byli juz przyzwyczajeni to sprzedali sulikowskiemu na nastepny blok a klamia ze zalezy im na mieszkancach.

Gość • Poniedziałek [13.01.2014, 21:06:23] • [IP: 80.245.190.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [13.01.2014, 20:27:02] • [IP: 193.200.150.***]

Widzieliście ile kosztuje szacunkowy koszt naprawy spalonej kładki na wydmach? Ponad 150 tysięcy złotych. Chore towarzystwo. Trzeba ich dupy oderwać od zapierdziałych stołków, bo puszczą miasto w skarpetach.

Gość • Poniedziałek [13.01.2014, 20:23:13] • [IP: 193.200.150.**]

Te wszystkie cenniki nadają się do prokuratury, ale nie do tego lamusa, co michalska do niego kiwa palce w amfiteatrze, tylko gdzieś dalej, bo ten lamus wrzuci akta za szafę.

Gość • Poniedziałek [13.01.2014, 20:20:38] • [IP: 80.245.190.**]

i po co to było tylko żule i menel tam grają

Gość • Poniedziałek [13.01.2014, 20:11:34] • [IP: 80.245.181.***]

w zeszłym tygodniu było już po remoncie" piłkarzu po 50-tce". Na wiosnę boisko powinno być już wyremontowane, wiem co mówię. ;)

Oglądasz 1-25 z 35
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■