iswinoujscie.pl • Wtorek [07.01.2014, 21:56:35] • Polska
Podkręć zdrowo dietę dziecka

fot. Organizator
Zbilansowana dieta jest podstawą prawidłowego rozwoju dziecka. Należy więc starannie dobierać składniki dziecięcego menu, dzięki któremu maluch będzie zdrowy, silny i pełen energii do zabawy oraz nauki. Niezastąpionym źródłem białka i kwasów omega-3 są ryby, które według dietetyków za rzadko goszczą na talerzach najmłodszych.
Wielu rodziców pomija ryby w jadłospisie dziecka. Niejednokrotnie przyczyną są kłopoty z przygotowaniem – czasochłonne pozbywanie się ości czy przywieranie delikatnego mięsa ryby do patelni może skutecznie zniechęcić do częstego ich podawania. Dodatkowo w dużej ilości sklepów dostępne są jedynie ryby mrożone, których przygotowanie zajmuje jeszcze więcej czasu. Niektórzy rodzice nie są w ogóle świadomi dobroczynnego wpływu ryb na zdrowie dzieci i z powodu braku wiedzy nie decydują się na ich podawanie.
Idealne rozwiązanie
„GRAALKI smaczne rybki” to pyszna przekąska z łososia przygotowana specjalnie dla dzieci. Łosoś jest rybą o delikatnym mięsie. Nie smakuje ani pachnie tak intensywnie jak większość ryb mogących odstraszać dzieci jako że mają delikatny węch. GRAALKI dostępne są w dwóch zachęcających smakach – pizzy oraz ketchupu – dzięki temu przekąsce nie oprze się najbardziej wybredne dziecko. Graalki zawierają białko, kwasy omega-3, potas oraz zmniejszoną ilość soli. Odpowiada ona za ciśnienie krwi i używana w nadmiarze może doprowadzić do cukrzycy i nadciśnienia tętniczego. Przekąska nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników, doprawiona zaś jest ziołowymi przyprawami. Jedna porcja o masie 100 gramów podzielona jest na mniejsze kawałeczki – w sam raz na jeden kęs dla dziecka. Co najważniejsze – rybki Graalki nie zawierają ości. Są idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych rodziców nie mających zbyt dużo czasu na przygotowanie czasochłonnych posiłków, ale świadomych i chcących dbać o zdrowie swoich dzieci.
w netto są te puchy. .
Artykul sponsorowany
Obrzydlistwo, w zyciu bym swojego dziecka tym nie nakarmila!
Moje dziecko w zyciu by takiego swinstwa nie ruszylo. Moj synek musi widziec ze ma rybe na talerzu a nie mamalyge. Nic do patelni sie nie przykleja a wyciaganie osci to najmniejszy problem. Rybki lubi bardziej od miesa.
klub pancernika wita :)))
Jakaś masakra, to ma być zdrowe? w którym miejscu się pytam!
ryba o smaku pizzy lub keczupu hahahahahah
Coś tu nie gra? Kto to puścił bez żadnego podpisu. Gdzie jest odpowiedzialny za tę kryptoreklamę. Czy to jest REKLAMA producenta tej Puszki?. Reklamy są umieszczane gdzie indziej. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada.?!