POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [07.02.2007, 00:36:10] • Świnoujście

Koncert w Międzyzdrojskim MDK- zespół "KRZAK"

Koncert w Międzyzdrojskim MDK- zespół

fot. Artur Kubasik

6 lutego w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbył się koncert ponadczasowej grupy instrumentalnej "KRZAK". Zainteresowanie koncertem przerosło oczekiwania organizatorów… Łącznie sprzedano ponad 130 biletów.

Zespół, który powstał na przełomie lat 70. i 80., po wcześniejszym rozpadzie, rozpoczął trasę koncertową po Polsce. W 2006 roku muzycy „KRZAK”- Jan Błędowski, Andrzej Ryszka i Leszek Winder postanowili w trio kontynuować wspólną działalność, zapraszając do współpracy inne osoby. W Międzyzdrojach publiczność miała okazję zobaczyć muzyków wraz z powszechnie znanym basistą Krzysztofem Ścierańskim.

Grupa, jak zwykle, nie zawiodła swoich fanów. Całemu, pełnemu energii wydarzeniu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji: „ To było niesamowite przeżycie. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek zobaczę i usłyszę tak wspaniały i znany zespół na naszej międzyzdrojskiej scenie- mówi pani Julia- jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem”.

Występ nagrywała międzyzdrojska Telewizja Kablowa. Po oszałamiającym popisie można było nabyć płyty oraz dostać autografy członków zespołu.
tekst napisały: Ania Hołyńska i Agnieszka Stenka


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Środa [07.02.2007, 23:29:53] • [IP: 83.21.221.***]

Zdjecia Pana Kubasika czasami oddaja wiecej niż słowa uzyte w tekście... Jestem pod wrazeniem Pańskiej tworczości Panie Arturze.

Gość • Środa [07.02.2007, 21:39:52] • [IP: 83.17.236.***]

Racja, Artek tak 3mać

Elizka • Środa [07.02.2007, 11:20:22] • [IP: 83.17.236.***]

Na sali panował rewelacyjny klimat ;) Jak zwykle b. Ładne zdjecie Pana Kubasika. Pozdrawiam

Gość • Środa [07.02.2007, 08:01:46] • [IP: 80.245.176.*]

było rewelacyjnie :)

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uwaga! Dziś (poniedziałek) w całym woj. zachodniopomorskim możliwe gwałtowne burze z gradem i porywistym wiatrem do 90 km/h. Intensywne opady deszczu mogą powodować utrudnienia i zagrożenie życia. Zachowaj ostrożność i zabezpiecz mienie ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■