POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [31.08.2013, 10:16:18] • Świnoujście

Zabawa po Famie

Zabawa po Famie

fot. iswinoujscie.pl

Tradycją świnoujskiej Famy stała się organizacja wieczoru pożegnalnego dla wszystkich uczestników. Także w tym roku, zaraz po zakończeniu koncertu finałowego dziesiątki famowiczów dotarły do Jazz Club Scena by tam pożegnać się z Famą, koleżankami i kolegami. Oprócz rozmów, pożegnaniu towarzyszyła szalona zabaw.

O nastrój do dobrej potańcówki zadbał dj. Tym razem za konsoletą „Sceny” stanął Marek Pędziwiatr. Zaserwował gościom ostrą wiązankę dynamicznej muzyki klubowej ale, momentami, także nieco bardziej przebojowe rytmy. Te zaś od razu pociągnęły gości na parkiet Sceny.

Część gości wesoło pląsała na środku Sali, inni woleli wykorzystać te ostatnie wspólne minuty na rozmowy, wspomnienia, podsumowanie tego co udało się zrobić i marzenia o tym czego chcieliby tu dokonać w przyszłości.

I przy tej właśnie okazji, nietrudno było odkryć jakie jest najchętniej używane pożegnanie famowiczów. Po prostu;
-„Do zobaczenia za rok w Świnoujściu” Fama zawsze dodaje do naszej wyspiarskiej codzienności niezapomnianego kolorytu. Dlatego te, powtarzane w piątek tak często słowa, chętnie powtórzymy i my: do zobaczenia za rok nad Świną!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Niedziela [17.08.2014, 13:35:24] • [IP: 93.94.189.***]

JAKI KONIEC

Gość • Sobota [16.08.2014, 11:08:21] • [IP: 62.69.231.***]

Koniec? Przecież dopiero co się FAMA zaczęła. :/

Gość • Poniedziałek [02.09.2013, 21:16:44] • [IP: 164.126.29.**]

Nareszcie spokój. Sami jesteście prostaki skoro banda naćpanych i napitych małolatów drących mordy do białego rana to dla Was przejaw kultury

Gość • Niedziela [01.09.2013, 21:12:03] • [IP: 80.245.178.***]

Panie dystyngowany niech pomieszka pan koło Centrali w trakcie trwania famy (podczas tej edycji wyjątkowo głośno się zachowywali) kiedy będziesz musiał wstać na 6 do pracy a o 4 w nocy kilkanaście osób będzie śpiewało różne pieśni idąc wolnym krokiem do monopola. Chyba, że tylko prostaki pracują.

Gość • Niedziela [01.09.2013, 18:33:09] • [IP: 89.75.132.**]

"darcie mordy" ? co za prostaki piszą te komentarze?!?!?!

Gość • Niedziela [01.09.2013, 17:52:27] • [IP: 92.42.118.***]

Nie przejmujcie się prostackimi komentarzami Ci ludzie jakby nam famę zabrali pierwsi by krzyczeli że jak można było do tego dopuścić że teraz już nic się tutaj nie dzieje im nigdy nie dogodzisz.

Gość • Niedziela [01.09.2013, 09:21:49] • [IP: 212.244.136.***]

nie rozumiem. Jak nie ma famy, to w Świnoujściu jest cisza i spokój? Inni turyści nie hałasują? Tylko famowicze? Macie naprawdę super miasto, jeżeli głośno jest zaledwie przez 2 tygodnie. Ja mieszkam w mieścinie z ok pięcioma tysiącami mieszkańców i co wieczór jest tak głośno, że latem, nawet w największy upał mam zamknięte okna. ZAZDROSZCZĘ całego roku błogiego spokoju.

Gość • Niedziela [01.09.2013, 08:18:27] • [IP: 93.94.186.**]

Piękna impreza, myślę ze miasto i sponsorzy dołożą parę złotych na następną FAMĘ 2014.

Gość • Niedziela [01.09.2013, 06:58:19] • [IP: 92.42.116.***]

popieram wstu procentach

Gość • Niedziela [01.09.2013, 00:02:38] • [IP: 88.156.232.***]

Przed wojną to były Famy .

Gość • Sobota [31.08.2013, 22:42:46] • [IP: 80.245.178.***]

Nie ma to jak darcie się pod oknami o 4 w nocy z częstotliwością co 15 minut. Na przyszły rok instaluje snajperkę na balkonie

Gość • Sobota [31.08.2013, 19:22:10] • [IP: 92.42.112.***]

chcecie zobaczyć co to fama to cofnjcie się do lat 70-80 u.w. WYPAD!

Gość • Sobota [31.08.2013, 18:06:16] • [IP: 193.200.150.***]

szkoda że już Fama się skończyła.

Gość • Sobota [31.08.2013, 16:42:41] • [IP: 62.69.251.**]

Ponad 40 lat historii i zamiast przymknąć oko (nie mówiąc już o wsparciu czy dumie) na to co u nas najlepsze to klasyczne narzekania nudnych ludzi. Fama jest, co niestety boli, jedynym momentem gdzie przyjeżdżają ludzie poniżej 60tki, żeby chociaż na chwilę tchnąć trochę życia między te banki, kebaby, żabki i szmateksy.

Gość • Sobota [31.08.2013, 16:38:53] • [IP: 62.69.254.***]

co za prostackie komentarze! każde większe miasto żyje nocą. ludzie się spotykają, odwiedzaja puby, wędrują, piją, gadaja, tańczą.. nie tylko studenci. komuś przeszkadza - to mieszka na przedmieściach. a u nas skromne dwa tygodnie zycia, spektakli, akcji plastycznych - innych od kiczu promenadowego - i afera! prowincjonalnych dusz nie odmienisz sztuko! a chamstwa tym bardziej!

Gość • Sobota [31.08.2013, 16:02:45] • [IP: 92.42.116.***]

Zegnam ozieble - d KONIEC DARCIA MORD W NOCY POD OKNAMI!! Urzednicy powinni przemyslec inna lokalizacje dla tego spedu! Proponuje hotel miedzy flota a amfiteatrem!!Nie pozdrawiam!

Gość • Sobota [31.08.2013, 12:24:29] • [IP: 92.42.112.***]

no i krzyż na drogę skończy się wydzieranie ryjów po nocach

Oglądasz 1-17 z 17
■ OSTRZEŻENIE BURZE od godz. 14:00 dnia 17-05-2021 do godz. 18:00 dnia 17-05-2021 województwo zachodniopomorskie, wielkopolskie. Prognozowane są pojedyncze burze, którym towarzyszyć będą lokalnie intensywne opady deszczu od 15 do 20 mm/m2 oraz porywy wiatru do 70 km/h. Skutki: łamanie gałęzi; ryzyko utraty życia; ryzyko wybuchu pożaru; utrudnienia komunikacyjne; zaburzenia w pracy urządzeń elektrycznych. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky Sp. z o.o. ■ Łza się kręci w oku na ten widok! We wtorek dok świnoujskiej MSR odpłynął do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka chłopca odnaleziona. Kilkanaście minut przed godziną 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zauważyli chłopczyka błąkającego się przy ulicy Hetmańskiej. Chłopiec wie, że ma 4 lata, jednak nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■