POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [27.08.2013, 19:07:19] • Świnoujście

W poszukiwaniu skarbu piratów

W poszukiwaniu skarbu piratów

fot. Marta Konczalska

Poszukiwanie zakopanego skarbu piratów, jak i budowanie z piasku wielkiego pirackiego statku, powoli staje się tradycją. Famowicze, jak co roku, w ramach FAMY Dzieciom, zabawiają nasze pociechy na świnoujskiej plaży i promenadzie.

Od poniedziałku do piątku, codziennie o godzinie 11, na plaży lub promenadzie, możemy spotkać Famowiczów z Radomia i grupę dzieci wokół nich. Wcześniej w ramach ich programu FAMA Dzieciom, maluchy mogły stać się chociaż na chwilę malarzem albo piosenkarzem. W poniedziałek było trochę bardziej bajkowo – dzieciaki udawali małych piratów.

W poszukiwaniu skarbu piratów

fot. Marta Konczalska

Nie było drewnianych nóg i opasek na oczy. Był za to wielki statek z ogromną flagą i bogaty skarb piracki.

W poszukiwaniu skarbu piratów

fot. Marta Konczalska

Dzieci rozbawione, najpierw łopatkami kopały i usypywały (z małą pomocą starszych kolegów z FAMY) burty statku, a następnie poszukiwały w wyznaczonym miejscu zakopanego skarbu. Kiedy go odnalazły, worek ze skarbem w mgnieniu oka został pusty.

W poszukiwaniu skarbu piratów

fot. Marta Konczalska

Już teraz zapraszamy na kolejne zabawy z Famowiczami. We wtorek odbędzie się „Olimpiada”, w środę dzieciaki „Powyginają śmiało ciało”, a w następne dni będą mogły pograć w „wodne kręgle” i wziąć udział w konkursie plażowym.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Środa [28.08.2013, 10:42:23] • [IP: 62.69.254.***]

Szkoda, że ta FAMA jest tak krótko i pod samym końcu sezonu.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dotyczące burz dla powiatów w czterech województwach: zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim oraz wielkopolskim. "Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 65 km/h. Lokalnie grad" ■ Za nami pierwszy dzień 17. Baltic Business Forum (BBF). Omawiano przyszłość Ukrainy, jej odbudowę i rolę w systemie gospodarczym oraz energetycznym Europy. W panelach i wystąpieniach udział wzięli wybitni eksperci, politycy i przedstawiciele biznesu z Polski i Ukrainy. Pierwszy dzień 17. Baltic Business Forum: Ukraina w centrum uwagi Tegoroczna, 17. edycja Baltic Business Forum rozpoczęła się od znaczących wystąpień liderów politycznych i ekspertów, którzy wskazali jednoznacznie: przyszłość Europy Środkowo-Wschodniej kształtuje się dziś w dialogu z Ukrainą ■