POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [25.08.2013, 09:28:31] • Świnoujście

Pechowy remis

Piłkarze Floty II Świnoujście zremisowali 1:1 w Dolicach z Unią w meczu 4. kolejki szczecińskiej ligi okręgowej (5 liga). Nasz zespół może mówić o braku szczęścia.

Prowadzenie dla Floty zdobył w 30 minucie Damian Siwiec. - Marcin Siedlarz wykonywał rzut wolny - opisuje sytuację trener Floty II, Ferdinand Chi Fon. - I trafił w słupek. Ale Damian był tam, gdzie trzeba i skutecznie dobił.

Mimo kolejnych dobrych okazji Wyspiarze nie zdołali podwyższyć
prowadzenia. To zemściło się w końcówce spotkania. W 88 minucie po dośrodkowaniu z boku boiska Adam Milkowski nogą wyrównał.

Po czterech kolejkach Flota II ma na koncie 2 zwycięstwa i 2 remisy. W tabeli zajmuje 5. miejsce. W najbliższą środę podejmie Piasta Chociwel.

Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?

Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Niedziela [25.08.2013, 20:22:09] • [IP: 92.42.114.**]

po 50 tysiecy bez premii

Gość • Niedziela [25.08.2013, 19:06:03] • [IP: 178.238.251.***]

Flota 1 liga 25 08 god.19-05 niema na internecie wyniku meczu.CO za reporter, gdy byl pan Mroczek byla minuta po minucie.

Gość • Niedziela [25.08.2013, 10:25:07] • [IP: 93.94.190.***]

ilu grało zawodowców z szerokiej kadry I ligi??nie wiem czy to tajemnica ile zarabiają zawodnicy przesunięci do rezerw??

■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do końca miesiąca ma zakończyć się budowa promenady wzdłuż ulicy uzdrowiskowej ■ Od minuty ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego radnego Cezarego Zdzieszyńskiego rozpoczęły się obrady IX sesji Rady Miasta ■ Adam Bodnar bierze się za świnoujską prokuraturę. Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu, wraz z Prokuraturą Okręgową w Szczecinie, znalazła się pod ścisłym nadzorem nowo powołanego Rzecznika Dyscyplinarnego Ministra Sprawiedliwości. Minister Adam Bodnar, decyzją z 17 października 2024 r., powierzył Zbigniewowi Górszczykowi zadanie wyjaśnienia przewinień dyscyplinarnych dotyczących niewłaściwego zarządzania, które trwały od 2016 roku do marca 2024 roku w świnoujskiej prokuraturze ■ Koncert charytatywny dla powodzian. Zebrano ponad 20 tys. złotych ■ W Świnoujściu właśnie rozpoczął się przegląd 500 drzew rosnących w pasach drogowych, obejmujący ich inwentaryzację – obmiar, ocenę stanu sanitarnego oraz sporządzenie dokumentacji fotograficznej ■ Punkt zbiórki rzeczowej dla powodzian w sportowej MDK przy ul. Matejki 11 będzie działał w dni robocze od 8.00 do 14.30 do 30 września 2024 r. W celu pozostawienia darów należy najpierw zadzwonić pod nr telefonu 91 321 59 49. ■