POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.07.2013, 08:07:27] • Świnoujście

„Błękitna Wstęga” dla „Bryzy 33”

 „Błękitna Wstęga” dla  „Bryzy 33”

fot. iswinoujscie.pl

„Bryza 33” z kapitanem Jackiem Romanowskim zwyciężyła w wyścigu o „Błękitną Wstęgę” Zatoki Pomorskiej, jednym z najbardziej wymagających wyścigów, podczas trwających właśnie Etapowych regat Turystycznych. W niedzielę Neptun był łaskawy dla Żeglarzy. Piękna, wietrzna pogoda sprawiła, że nawet na z plaży, wiele osób obserwowało zmagania żeglarzy.

My wybraliśmy się z żeglarzami na morze i już wkrótce zaprezentujemy na portalu iswinoujscie.pl obszerną fotorelację z regat na Zatoce Pomorskiej. Dziś, jako uzupełnienie informacji o zwycięzcach załączamy fotkę zwycięskiego jachtu na linii mety.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [22.07.2013, 09:33:18] • [IP: 92.42.116.***]

Super! Przepięknie to z plaży wyglądało! Zatoka pełna jachtów - fantastycznie! Gratulacje dla zwycięzców.

Gość • Poniedziałek [22.07.2013, 09:30:35] • [IP: 62.69.254.***]

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznałem się z regulaminem. Ten komentarz został dodany po akceptacji administratora.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Świnoujście – tunel przejezdny. Pożar samochodu przy wyjeździe z tunelu w Świnoujściu wybuchł o godz. 6.10 i został opanowany. Po uprzątnięciu miejsca zdarzenia tunel został w pełni otwarty dla ruchu o godz. 7.35 ■