POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [27.06.2013, 17:38:57] • Świnoujście

[wolontariat] Świnoujście! Poszukujemy wolontariuszy dla DKMS

Poszukujemy wolontariuszy, którzy wspomogą Fundację Dawców Komórek Macierzystych Szpiku podczas akcji mającej na celu poszukiwanie kolejnych osób chcących zostać dawcami szpiku (pomoc głównie podczas wypełniania formularzy zgłoszeniowych).

Akcja prowadzona będzie podczas Karuzeli Cooltury : 19, 20 i 21 lipca w godzinach 11:00- 18:00 (przypominamy, że zostając wolontariuszem sam decydujesz w który dzień i w jakich godzinach możesz pomagać! :) )
Wiek wolontariuszy: 18+ Zgłoszenia do 15.07.2013r (poniedziałek)!

Na priv www.facebook.com/motywacjaidzialanie
lub: tel. 699 654 608, e-mail: sekretariat.mid@gmail.com


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Niedziela [30.06.2013, 21:07:06] • [IP: 80.245.181.***]

Wolontariat? Jaki to wolontariat skoro są wymagania wiekowe!!Ludzie poczytajcie najpierw i poznajcie znaczenie tego słowa...wolontariat jest dla wszystkich osób które chcą pomóc i prawdziwym wolontariacie nie ogranicza się do wieku itd...Ty jesteś inny więc nie możesz pomagać! BZDURA!

Gość • Piątek [28.06.2013, 21:35:13] • [IP: 88.156.234.***]

Ten cały wolontariat to wielka ściema, w szkole 4 był wolontariusz, który przychodził z mamusią do momentu w którym podpisał umowę- póżniej zniknął. Mamusia popłakała dyrektorce w rękaw i umowy nie rozwiązała.Na papierze wszystko gra, jestem ciekaw kto powie prawdę.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■