POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [22.05.2013, 09:07:06] • Świnoujście

Dwie szybkie akcje strażaków

Dwie szybkie akcje strażaków

fot. rzkaj

W dniu wczorajszym świnoujscy strażacy mieli pełne ręce roboty. Wpierw wezwano ich na ulice Energetyków, gdzie ktoś podpalił trawę obok bunkra, w którym bardzo często koczują bezdomni. Strażacy na miejscu zastali palącą się trawę i pijanego mężczyznę, który dopiero po akcji strażaków, ocknął się będąc wyraźnie zaskoczony obecnością strażackiego wozu.

Okazuje się również, że w tym samym czasie, strażacy zostali wezwani do jednego z domów na ulicy Markiewicza.
Wozy bojowe bardzo szybko przemieściły się przez miasto i znalazły pod wskazanym adresem.

Jednak ku zaskoczeniu strażaków okazało się, że na szczęście nic się nie pali, a jedynie jeden z właścicieli szeregowca napalił w piecu kartonami.

Jak powiedział nam jeden z przypadkowych przechodniów, który znalazła się w tym czasie na ulicy Markiewicza – Ulica zasłana był czarnym dymem. Wyglądało tak jakby gdzieś się paliło.
Widocznie ktoś zaniepokojony taką ilością dymu, zadzwonił na numer alarmowy by powiadomić strażaków.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [22.05.2013, 11:42:59] • [IP: 62.69.254.***]

Szybka akcja, prędka wędka

Gość • Środa [22.05.2013, 10:02:05] • [IP: 95.129.228.***]

Straż Pożarna to Służba Mundurowa powinni bez przerwy patrolowac Miasto tak jak patroluje samochód Pogotowia Gazowego

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■