Nie jest to może jakaś ulica w centrum miasta, którą jeździ mnóstwo ludzi, ale przecież jest przed urzędem , powinni ją w końcu wyremontować – mówi jeden z pracowników magistratu.
fot. Sławomir Ryfczyński
Co jak co, ale droga przy urzędzie miasta powinna być wzorowa. Niestety jest to ulica pełna dziur i wybojów. Jeżdżą tędy urzędowe samochody.
Nie jest to może jakaś ulica w centrum miasta, którą jeździ mnóstwo ludzi, ale przecież jest przed urzędem , powinni ją w końcu wyremontować – mówi jeden z pracowników magistratu.
fot. Sławomir Ryfczyński
– A panie na szpilkach muszą chodzić po "kocich łbach". Bo przecież to nie tylko problem kierowców. A kobiety z wózkami? Czy niepełnosprawni?
Wszyscy nasi rozmówcy podkreślają, że w tym miejscu nie musi być wykonany jakieś wielki remont. Chcą aby chociaż na początek wyrównać wyboje i połatać dziury.
- Za czasem ładniej zrobić tę ulicę – mówi jeden z mieszkańców, którego spotkaliśmy w Biurze Obsługi Interesanta. - Powinni jednak zostawić tę zabytkową kostkę a nie kłaść polbruk jak wszędzie. Na zachodzie zachowuje się stare kostki. Tylko poukładane równo, na nowo i pouzupełniane.
Jaki pan taki kram !
Zerwać kostkę i zasiać trawę, będzie trawnik, nie będzie bałaganu.
DOBRA A JA WAM TERAZ MóWIę, żE JAK ZROBIą Tą DROGę TO ZARAZ BęDZIE MARNY ARTYKULIK O TYM, żE Są INNE DROGI W MIEśCIE WYMAGAJąCE REMONTU I żE URZąD MIASTA SOBIE ROBI, A MIESZKAńCóW MA W NOSIE! ZOBACZYCIE! JUż DA SIE PRZEWIDZIEć TEN PORTAL!!
najciemniej pod latarnią
przed urzedem na urzedzie i w urzedzie jest jedna wielka rozpierducha tak powinien wygladac teren urzedu miasta haha lepiej juz wyglada w koziej wolce niz tu wezcie sie za porzadek i remont
Temat jak zwykle beznadziejny - kogo to interesuje jak wygląda kostka gdzieś za urzędem.
ja nie mogeeeeeeee ta droga juz tyle lat tak wyglada a dopiero teraz o tym piszecie hahahahah żenada
Jak przed urzędem tak i w urzędzie, a może i jeszce gorzej :)))
Co to za bałagan przed urzędem jak byście wiedzieli jaki bałagan jest w urzędzie to dobiero by wszystkich zamurowało. :)))))))))
Tak jest ludzie jak cię widzą tak cię piszą. Bałagan wszędzie to i przy Urzędzie. Temat bardzo ciekawy i aż dziw bierze, że dopiero teraz ktoś to poruszył. Bałagan, zła nawierzchnia i samochody parkujące gdzie popadnie pod znakami zakaz postoju to wizytówka nowego Ratusza. Naprawdę nie ma się czego wstydzić.
SŁAWOJOWI RYFCZYNOWI - NAJLEPSZEMU PROFESJONALIŚCIE DUŻO UDANYCH FOTOGRAFII I JESZCZE WIĘCEJ POWAŻNIEJSZYCH TEMATÓW DO UWIECZNIENIA KU POTOMNOŚCI WYSPIARSKIEJ Z OKAZJI DZISIEJSZYCH IMIENIN ŻYCZY DOBRZE POINFORMOWANY!
wy durni ludzie !pierwsze osoby napisaly, ze to beznadziejny temat i teraz kazdy bedzie w swoim komentarzu to powtarzal.jesli byscie przeczytali pierwszy komentarz, ze trzeba cos z tym fantem zrobic-dalej byscie rozwijali mysl cielaki
Może byłoby lepiej zająć się innym zawodem.Nie każdy może być przecież dziennikarzem.
O matko jakie bzdury! Kawałek kocich łbow pod Urzędem i zaraz" artykul". Przecież tym kawałkiem ulicy prawie nikt nie chodzi i nie jezdzi (właściwie to nawet trudno to nazwać ulicą!).
temat jak temat, gorsze bywaly.ja w urzedzie bywam tak zadko, ze gdyby nawet ta droga wysypana byla zuzlem to nie robiloby mi to roznicy.co do ryfczynskiego to stara sie wykonywac swoja prace a jak ktos narzeka na nudne artykuly to niech sam wynajdzie temat, najlepiej z wlasnym udzialem hehehe
Zamiast merytorycznie podchodzić do tematów z" naszego podwórka" i dzięki fotkom zobaczyć to, czego w pośpiechu nikt z nas nie widzi - jak zawsze skaczecie sobie do oczu : (Sławek rób swoje!
DOBRA A JA WAM TERAZ MóWIę, żE JAK ZROBIą Tą DROGę TO ZARAZ BęDZIE MARNY ARTYKULIK O TYM, żE Są INNE DROGI W MIEśCIE WYMAGAJąCE REMONTU I żE URZąD MIASTA SOBIE ROBI, A MIESZKAńCóW MA W NOSIE! ZOBACZYCIE! JUż DA SIE PRZEWIDZIEć TEN PORTAL!
Do poprzednika: nie wiedziałem, że Ryfczyński to arystokrata i mnie przerasta /chyga wagowo, bo wzrostem to na pewno nie/.
Kocie łby pod urzędem miasta nie świadczą za dobrze o was wszystkich. Jeżeli reprezentacja miasta ma kiche pod budynkiem to jest to wstyd dla ludu, którego ta władza reprezentuje. Nie lubie ryfczynskiego ale tu ma pełną racje i przerasta wasz proletariacki charakter o mile.
p.Sławomir Ryfczyński jest wybitnie znudzony życiem i poszukiwamiem tematów foto.
Ten artykuł (a właściwie sens jego zamieszczania) upadł poniżej poziomu dna, a myślałem że tylko GS wymyśla durne artykuły.
Ja uważam że tym tematem powinna zająć się Emerycka Rada Osiedlowa do spraw Tematów Rzek z pianą na ustach.
Zapewne wszytkich w urzędzie drażni widok tej" niby drogi" ale... ...jak tylko by ktoś zdecydował się na jej remont zaraz odezwaliby się" wściekłe psy" z pianą na pyskach i zarzucili by prezydentowi trwonienie pieniędzy i darli by w niebogłosy, iż jest tysiące innych ważniejszych dziur do załatania... A tak komentarzy popleczników możejki brak i o jeden problem mniej w urzędzie mimo iż dziury raczej małe nie są...
Ry*CZ*N pie***lnij się w ten swój P***y łeb. Łazisz po mieście i pstrykasz fotki jakimś krzaczkom, płytkom na wojska polskiego, teraz drodze przy U.M. Co j eszcze? Nudzi się? Domu chłopie nie masz? Żeby takimi pierdołami się zajmować? I to na dodatek w niedziele? Idź chłopie do koscioła! A jak chcesz świat naprawić to startuj na prezydenta a nie z partyzanta pseudozdjęcia klepiesz. ŻENADA
... Jaki pan, taki kram! To kociejewo przed urzędem nikomu nie przeszkadza oprócz Ryfczyna - a możeby tak w czynie społecznym pan Sławomir kosteczki wyrównał, bo fotę zrobić to każdy głupi potrafi:)