POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.04.2013, 06:47:54] • Świnoujście

Senator zaprasza do biura

Senator zaprasza do biura

fot. Sławomir Ryfczyński

Wojewoda Zachodniopomorski Marcin Zydorowicz pogratulował senatorowi Sławomirowi Preiss nowo otwartego biura. Senator przypomina jednocześnie, że biuro jest otwarte dla wszystkich mieszkańców w każdy poniedziałek w godzinach 17.00 – 18.30.

- Wyrażam nadzieję, że nowa siedziba będzie miejscem spotkań, rozmów oraz wypracowania rozwiązań przychylnych mieszkańcom Świnoujścia i okolic. Wierzę, że Pana współpracownicy będą starali się odpowiednio osobami potrzebującymi pomocy , nadając bieg problematycznym sprawom – napisał w liście do senatora Wojewoda Zachodniopomorski.

Sławomir Preiss przypomina, że jego biuro otwarte jest w każdy poniedziałek w godzinach 17.00 – 18.30. przy ul. Grunwaldzkiej 22 (na parterze wieżowca przy dużym parkingu CH UZNAM).

Można również umówić się na spotkanie telefoniczne pod nr tel. 791 695 444 lub e-mailowo:biuro@slawomirpreiss.pl.

- Czekam na mieszkańców Świnoujścia w podanych powyżej godzinach, bo przecież to ja jestem dla Państwa, a nie odwrotnie – mówi senator PO RP.


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Wtorek [30.04.2013, 14:01:34] • [IP: 80.245.179.***]

GOŚCIU DUŻO PRZYSTOJNIEJSZY W NATURZE - to zdjęcie akurat bylejakie. POPATRZCIE JAK WYCHODZI NASZA" MASA" RZĄDZĄCA np.Jaś fasola czy nasza" rudzieńka"

Gość • Wtorek [30.04.2013, 13:56:14] • [IP: 80.245.179.***]

Ludzie skończcie z tym obrazaniem kogoś kogo nie znacie! Obrażajcie swoich SLDowców rządzących, a jak rządzą TO WIDAĆ WSZĘDZIE - SPÓJRZCIE NP. NA SZPITAL !!

Gość • Wtorek [30.04.2013, 10:13:03] • [IP: 92.42.113.***]

czemu założył dwie koszule ?

Gość • Wtorek [30.04.2013, 00:24:11] • [IP: 178.238.249.**]

IP 190*** to w mieście już tak źle, że trzeba dla niego szukać pomocy??

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 21:21:51] • [IP: 80.245.190.***]

Ludzie, zastanówcie się, co ma wygląd do mądrości czy stanowiska?Ale ten facet wygląda zupełnie dobrze.-A was stać tylko na kpiny?Podpowiedzcie mu coś mądrego, w czym i jak by mógł pomóc naszemu miastu i mieszkańcom.Szkoda czasu na głupoty!

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 20:46:40] • [IP: 31.63.234.***]

Widać że wybory się zbliżają, chyba będą kawę. serwować i to raz w tygodniu.Wysiłek straszny.Biuro powinno funkcjonować już dwa lata, i tu poczyniono oszczedności.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 19:48:23] • [IP: 109.243.102.***]

Pan Priss, Piss czy jak go tam zwą facjate i usmiech ma identyczny jak jego młody przydupas który niedawno odebał legitymacje członkowską i w polityke zaczął się bawić

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 19:02:11] • [IP: 62.150.85.**]

Didzeje z Mozambiku tez noszą takie koszule

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 18:20:45] • [IP: 80.245.183.***]

zadowolony bo uposażenie ma niezłe. Całkowicie niepotrzebny społecznie gość. KOMPLETNIE

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 16:50:24] • [IP: 93.94.186.**]

MÓWIĄ ŻE ZA BRZYDKĄ GĘBĘ MOŻNA IŚĆ DO PAKI TO WIDOCZNIE MA PIĘKNĄ BO NIOE SIEDZI

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 15:42:15] • [IP: 92.42.118.**]

nie na twarz ale na inteligencje przy wyborze sie patrzy

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 14:56:59] • [IP: 79.187.106.***]

Stefek- aleś rzyś się wyrobił! Jo niy moga Stefek, Łostatni roz rzech cie widzioł w Katowicach na dworcu kaj myśle dynaturatym siy raczyli :D. Coś ty łubroł na siebie chopie??!! Podej komóra to zadzwonia i pódziem chlać na górki!!

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 13:24:21] • [IP: 62.69.255.***]

o matko, ale facjata, ludzie ktorzy głosowali na tego jegomościa mają chyba zerwane z dekla!!

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 11:52:41] • [IP: 79.187.106.***]

Wystarczy spojrzeć na tę maskę, którą szanowny pan nosi żeby dojść do wniosku, że wiele ma do ukrycia. Reguła taka- im szerszy sztuczny uśmiech- tym większe machlojki :P.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 11:42:28] • [IP: 178.238.247.**]

Panie Senatorze. O Pana skuteczności będę mogła się przekonac gdy zainteresuje się Pan sposobem przyznawania dotacji dla młodych, poraz pierwszy rozpoczynających pracę.Dotyczy oczywiście kierownictwa Urzędu Pracy w Świnoujściu.Niebawem podam Panu osobiście szczegóły. Zainteresuję również Panią Poseł. W technice pracy UP tkwi m.in.przyczyna niskich notowań PO.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 11:19:52] • [IP: 93.94.190.***]

Jaka gustowna koszulka :) Taka stylowa.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 11:19:39] • [IP: 95.40.187.***]

Podobno przechodzi do SLD.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:36:37] • [IP: 31.61.131.**]

Pewnie asystent to napisał, był taki twórczy i zapomniał dać do weryfikacji senatorowi.Pewnie teraz mu się oberwie za to :)

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:34:32] • [IP: 93.94.184.**]

Poltorej godz. raz w tygodniu :-) ilu interesantow zdarzy przyjac... smiech na sali. Niech wraca do Stargardu tam gdzie jest posmiewiskiem, i powodem kpin i zartow...

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:22:15] • [IP: 80.245.187.***]

Do tych dwóch kołnierzykow brakuje jeszcze pampersa pod szyje.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:16:00] • [IP: 88.156.235.***]

Ale ja tego gościa nie wybierałem i pierwszy raz tę gębę widzę a on ponoć nas reprezentuje w senacie. Czy oni naprawdę sami się wybierają i nic na ten temat nie mamy do gadania? To na pewno trzeba zmienić i to jak najszybciej, tej wiosny trzeba iść na Warszawę.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:14:55] • [IP: 62.69.252.**]

Do goscia z 09:58:39, to na male litery powinnismy mowic niewielkie?

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:08:14] • [IP: 62.69.252.**]

Pewnie juz go za dobrze znaja w rejonie Stargardu wiec weszy, czy uda mu sie wcisnac 4litery w Swinoujsciu. Moze liczy, ze zalapie sie na fuche Zmurka, albo na europasozyta jak oczaruje wyborcow sztucznym usmieszkiem.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:00:49] • [IP: 79.186.129.***]

A ja myslałem , że ten Pan to zz PSL-u