POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.04.2013, 15:13:35] • Świnoujście

Cud w końcówce

Piłkarze Floty Świnoujście pozostają bez zwycięstwa w rundzie rewanżowej rozgrywek I ligi. Jednak dziś sprawili nie lada sztukę remisując 2:2 w Brzesku z Okocimskim - choć do 87 minuty przegrywali 0:2! W pierwszej połowie nie działo się wiele, ale przewagę mieli gospodarze, grający podobnie jak Flota pod wodzą nowego trenera, Czesława Palika.

Wydawało się, że rozstrzygnięcie losów spotkania nastąpiło w ciągu trzech minut - pomiędzy 56 a 58 minutą. Najpierw Paweł Smółka po prostopadłym podaniu ze środka boiska wyszedł do sytuacji sam na sam z bramkarzem Floty, Grzegorzem Kasprzikiem i wygrał ten pojedynek. A dwie minuty później po dośrodkowaniu Iwana Litwiniuka z rzutu rożnego gola głową zdobył Damian Byrtek i bylo 2:0 dla Okocimskiego.
Trener Floty Tomasz Kafarski zareagował zmianami. Za Bartłomieja Niedzielę wszedł Bartosz Śpiączka i to on w 71 minucie był bliski zdobycia kontaktowej bramki, ale jego strzał z kilku metrów obronił bramkarz Okocimskiego. Sztuka udała się drugiemu zmiennikowi, Arkadiuszowi Aleksandrowi. Napastnik nie wyszedł w podstawowym składzie, zmienił w 66 minucie obrońcę Sebastiana Zalepę i po podaniu od kolejnego zmiennika, Ensara Arifovicia, trafił na 1:2. Flota poszła za ciosem i zdołała doprowadzić do remisu. W 90 minucie w ogromnym zamieszaniu wyrównującego gola strzelił Arifović, którego można śmiało nazwać bohaterem meczu.
Okocimski Brzesko - Flota Świnoujście 2:2 (0:0)

Bramki: Smółka (56), Byrtek (58) - Aleksander (87), Arifović (90)
Flota: Kasprzik - Fryc, Stasiak, Zalepa (66 Aleksander), Jasiński -
Niedziela (58 Śpiączka), Kieruzel, Bodziony, Niewiada, Olszar - Nwaogu (83 Arifović).

Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?

Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Poniedziałek [15.04.2013, 22:37:41] • [IP: 77.88.191.**]

FLOTA = DRAMAT

Gość • Poniedziałek [15.04.2013, 14:29:57] • [IP: 77.88.191.**]

Gość  Poniedziałek [15.04.2013, 10:54:09]  [IP: 93.94.184.***] Następny - to upominanie się tutaj jest takie samo jak byś podczas oddawania kału się upominał. Też tego nie kumasz?

Gość • Poniedziałek [15.04.2013, 12:51:08] • [IP: 80.245.188.***]

A kogo obchodzi jakaś nikomu niepotrzebna bieżnia ?!Zresztą biegać można wszędzie a w piłkę nie da się grać poza boiskiem.Bieganie nie jest widowiskową dyscypliną, mało kogo ono obchodzi bo jest nudne.

Gość • Poniedziałek [15.04.2013, 10:54:09] • [IP: 93.94.184.***]

Do 19:51:54, chory to jesteś, dobrze, ze ktoś upomina się o bieżnię, bo to wstyd dla miasta, ona może jest ważniejsza od tej piłki, ale jak ktoś ma zamiast mózgu piłkę, to tego nie pojmie.

Gość • Poniedziałek [15.04.2013, 07:27:03] • [IP: 77.88.191.**]

Gość  Niedziela [14.04.2013, 19:51:54]  [IP: 80.245.178.**] Od kilku lat piszesz o tej swojej bieżni - a co w tej sprawie zrobiłeś? NIC! Jesteś jak chory psychiczne - myślisz, że tu jest Urząd Miasta i tu się składa wnioski?

Gość • Poniedziałek [15.04.2013, 06:40:59] • [IP: 46.115.101.***]

tak tak tak tylko najlepsze drużyny graja do końca meczu i strzelają jeszcze bramki ! hough

Gość • Niedziela [14.04.2013, 22:38:18] • [IP: 80.245.178.**]

Flota, grabarze innych dyscyplin.

Gość • Niedziela [14.04.2013, 20:18:18] • [IP: 80.245.189.***]

Ja bym dodał jeszcze Messiego i Ronaldo. A następne płatne.

Gość • Niedziela [14.04.2013, 19:53:10] • [IP: 37.8.215.**]

Przecież pisałem, że A.Aleksander + Flota z jesieni to jest drużyna. Następne porady będą już odpłatne.

Gość • Niedziela [14.04.2013, 19:51:54] • [IP: 80.245.178.**]

Oddajcie bieznię , grabieżcy.

Gość • Niedziela [14.04.2013, 19:30:59] • [IP: 212.109.160.***]

zremisować ze prawie spadkowiczem- to są sukcesy brawo brawo hahaha wstyd i tyle

Gość • Niedziela [14.04.2013, 19:13:07] • [IP: 88.156.234.***]

Wygrali wreszcie ?

Gość • Niedziela [14.04.2013, 18:42:47] • [IP: 93.94.190.**]

tak dobrze graja, ze orange sport zrezygnowal z transmijsi, pokazalai jakis dolcan, a flota w powtorkach

Gość • Niedziela [14.04.2013, 17:13:22] • [IP: 80.245.189.***]

JAK DRUZYNA...TAKI CUD...ŻAŁOSNE!!

Gość • Niedziela [14.04.2013, 17:13:04] • [IP: 178.238.252.***]

184 to samo KMIOCIE do rezerw jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Gość • Niedziela [14.04.2013, 17:13:04] • [IP: 62.69.249.*]

Miał facet farta-gra floty słaba.

Gość • Niedziela [14.04.2013, 16:39:58] • [IP: 95.129.225.**]

Brawo chłopaki i trenerze ale były emocje UFFF...No i taką Flotę chcemy widzieć na każdym meczu!!

Gość • Niedziela [14.04.2013, 16:34:57] • [IP: 93.94.184.***]

Ari i co KMIOTY POWIECIE !!

Gość • Niedziela [14.04.2013, 16:25:57] • [IP: 80.245.189.***]

Ale to nie Zawisza po był liderem po rundzie jesiennej. A cieszyć się z remisu z drużyną ze strefy spadkowej to chyba jakieś nieporozumienie. A znając życie to Flota też przegra z GKS - em i zapewne nie tylko z nimi.

Gość • Niedziela [14.04.2013, 16:22:03] • [IP: 37.8.215.***]

Pierwszy błąd nowego trenera od razu w pierwszym meczu ! Wystawiając Charliego zamiast Aleksandra ! Tym, samym pozbawił Wyspiarzy zwycięstwa i 3-punktów !. ...na razie żółta kartka dla trenera !

Gość • Niedziela [14.04.2013, 16:22:01] • [IP: 83.11.72.**]

czym tu się podniecać przecież wiadomo że Flota musi odpuścić żeby przypadkiem nie awansować do ekstraklasy bo miasta nie było by stać wtedy na utrzymanie klubu a sami nie dali by rady bez sensu taki sport

Żega • Niedziela [14.04.2013, 16:09:57] • [IP: 178.238.246.***]

Tylko nie wybrzydzać! Bramkostrzelny Zawisza przegrał w Katowicach. W I lidze nie ma pewniaków, mogą być raczej przypadkowi wygrani, jak Termalika z Arką w Gdyni. Flota będzie lepsza - już potrafi grać w końcówce meczu. Brawo FLOTA!

Gość • Niedziela [14.04.2013, 16:04:39] • [IP: 37.8.215.***]

Nie są w stanie wygrać ze spadkowiczami, to z kim ? Dno całkowite, na takie mecze nie ma co przychodzić !

Gość • Niedziela [14.04.2013, 15:47:40] • [IP: 80.245.189.***]

Rewelacja. Remis ze spadkowiczem to rzeczywiście rewelacja. Dno.

Gość • Niedziela [14.04.2013, 15:30:45] • [IP: 93.94.188.**]

Brawo! Flota !! Rewelacja to wejście Ariego :) Gratulacje :)

■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do końca miesiąca ma zakończyć się budowa promenady wzdłuż ulicy uzdrowiskowej ■ Od minuty ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego radnego Cezarego Zdzieszyńskiego rozpoczęły się obrady IX sesji Rady Miasta ■ Adam Bodnar bierze się za świnoujską prokuraturę. Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu, wraz z Prokuraturą Okręgową w Szczecinie, znalazła się pod ścisłym nadzorem nowo powołanego Rzecznika Dyscyplinarnego Ministra Sprawiedliwości. Minister Adam Bodnar, decyzją z 17 października 2024 r., powierzył Zbigniewowi Górszczykowi zadanie wyjaśnienia przewinień dyscyplinarnych dotyczących niewłaściwego zarządzania, które trwały od 2016 roku do marca 2024 roku w świnoujskiej prokuraturze ■ Koncert charytatywny dla powodzian. Zebrano ponad 20 tys. złotych ■ W Świnoujściu właśnie rozpoczął się przegląd 500 drzew rosnących w pasach drogowych, obejmujący ich inwentaryzację – obmiar, ocenę stanu sanitarnego oraz sporządzenie dokumentacji fotograficznej ■ Punkt zbiórki rzeczowej dla powodzian w sportowej MDK przy ul. Matejki 11 będzie działał w dni robocze od 8.00 do 14.30 do 30 września 2024 r. W celu pozostawienia darów należy najpierw zadzwonić pod nr telefonu 91 321 59 49. ■