iswinoujscie.pl • Sobota [30.03.2013, 07:12:52] • Świnoujście
Masz powyżej 180 cm? Uważaj!

fot. iswinoujscie.pl
Na wychodzących ze sklepu mięsnego na rogu ulicy Monte Cassino i Piastowskiej czeka niebezpieczeństwo! Chodzi o znak drogowy zamocowany na wysokości około 180 cm nad chodnikiem. Uwaga! Zderzenie z ostrym blaszanym znakiem może być naprawdę bolesne!
- Znak został bezmyślnie zawieszony przy samych drzwiach do sklepu i tylko dobry refleks może uratować kogoś przed utratą oka! - ostrzega jeden z mieszkańców.
Szczególnie ostrożni powinni być piesi, którzy pochwalić się mogą wzrostem powyżej 180 cm. A więc - uwaga na głowy!
źródło: www.iswinoujscie.pl
To nie jedyny znak z tak nisko umieszczoną blacha
Znak jest za nisko i koniec dyskusji ! w przypadku wybicia oka skieruję pozew do sądu o odszkodowanie w wysokości 30 milionów euro.
a moze to jest chwyt reklamowy sklepu mięsnego..
Niebezpieczeństwo!! Teraz się będę bał z domu wychodzić.
Ten znak można posolić, i zrobić sobie kanapkę.
a tak poza tym wesolych swiat i mokrego dygusa od PAZDZIOCHA
Bez przesady, jeśli ktoś wysoki ma znak na wysokości oczu (jak piszą internauci) i go nie widzi to powinien po prostu kupić sobie okulary.
fajny wozek a ile ma atmosfer w oponce?? a ta pani jaka ma zacna biala czapeczke szyk mody z mozambiku. ciekawe co ma w torbie, chyba jaja kupila
Temat odpowiedni do świąt.Życzę radości, zdrowia i pogody wiosennej.Co niektórym internautom wyluzowania i wyplucia jadu!
hahaha :)
Tak to już jest jak kurduple wieszają znaki a prawdziwi mężczyźni muszą się później gimnastykować...
Znak montował człowiek" wysoki inaczej" czyli z metra cięty -i co się dziwić ?? -dla niego to zawrotna wysokość
Bede uwazac.
ta rurka jest za krótka, wyzej sie nie zawiesic, lepiej powiedzcie dlaczego pozostawiono te poniemieckie plyty chodnikowe przy poczcie na placu wolnosci,
HALLO MONTEZE TEGO ZNAKU JESTES DEBILEM MOWIC JUZ KULTURALNIE !!ps.szkoda ze tak na 110m nie ma znaku to dla dzieci zeby widzialy hehe
Temu, kto ten znak montował, mówię z czystym sumieniem: JESTEŚ DEBILEM.
powiem tak ja mam tylko 18 cm : (wiec bardzo dużo mi brakuje, żeby tam dosięgnąć... Ale może jakiś murzyn lub sterydziarz, który wieczorkami bawi się pompką to wtedy jest to bardzo możliwe
MIASTO BOGATE MOŻE WYPŁACAĆ ODSZKODOWANIA JEDNO PO DRUGIM.
Co za debil umieszcza w takim miejscu znak drogowy ??!!. .powinien by przy jezdni a nie przy ścianie domu = może zaczną na ścianach przyczepiac !! FACHOWCY OD SIEDMIU BOLEŚCI...
Nasze miasto jest po prostu genialne. Ja mam 195 i kurcze naprawdę czasami tylko dobry refleks ratuje mnie przed rozwaleniem swojej głowy. Po prostu to wszystko jest robione na odwal, a bynajmniej tak wygląda.
czache lekko rozwalic i podac miasto o kilka milionow odszkodowania...
To prawda włąsnie dzisiaj wychodziłem ze sklepu i mało nie przydzwoniłem w niego. Pozdrawiam bezmyslnosc.
Przydał by ssię go zezłomować.