POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.03.2013, 18:50:38] • Świnoujście

1:2 z Olimpią

Piłkarze Floty porażką 1:2 z Olimpią w Grudziądzu rozpoczęli rundę wiosenną I ligi. Świnoujścianie oczywiście pozostali liderem tabeli. - Najważniejsza w tym meczu będzie skuteczność - mówił przed meczem bramkarz Wyspiarzy, Grzegorz Kasprzik. W pierwszej połowie trafił w dziesiątkę. W pierwszej połowie piłkarze Floty oddali jeden strzał na bramkę rywali, ale zakończony golem. W 24 minucie Krzysztof Bodziony na lewym skrzydle zagrał do środka, a Arkadiusz Aleksander umiejętnie w tempo wbiegł w "16" i uprzedzając bramkarza rywali posłał piłkę w krótki róg.

Był to gol wyrównujący na 1:1, gdyż w 21 minucie Olimpia zdobyła prowadzenie. Gospodarze przeprowadzili składną akcję w środku boiska, piłka trafiła do Adama Cieślińskiego. Obrońca Floty Sebastian Zalepa stał trochę za daleko od niego i Cieśliński precyzyjnym strzałem w róg zdobył prowadzenie.
W pierwszej połowie Olimpia sprawiała wrażenie, jakby była dużo lepiej przygotowana do gry na kiepskiej, pozimowej murawie. Do murawy nie mógł przyzwyczaić się Sebastian Olszar, który musiał zejść z boiska z powodu kontuzji. - Skręciłem kostkę - poinformował Olszar. Gospodarze w pierwszej połowie oddali 10 strzałów, ale na szczęście żaden nie sprawił Kasprzikowi problemów.
W drugiej połowie gra się wyrównała, jednak nadal brakowało Wyspiarzom akcji z przodu. Brakowało stałych fragmentów gry - rzutów rożnych i wolnych - po których Flota zdobywała wiele goli jesienią. W 81 minucie Piotr Ruszkul był bardzo bliski zdobycia zwycięskiej bramki dla Olimpii. Niestety, minutę później sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, za zagranie ręką Zalepy. Nasz stoper wybijał piłkę głową i nieszczęśliwie lekko trafił piłką w rękę. Można się zastanawiać, czy wpłynęło to na akcję. Rzut karny wykorzystał Cieśliński.

Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście 2:1 (1:1)
Bramki: Cieśliński 2 (21, 83-karny) - Aleksander (24)
Flota: Kasprzik - Szałek, Stasiak, Zalepa, Opałacz - Wrzesień (85
Śpiączka), Mysiak, Bodziony, Kieruzel, Olszar (18 Arifović) - Aleksander (67 Nwaogu).

Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?

Oglądasz 1-25 z 53

Wyspiarz • Czwartek [14.03.2013, 11:24:12] • [IP: 95.129.226.***]

Jestescie wszyscy smieszni, najpierw jak sa wyniki to chwalicie trenera Nowaka, skandujecie na meczach jego imie i nazwisko, podniecacie sie nim jak mrowka okresem a teraz kiedy cos nie poszlo to wieszacie psy na nim..To dopiero pierwszy mecz, chlopaki musza sie rozegrac a wy juz gadacie o najgorszym... Pieprzeni kibice sukcesu...

Gość • Wtorek [12.03.2013, 10:33:40] • [IP: 31.175.77.***]

Dunajko OFF Kłusek ON

Gość • Poniedziałek [11.03.2013, 09:07:29] • [IP: 80.245.190.**]

PANIE RYŚKU!! Wróć na wyspy. Prosimy.

Gość • Poniedziałek [11.03.2013, 02:47:37] • [IP: 37.209.149.*]

Co Wy się dziwicie, przecież wiadomo było, że całą czarną robotę robił Pan Kłusek a trener Nowak nadstawiał tylko plecy do klepania. Teraz Pana Kłuska nie ma i co...? Tak jak w sparingach zero ładu i składu tak teraz też dno i 3 metry mułu. I jeszcze te stałe fragmenty (z Olimpią nie mówię bo ich nie było) to co było naszą silną stroną teraz nie działa zupełnie. Jeśli to nie zatrybi to Pan Dominik chyba będzie musiał opuścić wyspę.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 23:48:01] • [IP: 92.42.115.***]

wiem jedno za bardzo wszyscy sie podniecają tą flota, ale i tak nie bedzie ekstraklasy, a nawet jak to co oni osiagną tak grając są slabi szkoda wydawania pieniedzy na puchar nowak do wymiany kłusek powrot

Gość • Niedziela [10.03.2013, 20:11:35] • [IP: 62.69.230.**]

uwazam ze jesli nie uda sie awans do ekstraklasy mimo ogromnego wsparcia miasta to winnych powinnismy szukac wsrod dzialaczy., Zarzad powinien sie podac do dymisji wowczas za zaprzepaszczenie szansy na awans jak i marnotrastwo publicznej kasy

Gość • Niedziela [10.03.2013, 19:11:11] • [IP: 80.245.178.**]

Za mało sie modlili, Olimpia była na dwóch mszach.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 18:14:49] • [IP: 88.156.234.***]

Niech władze klubu poproszą opomoc Pana Kluska bo dzieki niemu mielismy taki fajny zespol i ladna gre i nie powiecie mi ze to nie prawda

Gość • Niedziela [10.03.2013, 18:14:44] • [IP: 80.245.189.***]

Szanowni kibice, musicie zrozumieć że piłka nożna to jest biznes określonej grypy ludzi, natomiast kibice są tylko niewielkim dodatkiem do tego interesu. I zapewniam że nikt Pana Kłuska błagał nie będzie, to nie trenerzy wygrywają bądź przegrywają tylko piłkarze. Dopóki taki stan rzeczy odpowiada wspomnianej grupce, dotąd będzie to trwało, a miliony z kasy miejskiej znikają. Ot i cała prawda.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 17:55:06] • [IP: 178.238.249.**]

Poziom przygotowania zawodników do sezonu fatalny, jeszcze gorsza taktyka. Aż trudno uwierzyć, że z niezłych zawodników można w tak krótkim czasie zrobić patałachów, którzy poza faulowaniem niczego innego już nie potrafią. Piłkarze floty rażą brakiem szybkości, zgrania, techniki, celności podań. Jedynym rozwiazaniem podczas meczu jest wybijanie piłki byle przed siebie. Nawet bramkarz ani razu nie podał piłki noga czy ręką do określonego zawodnika, zawsze kopie byle daleko w kierunku bramki przeciwnika. Zarząd klubu zamiast organizować sobie, zawodnikom, kibicom msze powinien przyjrzeć się metodom treningowym, taktyce a właściwie jej braku podczas meczu, zainteresować się przyczyną coraz to gorszej gry każdego z piłkarzy. Zamiast kapelan można zatrudnic innego szamana, będzie bardziej egzotycznie, efekt pozostanie bez zmian.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 17:25:11] • [IP: 95.129.226.***]

Ludzie przecież pan Nowak nas kibiców ma tam gdzie słońce nie dochodzi już w rundzie jesiennej powiedział że nie ma ochoty reagować na to co my mamy do powiedzenia że ona ma swoją wizje no i tą wizje widać tylko czemu my to widzimy co gra Arifowicz a on widzi w nim boga futbolu ale jest takie przysłowie swój swojego poznaje talent też.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 16:05:00] • [IP: 80.245.188.***]

Nowak wracaj do Polkowic, a racja tam Cię pogonili.Mam do pana pytanie:czy Arifowicz odpala panu dolę za granie.Piłkarz ten to dno totalne, wstydu pan niema wstawiając go do składu.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 13:25:36] • [IP: 37.8.215.***]

Kto ogląda spotkanie teraz Miedzi to niech sobie porówna ich grę a Floty. ..i pomyśleć, że nasi wygrali u nich 2:0, , , , gdzie tamta Flota Trenerze medialny ?

Gość • Niedziela [10.03.2013, 13:12:55] • [IP: 77.88.191.**]

Pogonili Kłuska i mają teraz! Delegację wysłać do Podbeskidzia i błagać trenera o powrót! Jak trzeba, to nawet na kolanach!

Gość • Niedziela [10.03.2013, 12:44:36] • [IP: 92.42.113.**]

Jestem kibicem floty i jestem załamany obrazem gry.Wiem, że to pierwszy mecz i nie można oceniać przygotowana drużyna po pierwszym spotkaniu.Ale boję się będzie coraz gorzej.Nowi zawodnicy powinni wrócic skąd przyjechali i jeszcze zeby zabrali Arifowicza bo to co on gra to mozna zrobić łapankę o trzeciej w nocy na ulicy i napewno gorzej by nie zagrali.Zgadzam się z moimi przedmówcami brak Kłuska jest widoczny.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 12:31:24] • [IP: 93.94.190.***]

DLACZEGO NIE POSZŁA TĄ INFORMACJĄ NA GŁÓWNĄ STRONĘ??BO PORAŻKA??

Gość • Niedziela [10.03.2013, 12:29:36] • [IP: 83.21.225.***]

Esnar i Charlie zero !

Gość • Niedziela [10.03.2013, 12:21:05] • [IP: 92.42.112.***]

A miało być tak pięknie. Wywiady autografy wizyty w zakładach pracy... Chłopaki macie olbrzymią szanse zrobić coś dla nas wszystkich tylko trzeba zacząć grać bo to co pokazaliście w Grudziądzu to woła o pomstę do Boga

Gość • Niedziela [10.03.2013, 12:12:30] • [IP: 95.129.226.***]

IP186 jeśli masz choć trochę pojęcia o piłce to nie obrażaj tych co choć trochę się znają bo to co flota pokazała w pierwszym meczu po odpoczynku to nie nazywa się piłka nożna tylko jakaś klepanina w którą dzieci grają na podwórku, więc zastanów się co piszesz i o czym.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 12:03:57] • [IP: 178.238.252.***]

186 statystyka z meczu Floty 2 celne strzały nikt nie wymaga od nich sukcesu maja grac bo my im za to płacimy, wynik jest tu mało istotny i tyle w temacie skończ wreszcie z ta propaganda fanów sukcesu bo od meczu 0-4 z Zawisza nic innego jeszcze nie potrafiłeś wymyślić.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 11:56:38] • [IP: 80.245.189.***]

Do [10.03.2013, 11:32:49]  [IP: 93.94.186.***] O jakiej reklamie piszesz, jakich i ilu ludzi przyciąga Flota. Kurortu nie reklamuje się klubem piłkarskim, a przyjeżdżająca garstka kibiców to mają być ci przyciągani ludzie. Zastanów się nad tym. I proszę nie traktować tego co napisałem w formie złośliwości czy też negatywnego stosunku do Floty.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 11:48:28] • [IP: 77.255.11.***]

Pierwsze koty za płoty! he, he

Gość • Niedziela [10.03.2013, 11:45:55] • [IP: 37.8.215.***]

Nie żadni sezonowcy ! Byłem we Wrocławiu i tam jakoś to wyglądało ! Wczoraj nie szło na to patrzeć, gra padaka i faule ! Trener do zmiany. ..nadaję się na rzecznika a nie na trenera !

Gość • Niedziela [10.03.2013, 11:42:52] • [IP: 62.69.249.*]

Takiego farciarza jak Klusek szukać ze świeczką np.u siebie z Olimpią 1:0?olimpia nie strzeliła karnego, dalej 2:1 z Wartą/pół meczu a 10 -tkę, dalej, wyjazdowy mecz w Legnicy wygrany 2:0 Legnica glową w mur. itd.

Gość • Niedziela [10.03.2013, 11:40:43] • [IP: 93.94.186.***]

I co Panie B... lepiej było lać Rysia u Pana w D... K... a potem go ostrzegać przed zgłaszaniem spraw w Policji.Teraz macie to co macie a Pan Nowak ze swoimi kwalifikacjami sprowadzi Flote daj boże do 2-giej ligi.Tak trzymać viec prezesie

■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do końca miesiąca ma zakończyć się budowa promenady wzdłuż ulicy uzdrowiskowej ■ Od minuty ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego radnego Cezarego Zdzieszyńskiego rozpoczęły się obrady IX sesji Rady Miasta ■ Adam Bodnar bierze się za świnoujską prokuraturę. Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu, wraz z Prokuraturą Okręgową w Szczecinie, znalazła się pod ścisłym nadzorem nowo powołanego Rzecznika Dyscyplinarnego Ministra Sprawiedliwości. Minister Adam Bodnar, decyzją z 17 października 2024 r., powierzył Zbigniewowi Górszczykowi zadanie wyjaśnienia przewinień dyscyplinarnych dotyczących niewłaściwego zarządzania, które trwały od 2016 roku do marca 2024 roku w świnoujskiej prokuraturze ■ Koncert charytatywny dla powodzian. Zebrano ponad 20 tys. złotych ■ W Świnoujściu właśnie rozpoczął się przegląd 500 drzew rosnących w pasach drogowych, obejmujący ich inwentaryzację – obmiar, ocenę stanu sanitarnego oraz sporządzenie dokumentacji fotograficznej ■ Punkt zbiórki rzeczowej dla powodzian w sportowej MDK przy ul. Matejki 11 będzie działał w dni robocze od 8.00 do 14.30 do 30 września 2024 r. W celu pozostawienia darów należy najpierw zadzwonić pod nr telefonu 91 321 59 49. ■