- Cena za 500 gramów to 2.89 zł. Taka widnieje na etykietce w lodówce. Problem w tym, że na opakowaniu margaryny jest wyraźnie napisane, że jest jej 450, a nie 500 gramów. To chyba spora różnica – denerwuje się mieszkaniec.
fot. Czytelnik
Od ponad tygodnia w jednym ze sklepów sieciowych przy ul. Grunwaldzkiej sprzedawana jest margaryna. Nie byłoby w tym oczywiście nic złego, gdyby nie fakt, że klienci czują się oszukiwani. Dlaczego? Zobaczcie sami!
- Cena za 500 gramów to 2.89 zł. Taka widnieje na etykietce w lodówce. Problem w tym, że na opakowaniu margaryny jest wyraźnie napisane, że jest jej 450, a nie 500 gramów. To chyba spora różnica – denerwuje się mieszkaniec.
fot. Czytelnik
- W takim razie, jeżeli w pudełku jest mniej niż pokazuje to etykieta, zapłacimy mniej? Nie wydaje mi się .. A może płacimy więcej niż powinniśmy? Tego też nie wiadomo. Taki wydawać by się mogło poważny sklep a takie głupie wpadki... - podsumowuje nasz Czytelnik.
źródło: www.iswinoujscie.pl
Proponuje sie przejsc do innego sklepu, tam za ta margarynke zaplaci sie 3, 29 zl dalej jest za 3, 99 zl, nawet za 4, 50 zl, ale z drugiej strony ta margaryna to jedna z najgorszych na rynku, jesli ktos ceni swoje zdrowie niech zrezygnuje z tego utwardzonego oleju
czekajcie jak groszówki znikną. ... hehe, to własnie bedzie kara . .. hehe - essa!
o kur... nie pos...się o te 5 groszy
co innego jakby chodziło o wódzie, ale margarynę?
wlasnie przez takich ignorantów jak komentujacy przedmowcy mamy w Polsce w handlu taki bur.el. nie dosc ze producenci oszukuja nas serwujac falszywe dane na etykietach, sprzedawcy na cenach a rzad na podatkach to jeszcze bezmyslne przyglupy dogaduja i maja ubaw. przez takie podejscie cierpia wszyscy. nic dziwnego, ze najlepiej u nas sprzedaja sie chinskie podruby. jakosc wprost proporcjonalna do oczekiwan bezmyslnych polskich" konsumencikow".
zawsze wolałem masło..ale g*nojady...margarynę jedzą :-)) i myślą, że to zdrowo !!
heh, roszczeniowy typ. . wiadomo jak postępować z takim ludkiem. .. trzeba było Klientowi drugom takom na otarcie łez. .. i tak więcej się wywala. .. albo dać 5 kostek masła 3/4. .. zanim pójdzie w beczkę. ..
na skale masowa firmy maja ogromna oszczednosc tym ze po cichu zmniejszaja gramature ale oczywiscie, cena sprzedazy jest ta sama a czasem nawet wyzsza bo ciemnote wcisna ze nowe opakowanie czy cos.Zenada normalnie
Tak... cena w takim razie powinna być niższa o 29 groszy. A i też nie do końca, bo za mniejszy towar płaci się stosunkowo więcej niż za większy (opakowanie). To pan w tym sklepie przepłaca o jakieś 19 groszy... Margarynę kupuje raz na tydzień więc w skali miesiąca jest w plecy aż o 76 groszy... Niech lepiej zobaczy ile płaci bankowi za obrót swoimi własnymi pieniędzmi, albo ile przepłaca biorąc coś na raty... Tam pewnie pana nie robią w bambuko, a błąd dot. wagi produktu na nalepce z ceną jest sprawą najwyższej wagi? Gdzie sklep z własnego widzimisię może ustalić cenę 2, 89zł za 450g i nikomu nic do tego, bo to ich handel... Proszę państwa, przed Wami największy przekręt roku ;)
Tym, którym jest to obojętne, proponuję zaokrąglanie wszystkich rachunków np. o złotóweczkę lub więcej w górę.A co tam, będą mieli świadomość, że nikt ich nie roluje.
MYDLO BAMBINO JUZ NIE 100G, TYLKO 90G. PASTA BLENDAMED JUZ NIE 125G TYLKO 100G POMNIEJSZAJA GRAMATURE PO CIUCHU A CENA ZOSTAJE TA SAMA.
o jezu!! KATASTROFA !!
tym mieszkancem pewnie jest pan, ktory wazy chleb i bulki i zawsze bierze paragon zeby w razie potrzeby mogl je zareklamowac ;)
A ja zjadłem płatki śniadaniowe na kolację, się ogoliłem maszynką jednorazową dwa razy, kiełbasę ogniskową upiekłem na grillu, parzyłem" minutkę" przez półtorej minuty, wziąłem Apap Noc w dzień, a jak się kąpałam, to użyłam żelu pod prysznic i wczoraj powiedziałem" dzień dobry" w nocy. To są problemy, a n ie jakaś margaryna.
Ludzie nie dajcie się zwariować.Kiedyś były 500g i w opisie na komputerze przez przeoczenie nie zmieniono gramatury, ale cena jest za opakowanie nie na wagę.Ot i cała afera.
To jest zadanie dlaaa... AdBustera!!
Profesjonalizm autora tytułu przeraża - takim językiem zapewne rozmawia na codzień ze swoimi kolegami w gimnazjum... A przy okazji mamy reklamę margaryny Delma Extra...
ale to jest problem... i to dla wielu klientów... bo płacą tyle samo co dotychczas ale dostaja w zamian mniej towaru. cena towaru jednostkowego za 450g winna być odpowiednio niższa!
Zjadłem dziś śniadanie! Możecie o tym napisać?
profesjonalizm redaktora widac po raz kolejny..." ściemniają" ??. ..:/
TYLE PRZEGRAĆ ;_;!
Za niedługo w ogóle nie będą musieli cen wywieszać :]
kryptoreklama
O Matko, właśnie takich ludzi nie nawidzę toż to sie leczy u psychiatry, tzw mania natręctw. Ej czytelniku idz do psychiatry i zapytaj sie czy takie zachowanie jest normalne, zobaczymy co Ci powie hahahahahaha... Masz problem 500 g czy 450 g.
NIE WIDZĘ W TYM PROBLEMU