Przedszkole odwiedzał już jeden zawodnik Floty. Był ojcem przedszkolaka. Teraz do placówki zawitała cała drużyna z trenerem Dominikiem Nowakiem. Przywitano ich bardzo gorąco.
fot. Sławomir Ryfczyński
Przedszkole Miejskie nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi "Tęcza" odwiedzili wczoraj zawodnicy Floty. Byli stremowani. Przedszkolaki zadały im mnóstwo pytań i sprawdziły, jak sobie radzą z piłką i balonami.
Przedszkole odwiedzał już jeden zawodnik Floty. Był ojcem przedszkolaka. Teraz do placówki zawitała cała drużyna z trenerem Dominikiem Nowakiem. Przywitano ich bardzo gorąco.
fot. Sławomir Ryfczyński
Krystyna Skulich, dyrektor przedszkola mówiła nam, że wielu jej podopiecznych nie tylko kibicuje Flocie, ale chciałoby też w przyszłości zastąpić dzisiejszych piłkarzy.
fot. Sławomir Ryfczyński
Na spotkaniu padały więc konkretne pytania dotyczące tego, kiedy zacząć grać w piłkę, liczby treningów i czasu ich trwania. Zawodnicy Floty mówili, jak bardzo ważna jest praca nad kondycją. Trener Dominik Nowak podkreślał zaś, że istotna jest systematyczność.
fot. Sławomir Ryfczyński
Ivan Udarević opowiadał o zdrowym odżywianiu. Sam nie wychodzi z domu bez zjedzenia śniadania.
fot. Sławomir Ryfczyński
Kondycję i umiejętności zawodników przedszkolaki postanowiły sprawdzić. I szybko pokazały, że mają szansę w przyszłości zastąpić piłkarzy.
fot. Sławomir Ryfczyński
źródło: www.iswinoujscie.pl
A później pójdą w końcu do podstawówki.
Madzia nie przejmuj się komentarzami malkontentów, świetnie poprowadziłaś imprezę.
Jestem nauczycielką w innym przedszkolu, nie przeszkadza mi to jednak, stwierdzić, że inicjatywa świetna i pochwalić koleżanki po fachu, za pomysł i chęci. Dzieci widać miały niemałą frajdę, a o to głównie chodzi w naszej pracy. BRAWO!
MOJA WNUSIA TO JEST KIBIC ZA KILKA BEDZIEMY RAZEM KIBICAWAC SZALIK JUZ MAMY
a dlaczego w przedszkolu na warszowie dzieci nie maja takich atrakcji ??
FLOTA ŚWINOUJŚCIE DUMNY STYL I PASJA HAHA
Bardzo fajny pomysł. Super niespodzianka dla dzieciaków. Ale narzekających oczywiście nie brakuje. To ich problem.Myślę ze tych osobników nic nie cieszy.
tak się bawią, tak się bawią KRASNALE!!brygada kibiców-Kajtek, Hania, Sarka, Nela i fantastyczna reszta kochanych szkrabów z naszego przedszkola
Świetny pomysł, fajna impreza. Zaszczepianie ducha sportowego u dzieci to szczytny cel. Radość na buziach maluchów - bezcenna. Zaangażowanie Floty godne podziwu i naśladowania. Co do wszystkich kąśliwych komentarzy...czy straciliście wiare w bezinteresowność ludzi?
Super pomysły, żeby zaprosić Foltę!Mój syn chodzi do tego przedszkola i bardzo się cieszył kiedy piłkarze ich odwidzili.A przedszkole jest naprawdę bardzo otwarte na wiele pomysłu, imprez itp zabaw.Również rodzice często organizują dla dzieci różne zabawy i imprezy.Polecam
przedszkole nie ma już czym zabłysnąć?
Malwina jaka ekspresja, brawo Krasnale, dzieci zachwycone, fajnie było!!
Przychodzi garbata baba do lekarza a lekarz się jej pyta: - co się pani tak skrada?
Brawa dla wszystkich :) Nie ma to jak radość w tych smutnych czasach:)))
chcecie udowodnić że te kilka milionów Wam się należy robiąc takie akcje??
Tak jak już ktoś niżej napisał - najlepsze przedszkole w mieście!!:) i impreza super - brawo za organizacje dla Dyrekcji i Nauczycielek!
Może niech Flota dofinansowuje przedszkola?
NAJLEPSZE PRZEDSZKOLE W MIEŚCIE :) !!
Pani prowadząca pierwsza klasa a pan niżej który pisze że byla przesadzona ma chyba mózg przesadzony i zerowe pojęcie o prowadzeniu imprez z dziecmi.
Akurat nie byl to POMYSŁ pani DYREKTOR.Tylko jednej z nauczycielek
cot o za shit w tle leci. ..jz lepszej muzyki puscic nie mogli . ...
ha ha musialo bys fajnie...:-)
Jest i :)
Brawa dla organizatorów - super pomysł
Przedszkole nie doceniane latami nie mialo koneksji!