POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [15.08.2012, 08:22:55] • Świnoujście

Nocne granie na FAMIE

Nocne granie na FAMIE

fot. Marta Konczalska

Gdy dawno śpi już promenada, co noc Samowicze okupują salę Jazz Clubu Scena. Wczoraj, wieczorem zaprezentował się tam zespół z Tarnowa „Mango Collective.

Mango Collective to jedna z formacji, która musiała pokonać najdłuższą drogę aby dotrzeć na Famę. Przyjechali do Świnoujścia aż z Tarnowa.

Nocne granie na FAMIE

fot. Marta Konczalska

Ich muzyka to ognista i oryginalna zarazem mieszanka. W jednym brzmieniu połączyli bowiem hip – hop z soulem. Jak to możliwe? Lepsze pytanie brzmi; gdzie jest to możliwe. Właściwa odpowiedź: TYLKO NA FAMIE!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [17.08.2012, 08:46:06] • [IP: 62.69.250.*]

"No właśnie"! Jak łatwo dzieli się ludzi na tych" normalnych" i tych innych! Nienormalnych?

Gość • Środa [15.08.2012, 19:56:13] • [IP: 92.42.116.**]

No właśnie, dlaczego koncerty organizowane są tylko dla miłośników wciągania białych ścieżek a w dzień muszla stoi pusta gdy normalni ludzie chętnie by posłuchali muzyki?

Oglądasz 1-2 z 2
■ „DIADEM 2021” Dwa dni transgranicznych ćwiczeń i finał w Świnoujściu. Od Heringsdorfu po Świnoujście polskie i niemieckie służby ratownicze ćwiczą by w sytuacjach nadzwyczajnych móc skutecznie nieść pomoc poszkodowanym. Zakończenie tego wielkiego wspólnego treningu wyznaczono na terenie Uznam Arena w Świnoujściu. W ćwiczeniach udział wzięło 120 niemieckich i polskich ratowników, kilkudziesięciu pozorantów, instruktorów oraz fachowców z zakresu zarządzania. Szczególnym kontekstem jest nadzwyczajna sytuacja związana z pandemią. Ćwiczenia rozpoczęły się przy promenadzie w Heringsdorfie. Następnie uczestnicy ćwiczenia przenieśli się pod stację Pogotowia Ratunkowego w tym mieście. Punkt mobilizacyjny oraz centrum dowodzenia akcją ulokowane zostały na parkingu przygranicznym w Ahlbeck. Działania ratowników w tym okresie wymaga szczególnej wiedzy i świetnej koordynacji. Aby więc, w sytuacji szczególnego zagrożenia nie trzeba było szukać porozumienia, przedstawiciele wszystkich służb z obu stron granicy trenują wspólnie. Ćwiczenia z pewnością mocno przyczynią się do rozwoju naszej dobrej współpracy i ustabilizuje naszą sieć kontaktów czerwonokrzyskich, znacznie wykraczających poza oba regiony transgraniczne.■