POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [15.08.2012, 08:22:55] • Świnoujście

Nocne granie na FAMIE

Nocne granie na FAMIE

fot. Marta Konczalska

Gdy dawno śpi już promenada, co noc Samowicze okupują salę Jazz Clubu Scena. Wczoraj, wieczorem zaprezentował się tam zespół z Tarnowa „Mango Collective.

Mango Collective to jedna z formacji, która musiała pokonać najdłuższą drogę aby dotrzeć na Famę. Przyjechali do Świnoujścia aż z Tarnowa.

Nocne granie na FAMIE

fot. Marta Konczalska

Ich muzyka to ognista i oryginalna zarazem mieszanka. W jednym brzmieniu połączyli bowiem hip – hop z soulem. Jak to możliwe? Lepsze pytanie brzmi; gdzie jest to możliwe. Właściwa odpowiedź: TYLKO NA FAMIE!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [17.08.2012, 08:46:06] • [IP: 62.69.250.*]

"No właśnie"! Jak łatwo dzieli się ludzi na tych" normalnych" i tych innych! Nienormalnych?

Gość • Środa [15.08.2012, 19:56:13] • [IP: 92.42.116.**]

No właśnie, dlaczego koncerty organizowane są tylko dla miłośników wciągania białych ścieżek a w dzień muszla stoi pusta gdy normalni ludzie chętnie by posłuchali muzyki?

Oglądasz 1-2 z 2
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■