POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [30.04.2012, 06:57:52] • Świnoujście

KAOTECH-TRANSBUD zwycięzcą turnieju o Puchar Dyrektora OSiR

KAOTECH-TRANSBUD zwycięzcą turnieju o Puchar Dyrektora OSiR

fot. Adam Strukowicz

W weekend w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” toczyły się, już po raz czwarty, zacięte siatkarskie boje o Puchar Dyrektora OSiR. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn, z niepokonanym dotychczas Espadonem (Szczecin) na czele. Pierwsze dwa miejsca na podium zajęły jednak świnoujskie drużyny: KAOTECH-TRANSBUD i MAR WOJ - 8 FOW.

W pierwszym półfinale MAR WOJ - 8 FOW (I miejsce w grupie A) po bardzo wyrównanym meczu pokonał OLD BOYS Ś-cie 2 ; 0 (23, 23), a w drugim KAOTECH-TRANSBUD wygrał z ESPADON-em (I miejsce w grupie B) 2 : 1 (21, -23, 13).

KAOTECH-TRANSBUD zwycięzcą turnieju o Puchar Dyrektora OSiR

fot. Adam Strukowicz

W dwóch setach meczu finałowego gra była bardzo zacięta i wyrównana . Pierwszego seta do 25 wygrał MAR WOJ a drugiego do 23 KAOTECH. W trzecim, decydującym secie gra MAR WOJ posypała się zaś blok przeciwnika był nie do przejścia. Set zakończył się wygraną drużyny KAOTECH-TRANSBUD 15 : 4.

Dwa pozostałe mecze finałowe były równie zacięte i wyrównane. W spotkaniu o III miejsce ESPADON wygrał z OLD BOYS 2 : 1 (22, -22, 15) a w grze o V miejsce OLD BOYS Gryfice pokonał WULKAN Brojce także 2 : 1 (-19, 17, 13).

KAOTECH-TRANSBUD zwycięzcą turnieju o Puchar Dyrektora OSiR

Ireneusz Kruk odbiera nagrodę MVP meczu finałowego(fot. Adam Strukowicz )

Na zakończenie turnieju Dyrektor OSiR "Wyspiarz" Pan Mariusz Fryska pogratulował wszystkim uczestnikom turnieju - zapału, kondycji (drużyny rozegrały po 4 mecze) i formy sportowej oraz wręczył najlepszym zespołom puchary i okolicznościowe dyplomy.

KAOTECH-TRANSBUD zwycięzcą turnieju o Puchar Dyrektora OSiR

fot. Adam Strukowicz

Za MVP meczu finałowego uznano Ireneusza Kruka (KAOTECH) a nagrodą "fair play" uhonorowano Grzegorza Bączyka z ekipy OLD BOYS Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Poniedziałek [30.04.2012, 23:10:21] • [IP: 80.245.188.**]

heh kogo to obchodzi ze chlopaki byli przemeczni, mogli wytrzymac pare godzin dluzej, mysleli ze z leszczami graja to ich zalatwilismy :)

Gość • Poniedziałek [30.04.2012, 17:06:34] • [IP: 80.245.188.**]

Panie Stetin to nie był Espadon bis (Jakowczyk, Paśnik, Prusakowski, Ostrowski...) tylko chłopaki byli lekko"przemęczeni" ;) A zabawa była przednia. Gratulacje

Gość • Poniedziałek [30.04.2012, 16:19:34] • [IP: 92.42.116.**]

bis? wysłali zastępców bo wiedzieli że dostaną po dupie? :) bójcie się cieniasy he he

Stetin • Poniedziałek [30.04.2012, 12:34:23] • [IP: 195.117.222.***]

na ten turniej przyjechał ESPADON BIS. Nie macie z czego się cieszyć.

Gość • Poniedziałek [30.04.2012, 09:40:59] • [IP: 92.42.118.***]

kto nie skacze ten z policji hop hop hop xd

Marcin • Poniedziałek [30.04.2012, 08:53:52] • [IP: 80.245.184.**]

chcialem podziekowac wszystkim za dobra zabawe, wiecej takich imprez i druzyn bedzie ciekawiej, pozdrawiam

Mojito+mięta:) • Poniedziałek [30.04.2012, 07:18:05] • [IP: 93.154.139.**]

Jest!!Mój sympatyczny kolega Irek :)Pozdrowienia dla rodzinki.

B-52 • Poniedziałek [30.04.2012, 07:03:11] • [IP: 31.63.221.***]

Szału nie ma.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W dniu 18 czerwca o godz. 11.00 w Auli SP1 przy Narutowicza 10 odbywa się gala finałowa Miejskiego Konkursu Fotograficznego na 80- lecie SP1. ■ Joanna Agatowska uzyskała absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■