iswinoujscie.pl • Środa [18.04.2012, 06:41:21] • Świnoujście
Mieszkańcy chcą nazwać rondo przy kościele „Rondem Tragedii Smoleńskiej”

fot. Sławomir Ryfczyński
Z inicjatywą wychodzi Klub Gazety Polskiej w Świnoujściu. Swój pomysł motywuje brakiem ulicy, placu lub choćby pomnika upamiętniającego katastrofę z 10 kwietnia 2010 roku w której zginęło 96 osób w tym prezydent RP Lech Kaczyński. Członkowie Klubu rozpoczęli zbieranie podpisów pod projektem uchwały o nazwanie nowo powstałego ronda „Rondem Tragedii Smoleńskiej”.
- Jest to najwyższy czas aby w naszym mieście upamiętniono tę narodową tragedię – wyjaśnia Włodzimierz Kotuniak, przewodniczący Klubu Gazety Polskiej.
Osoby popierające projekt mogą podpisać się pod petycją w Klubie Centrala (ul. Armii Krajowej 3), Kościele Św. Wojciecha (ul. Sosnowa 5a) oraz w Łunowie w sklepie spożywczym pana Ryszarda Jelenia.
źródło: www.iswinoujscie.pl
JESTEM NA NIE !!
Zwolennicy PIS-u NA LECZENIE RAZEM Z PREZESEM I JEGO LIZUSAMI A MOŻE JESZCZE " Rondo Błogosławionego LECH" Dość tych głupot - co ten człowiek zrobił dla Polski tylko tyle że się rozbił.
@Ricardo-dalej pałaj nienawiścią do innych środowisk, a zajdziesz bardzo daleko ze swoim prezesikiem.Nawet nie licząc tych samych IP przeciwnych nazwie ronda, to i tak normalnych ludzi jest więcej niż was, religijne oszołomy.Zbliża się 7 przegrana.Pan prezesik niech sam już odejdzie z polityki zamiast wywoływać wojny.
Większości, pomysł się nie podoba bo ich wartości są skarajnie liberalne. Wspierają homosi i zboczeńców i bardziej im się podoba nazwa np:" Obrońców Homoseksualistów" lub rondo" Ofiar Homofobi".Niestety jak widać te środowisko choć nieliczne bo maksymalnie kilkam procent, jednak jest mocno zdyscyplinowane i wpisując się kilkakrotnie robi wrażenie opini większości mieszkańców (widać to choćby po IP). I tym sposobem mniejszość rządzi większością. Dziwię się że przedstawiciele wszystkich partii od PO, PIS, SLD, PSL nie wspierają tej inicjatywy, bo przecierz sporo ich kolegów partyjnych w tym samolocie był. Jedynie nie było w nim środowisk gejowski od Palikota. Panie i Panowie nie dajcie się wpuszczać w maliny. Nic złego nie ma w tym aby upamietnić tą tragedię, .
GŁUPOTA, TYLE INNYCH BYŁO TRAGEDII
Nie;nie nie nie nie!!W bankach im sie porzewracalo.A moze jeszcze zmienimy nazwe miasta na Lechoujscie albo Pisoujscie!!Niech sie oni wszyscy lecza chorzy prawicowcy.
Szkoda, że nie przeszedł pomysł nazwy gazoportu im.L.Kaczyńskiego wszyscy by w końcu wiedzieli i po wsze czasy zapamiętali kto nam tę atrakcję załatwił.
To już jest fanatyzm - ludzie z PiSu, opamiętajcie się! Nie zgadzam się na taką nazwę. Ale, że Centrala w tym bierze udział... Panie Darku, daj pan spokój, jestem niemile zaskoczony.
A co wspolnego ma akurat to rondo z tragedia smolenska??!! Wspolczuje rodzinom - ale - mimo wszystko NAZWA RONDA POWINNA BYC ZWIAZANA Z NASZYM MIASTEM !!
do psychiatryka razem z Macierewiczem to świnoujskie kółko. PSYCHOPACI I ŚWIRY
lansują się na tej tragedi!!zgineło 96 osób!!dajcie im święty spokój!!wystrczy popatrzec jakie manifestacje urządza sobie prezes pisu!żenada!!rondo musi nosic nazwe związaną z miastem!
Nie, nie to jakas paranoja. A ten Pan Kotuniak to jakis oszolom. Mam tylko taka nadzieje, ze to nie maz mojej kolezanki Kingi Kotuniak. Bo to straszny wstyd miec takiego meza.
Jestem byla mieszkanka ul. Marynarzy. Katoliczka. Ale w tym momencie chyba Was wszystkich pogielo. Wymyslcie cos oryginalnego, a nie to co" Pisuary" Wam sugeruja.
Ludzie dość tego Smoleńska! Zdecydowanie NIE!
Zróbmy własną sondę: jestem na NIE
"Co to za klub i co to za gazeta?" To gazeta agresji i bzdur, gdzie piszą, że ranny borowiec dzwonił do zony z rozbitego samolotu albo, że załoga nie chciała lądować.Szkoda w ogóle gadać...Ciekawe w takim razie co samolot robił tak nisko, jeśli nie chcieli wylądować.
Mnie tez zdecydowanie ta nazwa się nie podoba...Bedzie to w takim razie rondo tragedii...Niech ten co to wymyślił nazwie swoją ulice zamieszkania :)
Co to za klub i co to za gazeta? NIE NIE NIE
dlaczego nie ma jeszcze sondy na ten temat.
Gość • Piątek [20.04.2012, 23:56] • [IP: 80.245.191.**] To nie oni walczą z krzyżem, tylko wy krzyżujecie Polskę i chcecie stawiać gdzie popadnie, jakby zaznaczając własne terytorium.
No to rekord komentarzy na iswinoujscie.pl
niby kto chce ja sie pytam!! zdecydowanie NIE!
NIE NIE NIE NIE NIE. wystarczy 3 dni zaloby a nie bawienie sie w nazywanie ronda i dobrze ze zgineli spokój jest.
GośćAA • Piątek [20.04.2012, 21:21] • [IP: 88.156.232.***] Dokładnie. Masz rację. Trzeba wszystkiego posłuchać i pooglądać aby się zorientować gdzie jest fałsz. Niestety w Świnoujściu większość, to mało inteligentni ludzie. Umieją tylko powtarzać po sobie jakieś bzdety. Nie mają własnego zdania. Ci co walczą z krzyżem i są przeciwni rozwiązaniu katastrofy smoleńskiej. Większość z nich ma rozumki Kubusia Puchatka.
a kto mógł wpaść na taki pomysł :DDD tylko świnoujscy radni :DDD czemu nie zrobią referendum hehe przynajmniej kasa im wpadnie :DDD