iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.12.2011, 01:01:21] • Świnoujście
Duet rozdaje nagrody świąteczne w konkursie LEGO

fot. Adam Strukowicz
Tradycją stały się konkursy organizowane przez sieć sklepów z zabawkami „Duet” oraz LEGO Polska przed Świętami Bożego Narodzenia. W ubiegłą sobotę (17.12.2011 r.) w Pasażu Żeglarska nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.
Dzieci wykonały prace plastyczne, których tematem były „Święta z LEGO”. Komisja jak co roku miała ogromny problem z wybraniem najlepszych prac. Fani LEGO sporo się napracowali, prace wykonane były różną techniką począwszy od malowanych przez wyklejane do prac przestrzennych oddających nastrój świąteczny tej jednej niepowtarzalnej Nocy.

fot. Adam Strukowicz
Najciekawsze prace nagrodzone zostały zestawami LEGO
I nagrodę – Zestaw Świąteczny LEGO otrzymał Michał Materka
II nagrodę – Plecak LEGO otrzymał Igor Wojciechowski
III nagrodę – Grę LEGO Frog Rush otrzymał Igor Mazurek
Dwie nagrody specjalne gry LEGO Robo Champ przypadły dla Jakuba Olszewskiego i Mateusza Bylewskiego.
Przyznano szereg wyróżnień, gdzie nagrodą były zestawy LEGO.

fot. Adam Strukowicz
W przyszłym roku fani LEGO na pewno nie zawiodą, ciekawe jakie zadanie będą mieli do wykonania.
źródło: www.iswinoujscie.pl
Nie widzę Barbary M., no i dobrze, że nie widzę bo tu jedzonka nie rozdają, a z klockami nie poradzi sobie bo za trudne na pewno dla inżynier miasta
Nie widzę Barbary M., no i dobrze, że nie widzę bo tu jedzonka nie rozdają, a z klockami nie poradzi sobie bo za trudne na pewno
08:29 - A pani tak na poważnie?
DOROŚLI NIE POWINNI WYBIERAĆ NAJLEPSZEJ PRACY ;BO TO JEST NIEMOŻLIWE I SA ROŻNE GUŚCIKI:POZA TYM ROŻNY JEST WIEK UCZESTNIKÓW.I NIE MOŻNA PORÓWNYWAĆ TRZY LATKA Z 10 LATKIEM.POWINNO BYĆ LOSOWANIE-BYŁOBY TO SPRAWIEDLIWE.
ROBIENIE SOBIE REKLAMY NA PRZYSZŁOŚĆ
Brawo Michał!!
wygrali chyba bardziej rodzice - nie sądze żeby małe dzieci były w stanie zrobić takie choinki i bombki. .. ale cóż... dobrze że chociaż dzieci które same rysowały dostały wyróżnienia :)
Bżdziągwa ale cie pogięło nie myl konkursu dzieci polityką?Dzieci wszystkie nasze są bez względu na opcje?Polecam Tobie dobrego psychologa?
Brawo dzieciaki przez takie uczestnictwo w konkursach plastycznych rosną nam nowi architekci, plastycy, artyści.Również brawa dla organizatorów.
I wygrały na pewno dzieci z ramienia SLD. :-)
Ale sie napracowałem z moja praca, ale wyróżnienie jest i LEGO też ;)