POGODA

Reklama


Wydarzenia

wp.pl • Czwartek [24.11.2011, 01:05:15] • Internet

Nowy massenger wykończy popularny komunikator?

Nowy massenger wykończy popularny komunikator?

fot. facebook.com

Facebook Messenger dla Windowsa to pierwszy oficjalny klient Facebooka działający poza przeglądarką. Działają na nim czat, ticker i powiadomienia. Czy stanie się wystarczająco dobry, aby wykończyć popularny używany przez miliony Polaków komunikator?

Facebook Messenger dla Windowsa nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich użytkowników. Gigant udostępnia swój komunikator stopniowo, tak jak wszystkie swoje aktualizacje. Jeśli będzie on dostępny do pobrania dla ciebie, Facebook cię o tym powiadomi.

źródło: www.wp.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Módrzyn • Niedziela [18.12.2011, 16:10:27] • [IP: 217.97.199.**]

może też i masuje

Gość • Piątek [16.12.2011, 22:24:54] • [IP: 93.94.186.***]

nowy massanger hahahahahaha jaki byk

Gość • Czwartek [15.12.2011, 14:29:32] • [IP: 92.42.113.***]

Gość z 21:21 wylał miód na me serce! Moja opinia jest jednoznacznie negatywna. Lepiej mieć 5 znajomych w realu niż tysiące na fejsie. Bo z tymi namacalnymi można iść na piwo a z tamtymi nie da się.

Bździągwa • Poniedziałek [12.12.2011, 17:43:53] • [IP: 31.63.233.**]

I z tych tysiąca kontaktów nikogo nie zna. A jak ma kogoś z miasta, to nawet jak się mijają na ulicy, to udają, że się nie znają, bo się nie znają.

Gość • Środa [07.12.2011, 21:59:43] • [IP: 80.245.180.***]

no pewnie i masz tysiac kontaktow, jak co niektore" asy" na fajsie. ...

Gość • Poniedziałek [28.11.2011, 21:21:07] • [IP: 80.54.123.**]

fejsbuk iber alles! reszta się nie liczy i można tę resztę skasować. Po co mieć własną stronę skoro można mieć na fejsbuku? Po co jest iswinoujscie, skoro mogłoby być na fejsbuku. Stado baranów najpierw okupowało jakąś tam klasę, teraz fejsa, a w przyszłości czort wie co.

Gość • Piątek [25.11.2011, 21:47:14] • [IP: 93.94.184.***]

A co to jest massenger? Masażysta?

Bździągwa • Piątek [25.11.2011, 17:24:01] • [IP: 31.63.255.***]

Fejsbuk jest dla ludzi, co cierpią na chorobę ⅩⅩⅠwieku.

Gość • Piątek [25.11.2011, 12:02:41] • [IP: 88.156.235.***]

przecież można uruchomić to w dowolnym kliencie XMPP chociażby Pidgin. Działa z Facebookiem od dawna.

Gość • Czwartek [24.11.2011, 16:17:19] • [IP: 217.97.193.**]

lubie to

Gość • Czwartek [24.11.2011, 09:19:27] • [IP: 80.53.104.**]

Módlcie się do swojego fejs boga.

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ ⚠️ Uwaga! Dla całego województwa zachodniopomorskiego obowiązuje ostrzeżenie I stopnia przed burzami z gradem. Możliwe są porywy wiatru do 90 km/h, intensywne opady deszczu oraz lokalnie grad. 🌩️ Burze mogą powodować utrudnienia w ruchu, łamanie gałęzi oraz lokalne przerwy w dostawie energii elektrycznej. Ostrzeżenie obowiązuje dziś do godziny 22:00. Nie zostawiaj samochodów pod drzewami i zabezpiecz przedmioty na balkonach oraz tarasach. Podczas burzy unikaj przebywania na otwartej przestrzeni ■