Pierwszy zajmie miejsce po zmarłym nagle radnym Edwardzie Zającu. Drugi z kolei zasiądzie w radzie na miejscu Ewy Żmudy-Trzebiatowskiej, która w ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskała mandat poselski.
W przypadku zwolnienia miejsca w radzie przez któregokolwiek z radnych, jego miejsce zajmują kolejni kandydaci z tej partii, którzy startowali w tym samym okręgu wyborczym i osiągnęli kolejny wynik pod względem liczby zdobytych głosów. Rafał Pusz ma 38 lat. Podobnie jak Ewa Żmuda-Trzebiatowska startował z listy PO w okręgu wyborczym nr 3. Zdobył 159 głosy. W radzie zasiądzie po raz drugi. Był już radnym w poprzedniej kadencji.
Jacek Jurkiewicz ma 40 lat. Startował z listy PiS w okręgu nr 2, tym samym co zmarły Edward Zając. Zdobył 84 głosy wyborców. Warto przypomnieć, że w ostatnich wyborach samorządowych był też kandydatem PiS na prezydenta miasta.
Brawo Jurkiewicz
lista krajowych dłużników
Rafał nie był w pis ale pisior załatwił mu za prezesa Głoda robotę w Uzdrowisku /niejaki Jimmi/.Teraz niejaki Jimmi przyjaźni się z Pawłem S. z sld. Ciekawe więc jak zachowywać się będzie Rafał z PO.
15:38 ja bym się tak jeszcze nie cieszył ta skrzynka. Radny Rafał Pusz nie był w pisie, sprawdź skąd nasz złe informacje.
to przegrales skrzynke browca:D:D:D
Gość • Środa [23.11.2011, 11:22 moge sie z toba załozyc o skrzynke browara ze pan Rafał nie był w pis.
rafał to pionek najpierw był w pis zmieniła się partia na po w uzdrowisku to przeszedł do po.
Jak kto Jacek ponownie!!
Ciekawy jestem kto po Jacku Jurkiewiczu następny?
IP 100 to urzędasy z magistratu.Widać jak za nasze podatki zamiast pracować siedzą ciągle na portalach.Won nygusy stąd!!
Rafal! Porzadek rob!
no, , Mordy Wy Moje" ruszac do działania!!
Jacek Jacek Jacek. - Bronek K
Rafał, musisz być jak Tomy Lee Jones w" Ściganym" !!
Jacek jesteś the best. Trzymam kciuki za Ciebie. Wkońcu ktoś normalny zasiądzie na stołku - Bronek K
Do Pana Jacka: proszę aby Pan przy głosowaniu miał zawsze na względzie dobro mieszkających w tym mieście i nie słuchał małego pisowca, o" wielkim" nie piszę, bo ma głowę małą. Nie służyć komuchom.
Panie Rafale niech Pan dba o dobro Mieszkańców a nie o rządzących komuchów.
Popieram, zeby skontrolowac WYDZ. ARCHITEKT.!!Takie przekrety i naginania prawa na korzysc swoich" znajomkow" w-ce prezyd. jakie robia TO POMSTA !! KRETACZE !!
Rafał nie daj się Darkowi! Trzymam za ciebie kciuki
Władza jest stabilna bo dobrze zabetonowana i nie do ruszenia-trochę swieżosci może mrozów i dziury w betonie rozsadzą resztę.
ale pamiętaj: Kot kopnięty mimo tego, że kilka razy sie" okręci" to i tak pozostanie kotem!!
Zdobył 159 głosy. A MOŻE BY TAK NAPISAĆ PO POLSKU- ZDOBYŁ 159 GŁOSÓW !!
No uzdrowisko, sie kogos pozbylo, a tu prosze maly powrocik. Trzymaj sie rafal wiecej wiary i odwagi.
Ryjki to i korytka. Sposób na życie. Los i wyborcy tak zdecydowali. Następni w kolejce po lejce. Latwiej powozić tym powozem. Dorożki raczej nie mają przyszłości.
jacek to bardzo madry facet tylko sie niszczy i marnuje w tym zakichanym porcie