iswinoujscie.pl • Piątek [18.11.2011, 08:09:31] • Świnoujście
Świnoujście leży
w Niemczech…

fot. internet
Hotel Hampton by Hilton znajduje się w Świnoujściu przy ulicy Wojska Polskiego. Na razie wszystko się zgadza. Co zaskakujące, nasze miasto nie leży już w województwie Zachodniopomorskim w Polsce, tylko w Niemczech. Tak przynajmniej czytamy w wyszukiwarce portalu Expedia.
Nie wiadomo czy nasi sąsiedzi przesunęli granice tylko za Świnoujście czy może wciągnęli całe województwo. Tak czy inaczej przejęto nas nie tylko z ulicami, instytucjami czy hotelami, ale nawet z kodem pocztowym :)
Wyszukiwarka prezentuje taki oto adres nowopowstającego hotelu:
Hampton by Hilton Swinoujscie, ul. Wojska Polskiego Swinoujscie, Western Pomerania 72-600 Germany.
źródło: www.iswinoujscie.pl
ktoś napisał tak: Gość • Piątek [18.11.2011, 13:22] • [IP: 83.19.184.**] Wolałym zeby lezało w niemczech przynajmniej byloby ludzi stac na godne zycie.. Co za bzdura!Jak Świnoujście będzie niemieckie, a pewnie tak się stanie niedługo, to Polacy będą w Ś-ciu obywatelami drugiej kategorii, zresztą już tak jest.
ble ble ble...
wystarczy spojrzeć na mapę pogody w TVN 24 tam polskie wybrzeże kończy się w Międzyzdrojach, a Świnoujście od dawana jest niemieckie :-))
lipna sensacja
Przechodzimy do Niemiec i bedzie spokuj.a burakow na warszow...za granice.
Mają racje niech pogonią ta hołotę na służbę.
czego sie dupki dziwicie w tei chwili 80% swinouiscia nalezy do Niemiec gdyz dupki przy wladzy niepotravili zadbac o prawne przejecie swinouiscia lecz o swoie interesy np.DZIALKA SZWAGRA to tylko jeden z przykladow.
Koleje Niemiecki już dawno wiedziały że to Niemcy i wjechały bez oporów ryżego i jego złodziei.
domagamy sie Wolnego MIASTa SWINEMUNDE.
Ni * ! Ja rodziłem się w Polsce!
aby jak najszybciej.
zabiorą wam szwaby te miasto sexu ibiznesu!!
beda spokojnie tylko pozbyc sie darmozjadow.
dlaczego nam zatem nie płacą w euro??
lolodolo ile zagrabiles??boisz sie?
Ja w Międzyzdrojach miałam kasowane za mms jak w Niemczech. Nie wiem dlaczego. Straciłam kilkanaście złotych.
Po raz pierwszy mapa Polski bez Świnoujścia była promowana w przez PO w poprzednich wyborach parlamentarnych. PO utrzymuje się u władzy, także swe plany i projekty wdraża w życie. Podobno volksdojcze masowo składają wnioski o odzyskanie mienia i majątków ziemskich które to ich zdaniem nielegalnie zostały zagrabione przez peerel.
i fajnie.
bez obaw- niedługo będzie to swinemunde a nie świnoujście. Będziemy mieli strasse a nie ulice itd...itd
Skladamy deklaracje niepodleglosci?ale tylko ci tu urodzeni, obcy za kanal.
kiedy mowie niemca ze jestem z Uzedom robia oczy bo mysla ze cala wyspa jest niemiecka!!Polacy sa jeszcze lepsi bo kiedy mowie ze mieszkam na Uznamie robia wielkie oczy. . a co to jest??.MAPY POGODY W TV TEZ NIE POKAZUJA UZNAMU I CO ZA TYM IDZIE SWINOUJSCIA!!Sami sobie jestesmy winni ze tak slabo sie reklamujemy!!
zanim w tv byly reklamy timobajl u nas juz byl salon:D
faktycznie Swinoujście to już Niemcy, będąc w czerwcu w Waszym mieście na wczasach - ledwie wjechałam na prom, otrzymałam SMS" witamy w Niemczech stawki za rozmowy itd oczywiście ceny podane w euro. No coś tu nie kumam, to w końcu Świnoujście jest polskie czy niemieckie?
A może ludzie urodzeni w Świnoujściu powinni przeprowadzić referedum gdzie wola by było Świnoujście w Niemczech czy w Polsce? Ja osobiście wolałabm to pierwsze... bo co nas czeka w chorej Polsce? I tak jesteśmy odcięci od Polski i bardzo dobrze przylączeni industriacyjnie do Niemiec... kolej, sklepy oznakowanie dla Niemców. ... obowiązkowa znajomość j niemieckiego prawie do każdej pracy w naszym mieście... itp... itd
ale na dołączonej w Expedii mapce jesteśmy w Polsce, już nic nie rozumiem. Jakieś rozdwojenie jaźni, w końcu Polska czy Germany?