Ostatnia podwyżka cen biletów w kamieńskim PKS była na początku 2011 roku. Od tego czasu ceny paliwa poszły w górę. W międzyczasie wprowadzano drobne korekty cen biletów tylko na liniach pospiesznych.
Zlikwidowane także zostaną kursy na nierentownych trasach. W weekend nie będzie autobusu ze Świnoujścia przez Dziwnów do Kamienia Pomorskiego o godzinie 10.20, zlikwidowany zostanie także autobus ze Świnoujścia do Goleniowa o godzinie 12.00.
Od dnia 01.11.2011r. zostaną zlikwidowane następujące kursy:
w soboty i niedziele:
1. Wolin - Dziwnów - Kamień Pomorski godz. 6.40
2. Kamień Pomorski - Dziwnów - Świnoujście godz. 8.00
3. Świnoujście - Dziwnów - Kamień Pomorski godz. 10.20
4. Kamień Pomorski - Zastań - Wolin godz.14.45
5. Wolin - Kukułowo - Kamień Pomorski godz. 16.00
6. Kamień Pomorski - Zastań - Świnoujście godz. 17.15
od poniedziałku do piątku:
1. Goleniów - Maszewo godz. 11.45
2. Maszewo - Goleniów godz. 12.25
3. Goleniów - Świnoujście godz. 8.55
4. Świnoujście - Goleniów godz. 12.00
114..stronki by nie starczyły, żeby wymienić to co mieszkancom nie pasuje, ale to temat nie dla CKM-mow!!
DYLIŻANS TO JEST TO
Szkoda tylko, że w busach jest tak ciasno - nogi wchodzą w d... i pod brodę. Żeby usunęli jeden rząd siedzeń i odrobinę rozstawili siedzenia, to byłoby OK. A tak, to u mnie nastąpił powrót do PKP mimo, że śmierdzący.
cena ropy spadla o 25 procent ale PO wyborach mozecie Donka w cztery litery pocalowac naiwne ludzie
PKS nie może mieć swojego budynku bo na ich gruncie stoi zapyziały bar i wydzierżawia PKS-owi klitę za którą PKS płaci do baru!!Emilbusowi się opłaca ale PKS-owi już nie.Dopóki będą siedzieć w PKS Kamień stare betony dopóty nic się nie poprawi.Kilkanaście kursów stałych jest na trasie Kamień-Ś-cie, Wolin-Kamień i odwrotnie i jest pełne obłożenie.Ale to nie PKS ale Emilbus.
Pamiętam jak dzisiaj, jak kiedyś zadzwonił do mnie do domofonu listonosz i wręczył mi wezwanie do rezerwy poleconym za potwierdzeniem odbioru do Dziwnowa. Po kilkunastu dniach gdy udałem się na dworzec PKS i wszedłem do autobusu, to kierowca bez wąsa, bo zgolił chyba dzień przed jechał calusieńką drogę na wstecznym. Kiedy jeden z pasażerów po czterdziestce w koszuli flanelowej i sztruksowych spodniach się zapytał drżącym nieco głosem dlaczego jedziemy tyłem do przodu, to kierowca ten co dzień wcześniej się ogolił (Nie ten co się nie ogolił, ale uczesał) powiedział, że (i teraz będę cytował) „Zapytać się możesz, ale ch__ Ciebie to obchodzi‟. - Taki to był dowcipniś. Teraz jak Go widzę, to zaczoł chodzić bokiem.
Gość • Czwartek [20.10.2011, 14:25] • [IP: 217.97.193.**] nic naszemu miastu ostatnio nie wychodzi, pozostaje nam referendum czy chcemy jeszcze należyć terytorjalnie do Polski?? TO SIE WYPROWAEDZ JAK CI COS NIE PASUJE
niech je calkiem zlikwiduja i bedzie spokoj;) zimą mozna zamarznąć w tych za...nych pksach! powymieniac te autobusy i jakis normalny dworzec zrobic i wtedy podwyzszyc ceny, ludzie beda wiedzieli za co placa!
Dlaczego policja nie kontroluje autobusu jest przepełniony
Po co macie jeździć i truć powietrze skoro można posiedzieć w fotelu przed telewizorem i posłuchać wizji Donalda. By żyło się wam lepiej POmatołki!
kiedyś to autobusy do kamienia co godzina, dziś konkurencyjny rynek wykosił pekaesy
zaczęło się od PKSu a skończy na dostawcach towaru bo ciężarówki też na ON czyli zaraz wszystko do góry a zarobki te same
Jak na takie miasto swinoujscie ma biedny dworzec pks.. klitka na bilety i 3 lawki... powinni pomyslec nad dworcem dla pksow bo wstyd..
bedzie ekologicznie! co najwyzej konie z wysilku wydala nieco biogazu i zostawia troche nawozu!
PKS i Przewozy Regionalne zawsze ukladają rozkłady jazdy jakoś po chińsku bo zawsze wszystkim niepasuje, a busy mają żniwa.
PKS i tak jest drogi różnica w cenie biletu 2zł między busem, a PKSem najlepiej niech rozkład dostosują dla ludzi
Wypadało by przy tej okazji sprawdzic autobusy PKS-Łodz, to dopiero sa rupiecie, nie dosc, z na całonacną podróż są zupełnie nie przygotowane, to w ubiegłym miesiacu jechałam do Łodzi, autobisem z zepsutą skrzynią biegów, Pan kierowca (lódzki) był bardzo oburzony jak zwrócilismy uwagę, że ten autobus nadaje się na złom.Nikt nie wymaga pełnego serwisu, bo to jest tylko około 700-set km., ale przynajmniej powinna byc toalete w dalekobieznym autobusie, bo Pan kierowca na z, adanie nie staje, starsza Pani siedzaca koło mnie miała problem.
znikną znikną ale jak dojechać do szkoły / pracy ;/
nareszcie ruiny dymiace i cuchnace rzepakiem znikna
Taki los konkurencji na rynku. Teraz musimy wymagać od pozostałych przewoźników wybudowania zamkniętych poczekalni z WC i kawiarnią, nowych, większych pojazdów i przestrzegania bezpiecznej jazdy zgodnej przepisami ruchu drogowego. Przewidując to ceny za przejazdy wzrosną.
ten autobus po środku to wygląda jakby miał około 30 lat. Nie dziwota, że im na paliwo braknie. Powinni zainwestować w autobusy z silnikami LNG to koszty paliwa spadłyby im trzykrotnie. U nas też zakup diesli był głupotą skoro LNG jest tak tanią i wręcz ekologiczną alternatywą.
dzis obrocilem Sz-na w 6h, do jechalem Norbusem z powrotem Emilem, wygodnie, sprawnie, dosc przyjemnie no i za 3 dychy w 2 strony tylko błagam kobitki kochane nie lejcie na siebie az tak duzo mocnych i duszących perfum.Drugi obciach to głosne i nagminne rozmowy pasażerów przez komórke
PKS nie będzie, niczego nie będzie i żyło się będzie lepiej. PO co jeździć, lepiej pobyć w domu i TV oglądać, kupić coś z reklamy, głupi komentarz napisać. Lepiej będzie.
Jechałem pekaesem z Dziwnówka do Ś-cia, średnia prędkość ok.55-60 km na godzinę. Nawet chciałem zapytać kierowcę, czy coś się nie popsuło, ale po 20 km zorientowałem się że oni tak mają. Wyobraźcie sobie: wielki autobus przewiózł wtedy zaledwie ok.8 osób na całej trasie. Dlaczego nie bus? Kto tam zarządzał, że zarżnięto kurę znoszącą złote jaja?
Nie ma to jak starym autosanem o" pojemności" 60 i więcej miejsc (o spalaniu 20 L na 100km) wozić 5 osób 65km/h. ... to szok że ta firma dogorewa aż tyle czasu i jeszcze udupić jej nie mogą.