POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.10.2011, 01:12:58] • Świnoujście

Walczyli o każdy punkt. Zobacz zdjęcia!

W sobotę (01.10) na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Witosa 12 rozegrano drugoligowy pojedynek pomiędzy młodymi siatkarzami LO MS Świnoujście, a Olimpią Sulęcin. Po raz drugi reprezentanci świnoujskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego ponieśli klęskę. W pojedynku z Olimpią przegrali 3:0.

Pomimo dużej przewagi punktowej w setach i zaciętej walki, nasi zawodnicy polegli przegrywając spotkanie 3:0 (24; 24; 21).

Pierwszy set był nerwowy dla obu drużyn. Nad piłką jednak lepiej zapanowali zawodnicy drużyny gości. Niespodzianką okazał się natomiast set drugi, w którym świnoujscy siatkarze prowadzili dziesięcioma punktami. Olimpia nie na długo pozwoliła sobie na taką stratę punktową i w mgnieniu oka dogoniła młodych zawodników LO MS. Już tylko jeden set dzielił Sulęcin od wygranej. I tak też się stało. W trzecim secie goście „postawili kropkę nad i” kończąc wynikiem 25:21, a całe spotkanie 3:0.

W najbliższą sobotę (08.10) nasi reprezentanci pojadą do Poznania, aby zmierzyć się z tamtejszym KU AZS UAM Poznań. Życzymy powodzenia!

Kliknij tu, aby zobaczyć fotogalerię!

komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?

Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [16.10.2011, 19:16:36] • [IP: 95.41.40.***]

Dwa sety przegrane na przewagi.To chyba świadczy o tym, że mecz był zacięty.Już niedługo przyjdzie czas, że zaczniecie wygrywać sety, a póżniej mecze.

Gość • Piątek [14.10.2011, 12:35:51] • [IP: 77.115.5.***]

Jak to kto gra z numerem 5?Pan Gór...i M.Największy mieszacz i fochmen!

Gość • Piątek [14.10.2011, 00:53:33] • [IP: 80.245.186.***]

a kto to nr 5 ?:D

Herrscht • Poniedziałek [10.10.2011, 19:41:47] • [IP: 80.245.188.**]

Diablo bez spiny prosze, co jak co ale w tym zespole nazwiska graja :**

Gość • Poniedziałek [10.10.2011, 19:39:29] • [IP: 80.245.182.***]

To po co ma brac sie do roboty skoro MOZE dostanie wiecej szans, czyli nie musi tak? Zapieprzac na treningu tylko po to, aby trener stawial potem podczas meczu na zawodnikow, ktorzy maja totalnie gdzies te mecze. Tak- to sie nazywa faworyzacja i niedostrzeganie niektorych realiow.

Gość • Niedziela [09.10.2011, 19:30:59] • [IP: 95.40.77.***]

Numer 5 niech się weżmie do roboty na treningach to może dostanie więcej szans od trenera.Narazie to kombinuje jak tu się nie napracować, a zagrać!

Gość • Piątek [07.10.2011, 13:53:04] • [IP: 80.245.188.***]

Rozwiązać Flotę, dać pieniądze na siatkarzy.A swoją drogą to ile milionów dostają od miasta, oni przynajmniej walczą.

Gość • Piątek [07.10.2011, 10:19:31] • [IP: 95.41.5.*]

Kto jest lepszy ten gra.Jest 12-tu ludzi, którzy muszą rywalizować o miejsce w 6-tce.Nie ma nic za darmo albo za nazwisko!

Gość • Wtorek [04.10.2011, 18:58:54] • [IP: 188.165.225.***]

patrząc na wynik i wyniki w poszczególnych setach nasuwałaby się myśl, że ten mecz był lepszy od poprzedniego - z Wrześnią. Ale niestety nie.. Mecz był tragiczny.. z tak dużej przewagi przegrali. lepiej sie patrzyło na mecz ze wspomnianą Wrześnią. Choć mlodzi dostali niezly łomot od starzychg doswiadczonych zawodnikow, to walczyli do konca.. A tutaj? Tytul artykułu jest mocno przesadzony. Nie wiem co autor miał na mysli, ale gra nie napawala optymizmem... Tak czy owak, powodzenia. Lepsza siatkowka od pilki kopanej

Gość • Wtorek [04.10.2011, 18:18:44] • [IP: 80.245.182.**]

coraz bliżej tego wygrania seta :D

Bździągwa • Wtorek [04.10.2011, 16:21:35] • [IP: 31.63.225.***]

Miękkie szyje.

Piechociński • Wtorek [04.10.2011, 13:11:00] • [IP: 92.42.115.***]

Szkoda, że w drugim secie znowu zabrakło konsekwencji- stąd wynik korzystny dla przeciwnika. Sulęcin nie wygrał, to my przegraliśmy. Mamy nadzieję, że kibice nadal chętnie będą przychodzić na nasze kolejne mecze. Dziękujemy za doping i... do zobaczenia;)

Gość • Wtorek [04.10.2011, 13:09:58] • [IP: 46.112.69.**]

2 fotka - chyba ma juz pelno hahaa ;DD

Gość • Wtorek [04.10.2011, 13:04:26] • [IP: 46.112.69.**]

leszcze ;d

■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do końca miesiąca ma zakończyć się budowa promenady wzdłuż ulicy uzdrowiskowej ■ Od minuty ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego radnego Cezarego Zdzieszyńskiego rozpoczęły się obrady IX sesji Rady Miasta ■ Adam Bodnar bierze się za świnoujską prokuraturę. Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu, wraz z Prokuraturą Okręgową w Szczecinie, znalazła się pod ścisłym nadzorem nowo powołanego Rzecznika Dyscyplinarnego Ministra Sprawiedliwości. Minister Adam Bodnar, decyzją z 17 października 2024 r., powierzył Zbigniewowi Górszczykowi zadanie wyjaśnienia przewinień dyscyplinarnych dotyczących niewłaściwego zarządzania, które trwały od 2016 roku do marca 2024 roku w świnoujskiej prokuraturze ■ Koncert charytatywny dla powodzian. Zebrano ponad 20 tys. złotych ■ W Świnoujściu właśnie rozpoczął się przegląd 500 drzew rosnących w pasach drogowych, obejmujący ich inwentaryzację – obmiar, ocenę stanu sanitarnego oraz sporządzenie dokumentacji fotograficznej ■ Punkt zbiórki rzeczowej dla powodzian w sportowej MDK przy ul. Matejki 11 będzie działał w dni robocze od 8.00 do 14.30 do 30 września 2024 r. W celu pozostawienia darów należy najpierw zadzwonić pod nr telefonu 91 321 59 49. ■