iswinoujscie.pl • Czwartek [25.08.2011, 01:52:26] • Świnoujście
Więcej takich meczów!!!

fot. Adam Strukowicz
Trudno dziwić się euforii kibiców „Floty” po ostatnim gwizdku sędziego Tomasza Wajdy. W tym momencie na boiskowy zegar wskazywał wynik 3 : 0 dla „Floty”., a wyspiarze z „ogona” nagle znaleźli się na piątym miejscu w tabeli I ligi.
Przez pierwsze 45 minut mieliśmy więcej powodów do niepokoju niż radości. Biało-niebiescy grali nieporadnie. Nawet gdy znaleźli się w dogodnej okazji by zainicjować groźną akcję to zachowywali się jakby nie trenowali wspólnie przez pół roku. Już jednak pierwsze minuty po przerwie wskazywały, że coś można jeszcze w tym meczu zmienić. W 50 minucie błyskawiczna wymiana podań między Ostalczykiem i Nnamani i ten ostatni znajduje się w sytuacji, których nie lubi marnować. 1:0!

fot. Adam Strukowicz
14 minut później, ten sam napastnik wypracowuje sobie dogodną sytuację strzelecką. W pozycji sam na sam z bramkarzem ten ostatni nie ma szans z dobrze dziś dysponowanym piłkarzem „Floty”.
Tę bramkę „Flota strzela grając z przewagą jednego zawodnika w polu. W 53 minucie Ałdaś za drugą żółtą, ogląda czerwony kartonik. Mimo, ze w osłabieniu do końca regulaminowego czasu gry Polkoiczanie bronili się jednak skutecznie. Świnoujścianie zdawali sobie jednak sprawę, że trzecia bramka może znacznie poprawić ich pozycję w ligowej tabeli. Trener Pawlak postanowił więc w końcówce wzmocnić atak. Wprowadzony na boisko w 86 minucie Damian Misan nie zawiódł. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry to właśnie on popisał się bramką na wagę awansu.
źródło: www.iswinoujscie.pl
A mało ścieżek do biegania!
Cynizm prezia nie zna granic co go obchodzi jakaś bieżnia.
Pasożyty oddajcie nasze 4mln! :- (Żmur miala być bieżnia, kłamco!
jak chcecie dopingu na na eFce to laskawie sie na niego pofatygujcie bo jak narazie to wiekszosc z was siedzi na dupach i wpierdziela slonecznik i taka jest prawda plakac to wszyscy dzialac to niewielka grupa ktora pozostala. ..
Teraz przed Flotą same bardzo ważne mecze-z Zawiszą, Arką, derbowy z Pogonią i Wisła Kraków. ..nasi Wyspiarze potrzebują dopingu na stadionie -wracajcie na sektor F i dopingujcie !
wyglada na to ze skandowanie ' pilka nozna dla kibicow' obudzilo nasza druzyne
udało się wygrać ale i t5ak druga część tabeli niestety albo II liga najlepiej
Dla takich meczy warto przychodzic, oby czesciej pilkarze nas zadowalali piekna i skuteczna gra, dzieki za mile spedzone chwile
W sobotę z Zawiszą Bydgoszcz -nasz klub sprzedał 500 biletów dla gości ! może w końcu wróci doping na F-ce ?
pomalu sie rozkrecamy - brawo Flota !!
I ślepej kurze trafi się ziarno.
Brawo Wyspiarze !. ..teraz będą dobre meczyki z Zawiszą, Arką Pogonią i pucharowy z Wisłą Kraków. ..niezła gratka dla kibiców !
Jak jest sukces to od razu odzywają się malkontenci co w szkole, zamiast futbolówkę woleli kicać w klasy z koleżankami i teraz nie wiedzą co to jest stadion
Facet piszesz bzdury każdy nauczyciel pracuje w szkole 2 godziny dodatkowo i zajęć dla dzieci i młodzieży jest tyle że już dzieci brakuje na te zajęcia, 50 nauczycieli w każdej szkole razy 2 to daje 100 godzin zajęć tygodniowo. A problem wandalizmu tkwi w rodzinie i brakiem zainteresowania co robi moje dziecko. Gdzie są rodzice tych małolatów włóczących się po promenadzie po 24-tej nie wspomnę o 14 latkach balujących w dyskotece.
91.199.250 b.trafna uwaga. Jestem fanem prawdziwego sportu, anie wynaturzonego zawodowstwa. Ci panowie niech bawią się i kręcą lody na własny rachunek, a nie na rachunek podatnika.
Oddajcie bieżnię, wy pożeracze innych dyscyplin.
sędziowie w tym meczu - pierwsza klasa:-) bravo
Ile Flota musi odpalić na pensje Laty i Kręciny?
Nie ma się czym podniecać. Piłka nożna to marnotrawstwo pieniędzy (tym bardziej jak w przypadku Świnoujścia publicznych). Widać to nawet po drużynach z ekstraklasy które w zasadzie nie liczą się w europie, a co tu podniecać się pierwszą ligą. Miasto które nie inwestuje w rozwój swojej młodzieży i ich zainteresowań zawsze będzie skazane na akty wandalizmu i inne negatywne zjawiska. Jeżeli młodzi ludzie nie mają zajęcia to robią różne głupie rzeczy. A miasto zamiast zorganizować zajęcia np. w szkołach jak było kiedyś SKS czy też utworzyć inne sekcje sportowe, to twierdzi że nie ma pieniędzy na dodatkową płacę nauczycielom czy instruktorom, ale miliony złotych rocznie na utrzymanie piłkarzy to znajdują się w budżecie miasta. Marnotrawstwo i brak myślenie perspektywicznego, dotowanie w nieskończoność samej piłki nożnej przez samorząd miejski nic dobrego miastu nie przyniesie, a wręcz będzie miało z czasem opłakane skutki.
20 - 22.09 Wisła Kraków