POGODA

Reklama


Wydarzenia

onet.pl • Poniedziałek [04.07.2011, 07:47:14] • Świat

Zobacz kto jest najbardziej narażony na trafienie piorunem!

Zobacz kto jest najbardziej narażony na trafienie piorunem!

fot. onet.pl

To mężczyźni są znacznie bardziej narażeni na uderzenie pioruna, niż kobiety. Fakt ten to wynik najnowszych badań, które przedstawia serwis dailymail.co.uk. Naukowcy twierdzą, że ma to związek z większą "lekkomyślnością" mężczyzn.

W ciągu ostatnich 13 lat w Stanach Zjednoczonych zginęło od uderzenia pioruna 648 osób, 82 proc. stanowili mężczyźni – podaje Onet.pl.

Badacze wskazują, że ryzyko trafienia przez piorun wzrasta u ludzi, którzy uprawiają sporty rekreacyjne. Spośród sześciu zabitych przez piorun w tym roku w USA - wszyscy to mężczyźni - jeden grał w golfa w Shreveport w Luizjanie, a drugi w baseball w Karolinie Południowej.

Okazuje się, że na większą śmiertelność mężczyzn wpływa jeszcze inny czynnik - wykonują częściej niż kobiety pracę na zewnątrz. W czasie burzy rzadziej ją przerywają i szukają schronienia…

źródło: www.onet.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Czwartek [11.08.2011, 21:29:09] • [IP: 88.77.123.***]

Ja juz mam problem z glowy, tesciowa zakopana.

Gość • Czwartek [07.07.2011, 12:08:29] • [IP: 92.42.116.***]

ano tak, ma za dużo botoksu w wargach ?

RR • Wtorek [05.07.2011, 22:47:37] • [IP: 79.190.99.**]

zaraz będą snuć teorie, że w tupolewa trafił piorun.

Bździągwa • Wtorek [05.07.2011, 17:21:21] • [IP: 31.63.219.**]

Nie trafi Twojej sąsiadki, bo jest za sucha.

Gość • Wtorek [05.07.2011, 01:11:27] • [IP: 92.42.116.***]

A szkoda, bo juz się łudziłem, że moja sąsiadke trafi ?;-(

• Poniedziałek [04.07.2011, 15:09:01] • [IP: 31.63.231.***]

A u mnie po ociepleniu bloku nie ma ani śladu po piorunochronie. Był i się zmył.

Gość • Poniedziałek [04.07.2011, 12:34:34] • [IP: 92.42.114.***]

bo samice sie chowaja ze strachu, tak jak zwierzeta

Gość • Poniedziałek [04.07.2011, 11:22:47] • [IP: 80.245.186.***]

chcialy rownouprawnienia? to maja tez od piorunow ginac rowno z nami !!

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ ⚠️ Uwaga! Dla całego województwa zachodniopomorskiego obowiązuje ostrzeżenie I stopnia przed burzami z gradem. Możliwe są porywy wiatru do 90 km/h, intensywne opady deszczu oraz lokalnie grad. 🌩️ Burze mogą powodować utrudnienia w ruchu, łamanie gałęzi oraz lokalne przerwy w dostawie energii elektrycznej. Ostrzeżenie obowiązuje dziś do godziny 22:00. Nie zostawiaj samochodów pod drzewami i zabezpiecz przedmioty na balkonach oraz tarasach. Podczas burzy unikaj przebywania na otwartej przestrzeni ■