POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [19.02.2011, 21:27:47] • Świnoujście

Flota wystrzelała Gwardię 4:0

W związku z brakiem warunków do trenowania i przerwaniem obozu w Höckendorf drużyna Floty Świnoujście stanęła przed niespodziewanym zagrożeniem. Osiem dni bez grania nie prognozowało by najlepiej na przyszłość. Problem świnoujścian rozwiązała koszalińska Gwardia.

III-ligowy zespół zagościł w Świnoujściu w sobotę o godzinie 13.00. 90 minutowy sparing pokazał obu drużynom wszelkie niedoskonałości w zespole.

Na prowadzenie 1:0 Flotę wyprowadził Charles Uchenna Nwaogu, który w 29 minucie spotkania po rzucie rożnym Bodzionego, głową umieszcza piłkę w bramce. Niespełna 12 minut później zamieszanie pod bramką gości doprowadziło do dwupunktowego prowadzenia gospodarzy. W 73 minucie sparingowego meczu i po akcji Gwardii, Flota szybko skontrowała przeciwnika. Świetne podanie Niedzieli do Bodzionego, który pod bramkarzem posłał piłkę do bramki. To 3:0 dla Świnoujścia. Ostatnią, czwartą bramkę zdobył w 76 minucie Misan, który strzelając z 15 metrów nie dał szans bramkarzowi.

----------------------------------------------------------------------

Flota: Alan Wesołowski, Damian Falisiewicz, Łukasz Uszalewski, Damian Krajanowski, Tomasz Ostalczyk (59 Bartłomiej Niedziela), Radosław Pruchnik (59 Marek Niewiada), Krzysztof Bodziony (77 Pedro Arce Latapi), Piotr Tomasik (59 Daniel Dylewski), Charles Uchenna Nwaogu (46 Damian Misan), Ensar Arifović (77 Łukasz Mickiewicz).
Trenerzy: Petr Němec; Paweł Sikora.
Kierownik drużyny: Leszek Zakrzewski

Gwardia: Mateusz Kalkowski, Kamil Goryszewski, Mateusz Hajman, Marcin Ignaszewski, Mateusz Pakosz (46 Paweł Nowacki), Dariusz Łożyński (46 Marek Zdanowicz), Paweł Wojciechowski (46 Rafał Waldziński), Leszek Pazdur, Wiktor Sawicki (46 Damian Miętek), Dominik Pooch, Mateusz Owedyk.
Trener: Mirosław Skórka.
Kierownik drużyny: Andrzej Kowalski.