POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Wtorek [10.07.2007, 23:29:38] • Świnoujście

"Kto truje?"

fot. internet

Kto jest największym trucicielem Bałtyku? Co by się stało gdyby zatonął tankowiec? Czy nasze morze jest czyste? O tym w Świnoujściu rozmawiają dziś naukowcy, przedstawiciele administracji morskiej oraz organizacji ekologicznych.

Niszczenie siedlisk ryb, ścieki z rzek oraz inwazja obcych gatunków to główne zagrożenia dla Bałtyku - mówi Radosław Gawlik, koordynator kampanii "Bałtyk jest w Polsce".

Bardzo dużym potencjalnym zagrożeniem są także tankowce, ponieważ katastrofa takiego statku spowodowałaby olbrzymie straty - mówi dr Marek Szulc z Akademii Morskiej w Szczecinie.

Konferencja zorganizowana została przez stowarzyszenie Eko-Unia i potrwa do jutra.


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [11.07.2007, 01:22:06] • [IP: 217.97.193.**]

Tak. Tylko, że dzięki tym tankowcom ludzie dajmy na to w porcie zarabiają pieniądze..Ścieki, gdybyśmy nie wylewami to problemu by nie było..

1392 • Środa [11.07.2007, 00:23:23] • [IP: 80.245.178.**]

Już myślalem ze zdjecie z naszego portu :D hahaha

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■