POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [05.12.2010, 20:25:28] • Świnoujście

Drugie miejsce w rankingu !!!

Drugie miejsce w rankingu !!!

Tomasz Mikoda w środku (fot. Organizator )

W Warszawie 05.12.2010 odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa Ludowych Zespołów Sportowych, którego członkiem jest również ULKSW Pomorze Świnoujście.

Nasz klub zdobył w tym roku w systemie sportu dzieci i młodzieży 119,5 punktów, co dało nam drugie miejsce w Polsce w rankingu klubów LZS. Pierwsze miejsce zdobył klub z Bornego Sulinowa.

Drugie miejsce w rankingu !!!

nagrodzeni z p. Jagielińskim(fot. Organizator )

Puchary wręczał przewodniczący Roman Jagieliński (były minister rolnictwa, poseł PSL) a odebrał w imieniu Pomorza Świnoujście nasz były zawodnik – Tomasz Mikoda.

S.B.


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Vicki • Niedziela [05.12.2010, 20:35:40] • [IP: 92.42.115.***]

Gratulacje i tak trzymać

Gość • Niedziela [05.12.2010, 20:25:59] • [IP: 92.42.116.**]

brawa ;)

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■