POGODA

Reklama


Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Piątek [19.11.2010, 12:22:10] • Polska

ANDRZEJ GRABOWSKI WYDAJE PŁYTĘ!

ANDRZEJ GRABOWSKI WYDAJE PŁYTĘ!

fot. UNIVERSAL MUSIC

26 listopada będzie mieć swą premierę krążek "Mam prawo... czasami... banalnie" - pierwszy solowy album Andrzeja Grabowskiego", jednego z najlepszych, najbardziej charakterystycznych i popularnych artystów w Polsce.

Andrzej Grabowski mówi o płycie: "Zawodowo ryzykowałem zawsze... Egzaminem do Szkoły Teatralnej, potem byciem aktorem w teatrze, jeszcze później film, serial, kabaret, napisanie książki w końcu prowadzenie programu o książkach. Pomyślałem, że skoro tak wiele już ryzykowałem, to może podejmę kolejne wyzwanie i wydam płytę? Ośmielony muzyką Marcina Lamcha, Przemysława Pacana i Krzysztofa Niedźwieckiego, który skomponował większość utworów, oraz tekstami przyjaciół, m.in. Jana Nowickiego, Jana Wołka, Krzysztofa Nowaka, Andrzeja Poniedzielskiego nagrałem ją."


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Mieszkańcy Warszowa ponownie zdecydują o przyszłości swojego osiedla. Już w czwartek, 21 maja 2026 roku odbędzie się Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla Warszów, podczas którego wybrany zostanie nowy Zarząd Osiedla ■