POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.11.2010, 23:57:37] • Świnoujście

„Flota znów zwycięża!

Bramki strzelane przez Charlesa Uchenna Nwaogu nieraz decydowały już o zwycięstwach „Floty” w czasie pierwszoligowych potyczek. Także w sobotę, w pojedynku z Odrą Wodzisław Śląski najbardziej bramkostrzelny napastnik wyspiarzy przesądził o zwycięstwie swojego zespołu. Była to dopiero 36 minuta spotkania gdy w podbramkowym zamieszaniu popularny „Charlie” pewnie skierował piłkę do bramki gości. Jednobramkowego prowadzenia gospodarze nie oddali już aż do ostatniego gwizdka sędziego Pawła Dreschela.

Spotkanie z wieloletnim „wyżeraczem ekstraklasy”, utytułowanym zespołem „Odry” było samo w sobie wielkim wyzwaniem dla drużyny ze Świnoujścia. Pechowo, tuż przed meczem nad miastem przeszła ulewa, a na mokrej murawie piłka nie zawsze jest posłuszna piłkarzom. Także i w tym meczu futbolówka nieraz zaskakiwała zawodników obu drużyn.

„Flota” przystąpiła do spotkania z dużym animuszem. Bramkowe sytuacje mieli Krajanowski ( w 13 minucie i, Kowal (w 16). Minutę później na bramkę uderzał z bardzo dogodnej sytuacji Bodziony. I tym razem przez trybuny przeszedł tylko jęk zawodu.

Na swoją szansę czekał tymczasem najbardziej bramkostrzelny z wyspiarzy. Charles Uchenna Nwaogu stanął znalazł się wreszcie w dogodnej sytuacji w 36 minucie gry. Pewny, mocny strzał minął bramkarza. Sytuację próbował jeszcze ratować jeden z obrońców „Odry” ale piłka minęła linię bramkową.

Po zmianie stron gra wyrównała się, a z upływem czasu goście zaczęli przeważać na boisku. „Odra” wypracował kilka dogodnych sytuacji do wyrównania. Kibice „Floty” kilkakrotnie wstrzymywali oddech. Pewnymi interwencjami kilkakrotnie popisywał się Krzysztof Żukowski. Goście do ostatnich minut próbowali zmienić niekorzystny dla siebie rezultat. Szczególnie nerwowa była końcówka meczu. Sędzia przedłużył grę o 4 minuty. Ostatnie minuty to była już prawdziwa „obrona Częstochowy”. „Flota” zagrała ofiarnie do samego końca, odnosząc zasłużone zwycięstwo. Na dwie kolejki przed zimową przerwą wyspiarze zajmują doskonałą czwarta pozycje w tabeli. Być może uda się jeszcze poprawić lokatę . Zanim zawieszą buty na kołkach wyspiarzy czekają jeszcze wyjazdowe spotkanie z GKS Katowice (14 listopada) oraz pojedynek z obecnym liderem ŁKS ( 19 listopada).

Zaktualizowano: Poniedziałek [08.11.2010, 08:14:39]

komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?

Oglądasz 1-25 z 46

Gość • Piątek [12.11.2010, 15:14:14] • [IP: 195.117.222.**]

Jak zwykle dużo wiesz, ale gówno przelewasz na papier aby trochę śmierdziało nie jest tajemnicą ze miasto płaci zawodnikom co miesiąc stypendia i prezes nie ma z tym nic wspólnego i nie są to małe kwoty nawet gdyby siedzieli 24h przy świetle to na pewno wystarczy na uregulowanie rachunków. Szkoda słów ten temat ci nie odpalił szukaj dalej.

Gość • Piątek [12.11.2010, 10:34:30] • [IP: 80.245.181.***]

Prawda niech prezes płaci tak jak mają w umowie, a nie muszą prosić się o swoje. Piłkarz powinien skupiać się na treningach i grze, a nie martwić się że nie ma za co zapłacić za prąd czy mieszkanie, szkoda słów.

Gość • Wtorek [09.11.2010, 23:49:25] • [IP: 217.97.193.**]

Flota nie płaci za premie, mieszkania i utrzymanie. ..a do awansu im sie spieszy ;/ Dunajko zacznij cos robic oprocz tego ze ładujesz całą kase w swoje auto...

Gość • Wtorek [09.11.2010, 16:14:11] • [IP: 178.238.249.**]

Flota wygrywa bo przestała w czerwonych grać hehehehe

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 20:02:23] • [IP: 178.238.252.***]

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 16:53] • [IP: 83.9.46.***] Flota Świnoujście 1-0 Odra Wodzisław Śląski 6 listopada, 14:00 (1.000) Charles Uchenna Nwaogu 36 żródło 90minut pl. naucz sie czytac nieuku

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 16:53:16] • [IP: 83.9.46.***]

300 kibicow?? dane 90minut.pl Dla kogo gracie jak wy kibicow nie macie!! 1 liga a frekwencja jak na boiskach ligi okregowej żal, żal i jeszcze raz żal

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 14:03:04] • [IP: 80.54.123.**]

Nasi piłkarze nie mają nawet boiska treningowego i muszą sobie radzić!!

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 14:01:34] • [IP: 80.55.147.***]

Zobaczcie gdzie jest ta wielka Pogoń...na dnie !!...więc nie narzekajcie na nasz klub Floty bo jest najlepsza w całym regionie. .TYLKO FLOTA MKS!!

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 13:59:15] • [IP: 80.54.123.**]

W chwili obecnej to MKS FLOTA jest dumą pomorza. ..Królowa Pomorza Zachodniego..i nikt na razie tego nie odbierze !!

Flota • Poniedziałek [08.11.2010, 13:24:36] • [IP: 217.97.193.***]

Ty z 13;02. Odra Wodzisław ma sponsora.Wypisujesz głupoty.7 mln długu, pensje zalega od kwietnia 2010 r.Zawodnicy dostaja od prezesa/zreszta był na meczu w Świnoujściu/ po 700zł /miesiac tak aby nie mogli sami zawodnicy rozwiazać kontraktu z winy klubu. N a tym portalu od dobrego czasu na temat Floty rózni ludkowie wypisują biedne kawałki, nie majac żadnej wiedzy o Flocie. Jakiś pajac z 12;37 wypisuje swoje sfrustrowane mysli że Flota ma spaść do II ligi. a dlaczego ma spaść, bo ty biedny zawistniku tego chcesz.Żal mi Ciebie, Jesteś smutny, biedny, sfrustrowany.

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 13:02:34] • [IP: 217.97.193.***]

Odra Wodzislaw juz ma sponsora! a co z nasz Flota! Panie Dunaj.. ruszyc sie z wygodnego fotela i robic cos w tym kierunku!! MKS

perelka • Poniedziałek [08.11.2010, 12:39:13] • [IP: 88.156.233.***]

Do" popapraniec", moze ktos by zwrocil uwage na tresc tego co piszesz, niestety nie da sie poprzez mase bledow ortograficznych.

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 12:37:21] • [IP: 46.112.235.***]

flota ma spaść do II ligi

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 08:47:58] • [IP: 93.94.188.***]

Jaki awans??Przestan fantazjowac, nadchodzi kolejna wiosna cudów i wyniki beda jak zawsze

mks • Poniedziałek [08.11.2010, 00:09:55] • [IP: 217.97.193.***]

utrzymac trzon druzyny..Mazurkiewicza Pruchnika Rygielskiego Ciarkowskiego i nasza perelke Nwaogu! dobry sponsor Panie Dunajko i idziema na awans!!

Gość • Niedziela [07.11.2010, 21:56:01] • [IP: 77.255.12.***]

do wladz klubu ;ten napis PGNiG na trybunach czemu tam jeszcze jest? skoro to juz nie sponsor, za darmo reklama?PHŚto rozumiem zwiekszyl sponsoring czterokrotnie bodaj wiec jest ok.

Gość • Niedziela [07.11.2010, 21:30:12] • [IP: 80.54.123.**]

Jeszcze tylko Gieksa i czekamy na ŁKSik...musimy utrzymać Twierdzę Uznam...wierzymy w naszego golkipera. ...Żukowski zero za plecami !!

popapraniec • Niedziela [07.11.2010, 19:12:19] • [IP: 178.238.252.***]

zauwarzyłem ze zaczęto na stronie Floty pisac o wynikach rezerw, czy tak juz bedzie zawsze czy tylko pod wybory ?? berton z zarzadu przebiara nuszkami by prezio został. mam nadzieje ze kibice nie gęsi swój rozum maja.

Gość • Niedziela [07.11.2010, 19:02:27] • [IP: 217.97.193.***]

A ja zagłosuję na MARKA NIEWIADE. Jest mi obojętne z jakiego ugrupowania startuje, on wie najlepiej kto najwiecej wspomaga FLOTĘ.

Ozi • Niedziela [07.11.2010, 18:12:20] • [IP: 178.238.250.**]

kibic debilu a z głowy nie można oddać mocnego strzału ? oszczędź wstydu

Gość • Niedziela [07.11.2010, 16:31:11] • [IP: 80.245.181.***]

Michałek jest dumny z tatusia:)

kibic • Niedziela [07.11.2010, 15:31:03] • [IP: 80.245.188.***]

"Charles Uchenna Nwaogu stanął znalazł się wreszcie w dogodnej sytuacji w 36 minucie gry. Pewny, mocny strzał minął bramkarza" - przecież strzelił z głowy, to jak mógł oddać mocny strzał?? hahaha

Gość • Niedziela [07.11.2010, 14:48:03] • [IP: 77.255.136.***]

Rzeczywiście ludzie mają problemy z czytaniem. A przecież to zdanie na samym początku artykułu mówi wszystko; " Jednobramkowego prowadzenia gospodarze nie oddali już aż do ostatniego gwizdka sędziego Pawła Dreschela." To znaczy utrzymali wy 1 : 0 do końca. A nieco wcześniej czytam: Była to dopiero 36 minuta spotkania gdy w podbramkowym zamieszaniu popularny „Charlie” pewnie skierował piłkę do bramki gości. No to chyba Trąbalski nie strzelił tej bramki. Ludzie, ludzie! Dziennikarze piszą po to żebyście czytali i rozumieli.

Gość • Niedziela [07.11.2010, 14:45:55] • [IP: 80.245.178.***]

UFF dobrze że wygrali, ważne punkty i niech ten sezon się już lepiej skończy...teraz przydałby się remis w katowicach i dokopanie tym cwaniakom z łks-u...MKS FLOTA!!

DO AUTORA - DziałaczxXXx • Niedziela [07.11.2010, 14:27:56] • [IP: 188.33.24.***]

ZGADZAM SIE... ZERO PODSUMOWANIA... KONKRET... -GDZIE JEST WYNIK- PANIE AUTOR LIPE ROBISZ I CZYTAC SIE NIE CHCE PO DWÓCH ZDANIACH... ZAL. A MECZ - NORMALNIE BOSKO... DZIEKI CHLOPAKI

■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do końca miesiąca ma zakończyć się budowa promenady wzdłuż ulicy uzdrowiskowej ■ Od minuty ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego radnego Cezarego Zdzieszyńskiego rozpoczęły się obrady IX sesji Rady Miasta ■ Adam Bodnar bierze się za świnoujską prokuraturę. Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu, wraz z Prokuraturą Okręgową w Szczecinie, znalazła się pod ścisłym nadzorem nowo powołanego Rzecznika Dyscyplinarnego Ministra Sprawiedliwości. Minister Adam Bodnar, decyzją z 17 października 2024 r., powierzył Zbigniewowi Górszczykowi zadanie wyjaśnienia przewinień dyscyplinarnych dotyczących niewłaściwego zarządzania, które trwały od 2016 roku do marca 2024 roku w świnoujskiej prokuraturze ■ Koncert charytatywny dla powodzian. Zebrano ponad 20 tys. złotych ■ W Świnoujściu właśnie rozpoczął się przegląd 500 drzew rosnących w pasach drogowych, obejmujący ich inwentaryzację – obmiar, ocenę stanu sanitarnego oraz sporządzenie dokumentacji fotograficznej ■ Punkt zbiórki rzeczowej dla powodzian w sportowej MDK przy ul. Matejki 11 będzie działał w dni robocze od 8.00 do 14.30 do 30 września 2024 r. W celu pozostawienia darów należy najpierw zadzwonić pod nr telefonu 91 321 59 49. ■