POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [31.10.2010, 13:55:53] • Świnoujście

LO MS o mały włos od wygranej

Wynikiem 3:2 zakończył się sobotni mecz z Grudziądzem. Dobra gra świnoujścian odbudowała w zgromadzonych kibicach wiarę w wygraną. Niestety tym razem również się nie udało. Po długiej walce zawodnicy z Grudziądza pokonali młodych siatkarzy Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Świnoujściu.

- Było tak blisko. Po trzecim secie myśleliśmy już, że mamy pierwszy wygrany mecz ligowy w kieszeni. Niestety wszystko się zmieniło w kolejnych setach – mówili po meczu zgromadzeni kibice.

Optymistycznie nastraja fakt, że świnoujścianie wygrali dwa sety. Jest to kolejne doświadczenie z „ogranym” zespołem i kolejne przetarcie się w drugiej lidze.

Przypomnijmy, że siatkarze ze Świnoujścia rozpoczęli rozgrywki w II lidze wraz z początkiem roku szkolnego. Grając na tak wysokim poziomie zaledwie drugi miesiąc wygrali dwa sety.

komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?

Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Niedziela [07.11.2010, 10:34:17] • [IP: 95.40.217.***]

I wreszcie się skończy zamieszanie wokół Pana G., które trwało już 3miesiące!

Gość • Sobota [06.11.2010, 12:58:53] • [IP: 83.8.133.*]

poza tym to niekoniecznie musial pisac ktos z druzyny, wystarczylo powiedziec komus, ten ktos jeszcze komus i tak sie rozchodza wiadomosci niestety

Gość • Czwartek [04.11.2010, 21:09:20] • [IP: 80.245.182.***]

To i tak już znaczenia nie ma :D

Gość • Czwartek [04.11.2010, 20:05:48] • [IP: 188.146.255.***]

Skad wiesz ze sie opieprza? widze w druzynie ladnie sie dzieje skoro wypisujecie na siebie na forach internetowych..

Gość • Czwartek [04.11.2010, 16:07:17] • [IP: 80.245.182.***]

Minął, bo zrezygnował z grania :P

Gość • Środa [03.11.2010, 23:19:32] • [IP: 77.112.239.**]

Marcin był najlepszy.Nie gra, bo jest bez formy, a poza tym opieprza się podobno na treningach i dlatego nie dostaje szans na większe granie.Jego czas już minął!

Gość • Środa [03.11.2010, 13:24:04] • [IP: 77.252.241.**]

Do tej pory grali z bardzo trudnym przeciwnikiem.Poznań, Września i kalisz są na pierwszym miejscu, jak na razie, w tabeli.Wygrali wszystkie mecze.Sa to przeciwnicy, którzy grają znacznie dłużej niż nasi Panowiewięc nie wymagajmy od Nich cudu. Są młodsi, mniej doświadczeni i grają krócej w zespole. Oni mają szanse, bo potrafią walczyć. Mecz z Grudziądzem był bardzo dobry. Kilka błędów odebrało Im zwycięstwo, ale to jeszcze ten brak doświadczenia i na pewno brak wiary we własne możliwości. My kibice możemy Ich tylko zagrzewac do walki i wspierac, wierząc, ze przyjdzie czas na sukcesy. Każdy ma lepszy dzień i gorszy i nie wieszajcie psów na nikim. Jestem z Wami i trzymam kciuki!!Pokazcie na co was stac. Wszyscy jesteście dobrzy.

wujaszekmengele • Wtorek [02.11.2010, 20:54:52] • [IP: 92.42.119.***]

Dzień Dobry TVN - Dobek!!

Gość • Wtorek [02.11.2010, 14:33:34] • [IP: 188.146.226.***]

Yeah :D ale kółko dyskusyjne się zawiązało :P

Gość • Wtorek [02.11.2010, 14:29:22] • [IP: 80.245.182.**]

chyba z wszystkich 3 rozgrywających, Marcin jest najlepszym :)

Gość • Wtorek [02.11.2010, 12:57:26] • [IP: 217.97.199.**]

O krytyk się kurde odezwał \/. Ciekawe czy był byś taki mądry tam na boisku zamiast ich dwóch ;]. Prezentowali się we dwójkę dobrze z tego co było widać. Najwidoczniej skoro trener ich wystawił na boisko to muszą być nie źli, bo głąbów nie wystawia. Dobrze było !

Gość • Wtorek [02.11.2010, 10:43:47] • [IP: 77.115.85.**]

He, he-znowu odezwał się obrońca Góreckiego albo on sam.W takim razie nie byłeś w piątek na meczu z Kaliszem, bo tam rozgrywał pierwsze 2sety Górecki i niestety efekty były gołym okiem widać-przegrane do 12i16!Zresztą obydwaj bracia prezentowali się żałośnie, tyle tylko, że Mateusz przynajmniej w meczu z Grudziądzem w sobotę wreszcie pokazał się z dobrej strony.Pozdrawiam i trochę obiektywizmu.

Gość • Poniedziałek [01.11.2010, 23:00:11] • [IP: 188.146.200.***]

[IP: 77.112.211.**] Tymi dwoma rozgrywającymi są Kruk i Staniucha.Bo tylko oni grali z tego co widziałem na meczu.

Gość • Poniedziałek [01.11.2010, 19:46:29] • [IP: 77.113.237.***]

A o jakie to nazwisko chodzi?Bo ja byłem na ostatnich trzech meczach LOMS i właściwie widziałem na boisku wszystkich zawodników na parkiecie, wszyscy dostają Swoje szanse, także 3rozgrywający byli w akcji.Dwa tygodnie temu grał Kruk, w piątek Górecki, a w sobotę Staniucha.

Gość • Poniedziałek [01.11.2010, 18:58:40] • [IP: 80.245.182.**]

V a trener zauważy, że nie liczy się nazwisko, a umiejętności :)

Gość • Poniedziałek [01.11.2010, 15:16:13] • [IP: 77.112.211.**]

Mecz był do wygrania3:0 ale trzeba się też z drugiej strony cieszyć z pierwszego zdobytego punktu w2lidze.Póżniej w tieabreku zapłaciliśmy frycowe za młodość, bo prowadząc10:8 przeciwnik już" pływał", a My tego nie wykorzystaliśmy!Niestety fatalne błędy rozgrywaczy i ich bardzo niedokładne wystawy uniemożliwiły dokończyć przeciwnika.Myślę, że wreszcie dwaj Panowie grający na w/w pozycji zrozumieją jak ważną funkcję pełnią w zespole i bez ich dokładnej gry i pełnej koncentracji nie da się wygrywać.

Gość • Poniedziałek [01.11.2010, 14:06:25] • [IP: 80.245.180.***]

i tak dobrze było :***************

G2 • Niedziela [31.10.2010, 21:20:24] • [IP: 80.245.180.***]

Ja uważam, że 2 sety to i tak tak dużo. Oczywiście mogliby więcej, bo mieli taką możliwość, ale podkreślmy jeszcze raz, że oni dopiero zaczynają grę w drugiej lidze.

Gość • Niedziela [31.10.2010, 20:21:11] • [IP: 80.245.182.***]

przez przypadek to sie urodziles ;] w 2 lidze nie ma przypadkow

Gość • Niedziela [31.10.2010, 17:10:19] • [IP: 80.245.182.***]

SMS mogl to wygrac ale niestety.. Gratuluje walki i bardzo dobrego widowiska.

Gość • Niedziela [31.10.2010, 16:39:15] • [IP: 80.245.182.**]

ej chłopaki bo przez przypadek wygracie

Gość • Niedziela [31.10.2010, 16:12:21] • [IP: 109.243.227.**]

bo sa kipscy i tyle

■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do końca miesiąca ma zakończyć się budowa promenady wzdłuż ulicy uzdrowiskowej ■ Od minuty ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego radnego Cezarego Zdzieszyńskiego rozpoczęły się obrady IX sesji Rady Miasta ■ Adam Bodnar bierze się za świnoujską prokuraturę. Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu, wraz z Prokuraturą Okręgową w Szczecinie, znalazła się pod ścisłym nadzorem nowo powołanego Rzecznika Dyscyplinarnego Ministra Sprawiedliwości. Minister Adam Bodnar, decyzją z 17 października 2024 r., powierzył Zbigniewowi Górszczykowi zadanie wyjaśnienia przewinień dyscyplinarnych dotyczących niewłaściwego zarządzania, które trwały od 2016 roku do marca 2024 roku w świnoujskiej prokuraturze ■ Koncert charytatywny dla powodzian. Zebrano ponad 20 tys. złotych ■ W Świnoujściu właśnie rozpoczął się przegląd 500 drzew rosnących w pasach drogowych, obejmujący ich inwentaryzację – obmiar, ocenę stanu sanitarnego oraz sporządzenie dokumentacji fotograficznej ■ Punkt zbiórki rzeczowej dla powodzian w sportowej MDK przy ul. Matejki 11 będzie działał w dni robocze od 8.00 do 14.30 do 30 września 2024 r. W celu pozostawienia darów należy najpierw zadzwonić pod nr telefonu 91 321 59 49. ■