POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [14.08.2010, 09:18:37] • Świat

Zasmakuj wszystkiego co najlepsze

Zasmakuj wszystkiego co najlepsze

fot. internet

Dobre wino służy nie tylko podkreśleniu naturalnego aromatu potraw, ale pogłębia również doznania smakowe. Dobór tego szlachetnego trunku to sztuka sama w sobie... Może to być niezapomniana uczta dla wszystkich zmysłów.

Wspaniale wykorzystują to szefowie kuchni w Siedlisku Morena, przygotowując swoje specjały na bazie produktów najwyższej jakości. Na gości czekają wykwintne specjały tradycyjnej kuchni polskiej w wersji fusion. Połączenie kanonu rodzimych dań z egzotycznymi dodatkami to tylko część sukcesu. Szef kuchni dba nie tylko o smak, ale również o estetykę podawanych potraw.

Zasmakuj wszystkiego co najlepsze

fot. internet

Komu dieta pozwala na deser, przedłuża sobie rozkosze kulinarne, aż do pełnej sytości. A wszystko to w towarzystwie wybornych win z bogato zaopatrzonej piwniczki, z mazurskim krajobrazem w tle.

Wino Georga Clooney`a
Co George Clooney ma wspólnego z winem i Siedliskiem Morena? Może to, że wiek działa na jego korzyść? Ciężko zaprzeczyć, że tak nie jest - szczególnie, gdy znany aktor cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Nie znamy sekretu jego doskonałej formy, wiemy natomiast jakie jest jego ulubione wino.

Zasmakuj wszystkiego co najlepsze

Siedlisko Morena – mazurski boutique hotel w Starych Juchach koło Ełku(fot. internet )

Maurizio Zanella to nazwa wina i jednocześnie imię i nazwisko właściciela winnicy, z której pochodzi ulubiony trunek aktora. Oznaczone skrótem DOCG (Denominazione di Origine Controllata e Garantita), kwalifikowane jest do najwyższej kategorii włoskich win. Eleganckie, o głębokim i aksamitnym aromacie idealnie uzupełnia smak czerwonego mięsa i dziczyzny. Zatem nie zwlekajmy, tylko jedźmy do Siedliska Morena aby nacieszyć się nie tylko pięknymi widokami, ale również zasmakować wszystkiego co najlepsze!

Wino Maurizio Zanella dostępne jest w ofercie Siedliska Morena (450 zł, 75 cl)


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

alkoholik • Wtorek [17.08.2010, 23:09:01] • [IP: 92.42.112.***]

Panie najlepszejsze to takie po 4 zyla, wali w łep po dwa na głowe i masz dobrze. Po kiego mam kupować za 30 zł 0, 7 litra jak za tą kasę to mam kilka komandosów.

Kopciuszek • Poniedziałek [16.08.2010, 12:45:47] • [IP: 88.156.233.***]

Ja posmakowałam najlepszego..ale wina do tego nie zaliczam((;

Gość • Sobota [14.08.2010, 15:22:09] • [IP: 217.97.199.***]

ale mi to ciekawostka...

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■