POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [02.07.2010, 08:02:08] • Świnoujście

Honorowy Komitet Poparcia Bronisława Komorowskiego

Polska i Polacy zasługują na godnego reprezentanta narodu. Jesteśmy krajem, na czele, którego wielokrotnie stały wybitne osobowości. Przewodzili nam ludzie obdarzeni niezłomną wiarą w nasz naród i z pełnym wyrzeczeniem służący naszej Ojczyźnie. Najlepsze okresy naszej historii, tak samo jak i naszej przyszłości to lata wypełnione zgodą, stabilizacją i pracą.

Oczekujemy od przyszłego Prezydenta współdziałania z parlamentem i rządem. Oczekujemy godnej reprezentacji w kraju i poza jego granicami. Oczekujemy szacunku i zrozumienia naszych potrzeb, jako Polaków, jako społeczeństwa Unii Europejskiej.
Takim Prezydentem będzie Bronisław Komorowski. Udzielamy tym samym głosu poparcia jego osobie zarówno w okresie obecnej kampanii wyborczej, jak i w pełnieniu przyszłych obowiązków.

Z poważaniem
Honorowy Komitet Poparcia Bronisława Komorowskiego w Świnoujściu:

Waldemar Boratyński
dr Marek Borowski
dr Konstanty Chłapowski
Waldemar Dimke
Leszek Fogt
Andrzej Lebdowicz
Grzegorz Legowicz
Teresa Lempart
Sławomir Ogrodowczyk
Elżbieta i Jacek Paziewscy
Tomasz Piaseczny
dr Marek Posobkiewicz
Witold Rusakiewicz
Krzysztof Stanisławczyk
Ryszard Pomierczyk
Ryszard Sochaczewski
Stanisław Sulikowski
dr Bartłomiej Szablewski
Tamara Szczygieł
Leszek Zakrzewski


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 68

Gość • Piątek [02.07.2010, 17:02:47] • [IP: 217.97.199.*]

przeczytajcie nazwiska " honorowych " i wszystko w temacie!!smutno mi Panie!!

Gość • Piątek [02.07.2010, 17:00:28] • [IP: 80.245.188.***]

Co za niewygodna sytuacja. Ludzie sie zgadali i podpisali. Zgoda widocznie buduje tyle, że nie sld i pis. Biedaczki.

Gość • Piątek [02.07.2010, 16:59:53] • [IP: 83.21.76.***]

Świnoujska Platformo... O ile się nie mylę to panowie: Marek Borowski, Marek Posobkiewicz, Bartłomiej Szablewski są lekarzami medycyny, i nie posiadają stopnia naukowego DOKTORA nauk medycznych, stąd chyba jakieś nieporozumienie, że na liście Honorowego Komitetu Poparcia Bronisława Komorowskiego przed ich nazwiskami widnieje skrót DR. Pozdrawiam: głosujący w niedzielę na Bronka...

Gość • Piątek [02.07.2010, 16:59:50] • [IP: 80.245.178.**]

Posobkiewicz ??!!

Gość • Piątek [02.07.2010, 16:55:09] • [IP: 80.245.178.**]

Jest z wami Jaruzelski i Kiszczak, tuż obok" strasznego dziadunia", doborowe towarzystwo!

Gość • Piątek [02.07.2010, 16:40:58] • [IP: 80.245.178.**]

Czy jest w tym komitecie ktoś skromny, niezamożny? Nie widzę. Skład dobrze pokazuje komu służy platforma.

Gość • Piątek [02.07.2010, 16:35:50] • [IP: 93.94.186.***]

prostaka mogą popierać tylko...

Gość • Piątek [02.07.2010, 16:29:53] • [IP: 79.184.170.**]

Gierek chciał mocnego państwa a Hitler to co chciał szmaciany kurduplu ?

Gość • Piątek [02.07.2010, 16:21:13] • [IP: 217.97.199.*]

Hej Jarkowe ludki.Zmienić język dyskusji bo was Jarek obsobaczy.On nawet już Gierka chwali a wy dalej swoje.

Gość • Piątek [02.07.2010, 16:13:00] • [IP: 79.184.170.**]

Kaczyński dla władzy nawet uśmiecha się do Gierka, żenujący mały typek, w czasach Tow. Gierka byłem wielokrotnie pobity przez milicję, pamiętacie Krwawego Wasyla i innych oprawców z MO ? I teraz ten kurdupel ich wodzowi d...e liże. PRECZ Z OBŁUDĄ, FAŁSZEM, PRZECZ Z KACZYŃSKIM !!

Gość • Piątek [02.07.2010, 15:47:32] • [IP: 79.184.170.**]

I nadal sączy się pisuarowy jad. ...

Gość • Piątek [02.07.2010, 14:34:50] • [IP: 188.146.193.***]

Platfusy się nie odezwą, chyba sobie sami strzelili gola i nie wychylają się. Nie sprawdzili i są efekty, i jeżeli biorą ludzi z łapanki do komitetu honorowego to znaczy że toną, a przysłowie mówi że tonący brzytwy się chwyta. Jeżeli żeczywiście tak jest, to jak mamy głosować na Komorowskiego gdy w komitecie jego jest nazwisko które jest na liście Wildsteina. Też chciałbym jakieś oświadczenie w tej sprawie, sprawdziłem i żeczywiście jest takie nazwisko na wspomnianej liście. Być może to nie ten, ale wyjaśnić trzeba, czy też pozostanie to po wyborach, to będzie musztarda po obiedzie i wielu wyborców wprowadzi w błąd. Również chciałbym wyjaśnienia na ten temat. Wyborca.

Gość • Piątek [02.07.2010, 14:34:45] • [IP: 80.245.180.**]

a co to za honorowy komitet? Kpina..

Obywatel PL • Piątek [02.07.2010, 14:33:27] • [IP: 80.245.181.***]

Żaden polityk w naszym kraju nienadaje sie do rządu z wyjątkiem TUSKA.Stwierdzili to zagraniczni profesjonalni znawcy od spraw politycznych.Kogo bysmy niewybrali i tak bedzie coraz gorzej...Samo sie nasuwa pytanie czy zyjemy w wolnym panstwie gdzie moja ziemia jest moja i zadna sila niemorze tego odebrac i czlowiek sam bedzie decydowal co zbuduje na swojej dzialce bez udzielania sie rzadu.A jednak tak nie jest ziemie zakupisz beda chcieli zrobic autostrade to cie rzad wysiedli bedzisz chcial cos zbudowac NA SWOJEJ ZIEMI musisz miec zgode od rzadu ktury bierze za to pieniadze i to grube tysiace.I to mnie najbardziej irytuje.Jestesmy swiadomie okradani przez wlasny rzad.Wiec zastanówcie sie dokladnie obywatele.

Gość • Piątek [02.07.2010, 14:22:53] • [IP: 84.19.165.***]

No właśnie, ten Sochaczewski czy okazał oświadczenie lustracyjne PO, i komitetowi honorowemu. Bardzo to ciekawe, ze PO bierze nazwiska które figurują na liście Wildsteina, czy ktoś to wyjaśni. Czy też mamy głosować na tych których nazwiska są napiętnowane współpracą z reżimem komunistycznym. Takie oświadczenie rozwiałoby wątpliwości szanowny komitecie honorowy. Czy wy wogóle wiecie, kogo bierzecie. Żądamy wyjaśnień w tej sprawie.

Gość • Piątek [02.07.2010, 14:18:01] • [IP: 80.245.190.*]

Widze tu takich samych DOKTORÓW jak z Komorowskiego hrabia.

7-me Dziecko Baby Jagi • Piątek [02.07.2010, 13:38:36] • [IP: 79.162.164.***]

Ten gość Bron to, jakoś mi z facjaty nie pasi.A w ogóle to jakaś stara data.

Gość • Piątek [02.07.2010, 13:36:14] • [IP: 93.94.186.**]

Demokracja wkracza do naszego miasta. Miło popatrzec.

Gość • Piątek [02.07.2010, 13:26:38] • [IP: 217.97.193.***]

Czyżby juz tak żle z Panem Hrabią Bronisławem Błąd -Komorowskim. Kaczyński 52% Komorowski 48%.Do widzenia.

Gość • Piątek [02.07.2010, 13:10:04] • [IP: 93.94.186.**]

Popieram Komorowskiego, mówi prosto. Chcecie miec efekty to zacznijcie od pracy. W Świnoujsciu komuna żywa - ktos nam tunel zbuduje. Nieuleczalni marzyciele i nieudacznicy tak mówią.

Gość • Piątek [02.07.2010, 12:25:25] • [IP: 87.205.151.**]

zbyt zadufany w sobie, zbyt podporzadkowany premierowi i swojej liberalnej partii oraz liberalnym interesom wielkiego, w tym zagranicznego kapitalu...

Gość • Piątek [02.07.2010, 11:54:58] • [IP: 93.94.186.***]

hehehe Fogty to się mają :) jest ich tylu, że każdy popiera innego, tak awaryjnie :) by nie podpaść :)) szczególnie w wyborach samorządowych.

Pikaczu • Piątek [02.07.2010, 11:40:59] • [IP: 217.97.193.***]

Gość • Piątek [02.07.2010, 08:04] • [IP: 192.168.100.***] A kim są ci ludzie?? Ludzie związani z deweloperką (Po pomieczyńskiemu: DELOPERKĄ). Jeden z jedną posiada i zleca projekt, jeden robi przyłącze, jeden projektuje, trzech buduje, jeden dostarcza beton, następna sprzedaje, jeden wynajmuje na własny użytek, jeden wynajmuje na rzecz innych, jeszcze inny korzysta. No i znalazł się też ostatni car.

Gość • Piątek [02.07.2010, 11:39:27] • [IP: 95.129.226.***]

Nie będę głosować na Komorowskiego, bo jeśli nauczyciele dostali 30 % podwyżki, a oświata ma się świetnie z próbą poupychania niepełnosprawnych dzieci po szkołach masowych to dziękuję. Nie chcę by on był moim prezydentem, bo on nie troszczy się ani o dzieciaki ani o to co robię i gdzie pracuję. A te podwyżki to jakis marny żart.

Gość • Piątek [02.07.2010, 11:24:18] • [IP: 80.245.178.**]

Te skróty dr to co oznaczają? O ile wiem to skrót od stopnia naukowego DOKTOR. znam tych panów i wiem, że moją stopni naukowych, bo gdyby mieli doktoraty, to skrót byłby DR N.MED. czyli DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH. To wygląda na megalomanię. I bez urazy.

Oglądasz 26-50 z 68
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■