POGODA

Reklama


Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Wtorek [29.06.2010, 22:47:10] • Świat

BUSH REAKATYWACJA

BUSH REAKATYWACJA

fot. UNIVERSAL MUSIC

Gavin Rossdale, lider brytyjskiej grupy Bush, zapowiedział na antenie stacji KROQ w Los Angeles, że jesienią tego roku zespół wraca na sceny.

Pierwszy od ośmiu lat koncert reaktywowanej grupy odbędzie się 25 września na festiwalu Epicenter w Południowej Kalifornii, gdzie grupa wystąpi u boku Eminema oraz Kiss.Jesienią ukaże się „Everything Always Now” - pierwszy od dziewięciu lat album Bush. Płytę wyprodukował Bob Rock (znany ze współpracy z Metalliką, Mötley Crüe, Bon Jovi i Aerosmith). Rock produkował również debiutancki album Gavina - „Wonderlust”, z którego pochodzi przebój „Love Remains The Same”.

Pierwszy singiel z nowej płyty to „Afterlife”.

W skład reaktywowanej grupy, obok założycieli Gavina Rossdale'a i Robina Goodridge'a, weszli dwaj nowi muzycy - Chris Traynor oraz Corey Britz.

Grupa powstała w 1992 roku w Londynie. Popularność zdobyła dwa lata później, gdy utwór „Everything Zen” z debiutanckiej płyty „Sixteen Stone” zaczął być grany przez amerykańskie rozgłośnie radiowe (między innymi KROQ). Płyta odniosła nieoczekiwany sukces – sprzedając się na całym świecie w 6 milionach egzemplarzy. Kolejne płyty: „Razorblade Suitcase” (1996), „The Science Of Things” (1999) oraz „Golden State” (2001) ugruntowały grupie pozycję jednego z najpopularniejszych zespołów w Stanach Zjednoczonych. Na pierwszych miejscach list przebojów uplasowały się cztery single: „Comedown” (1995), “Glycerine” (1995), “Swallowed” (1996) oraz “The Chemicals Between Us” (1999).


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Woda z wodociągu "Odra, Przytór Wydmy" znów zdatna do spożycia. Powiatowy Państwowy Inspektor Sanitarny potwierdził przydatność wody dla mieszkańców kilkunastu budynków. Poinformował o przydatności wody do spożycia z wodociągu publicznego „Odra, Przytór Wydmy”. Po przeprowadzonych badaniach laboratoryjnych stwierdzono, że jakość wody spełnia wszystkie normy określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 roku. Decyzja dotyczy odcinka wodociągu zaopatrującego około 50 mieszkańców budynków przy ulicach Zalewowej, Zarzecze oraz Sąsiedzkiej. W szczególności mowa o adresach: ul. Zalewowa: nr 39, 39a, 39b, 41 (Piekarnia Mewa), 42, 42a, 42b, 42c, 42d, ul. Zarzecze: nr 1, 2, 2a, 8, ul. Sąsiedzka: nr 2. ■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■