- Do Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zgłosił się zdenerwowany mężczyzna, który powiadomił o kradzieży samochodu osobowego marki Opel – mówi mł. asp. Małgorzata Śliwińska ze świnoujskiej policji. - Był pewien, że gdy pracował w ogrodzie, samochód stał przez cały czas przed bramą - dodaje.
Policjanci natychmiast udali się na miejsce kradzieży. Przeszukali pobliski teren i znaleźli poszukiwany pojazd w nienaruszonym stanie kilkanaście metrów dalej. Okazało się, że nikt go nie ukradł, jedynie żona działkowicza przeparkowała samochód w inne miejsce.
JAKI TEN FACET JEST DEBILEM. WIECIE DLACZEGO? BO BABA PRZESTAWIŁA AUTO, A JEJ MĄŻ ZGŁOSIŁ NA POLICJĘ ŻE ŻONA PRZESTAWIŁA AUTO!! !! !!
idiotyczne wypowiedzi zenada
i ma chłop powód do rozwodu ;).
Czy dobrze stanie czy źle:)) to i tak zawsze winna baba..
kolega pod knajpa tez zostawil auto a rano szok ukradli ;nie nie ono czekalo nadal wiernie na swego wlasciciela pod lokalem, zycie
Ale Urwał!
dlatego między innymi oczywiscie jestem singlem, zeby się nawet nie zapytac kobiety, słuchaj a gdzie nasz samochód, mózg większy ale fałdek mniej i taki rezultat hihihi
kurde ale się uśmiałem
To jest jakaś chora sytuacja>Na takie bzdety niepoważnych ludzi Policja musi tracić czas.Mam nadzieje, że w stosunku do tej pary zostaną wyciągnięte konsekwencje karne.To jakaś paranoja
Nad Inteligent.
Bystrzak.A Policji daję ★★★★★ na pięć za szybką i sprawną akcję.Brawo tak trzymać.Widzę, że medale się posypią.
Ale CIE w BAMBOLA zrobila wlasna zona, chyba sie nie dogadujecie, a gdzie Ona byla ze mezusia nie powiadomila o przestawieniu samochodu ?? dales facet plame.
No to się dogadali...
ale urwał...:)
To pewnie był Rafał Sz.:):):)
Doooobra Faza
HA! HA!HA!-- ZŁOŚLIWE BABSKO!!
typowy dzialkowicz grillowicz...obsesja na punkcie rywalizacji z innymi dzialkowiczami, ten sieje marchewke, tamten ma piekne pomidory, dzailkowicze powinni na stale zamieszkac na swoich dzialkach, wielu to juz zrobilo, chociaz nie wolno
super zona
teeeeeeen co hahah
Musiało Babsko po swojemu zrobić. Hahaha:D
Złośliwa baba.
Tfuuu tępy C..j, jakby to powiedział Kapitan Bomba ;)
mężą samochód ruszuala... jak mogła
ha ha ha! Dobre :D