POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.06.2010, 06:59:50] • Świnoujście

Wzięli go jako słodkiego szczeniaczka. Potem się go pozbyli

Wzięli go jako słodkiego szczeniaczka. Potem się go pozbyli

fot. Alina Celniak

Szukamy domu dla 8-miesięcznego Nodiego. To wesoły i dobrze ułożony pies. Jest jeszcze młody więc szybko przywiąże się do nowych właścicieli. Tym bardziej, że poprzedni nie okazali mu serca.

- Nodi - młodziutki przesympatyczny 8-miesięczny pies to kolejna ofiara ludzkiej nieodpowiedzialności – mówią pracownicy schroniska. – Jako uroczy szczeniaczek urodzony w jednej ze świnoujskich pseudohodowli trafił w tak zwane "dobre ręce" - niestety tylko na kilka miesięcy. Kolejne "dobre ręce" też nie zdały egzaminu i Nodiemu grozi teraz bezdomność.

Niestety dość często zdarza się, że ludzie szczeniaczki traktują się jak zabawki, a dorosłe psy, które ich już znudzą, po prostu wyrzucają.


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Sobota [12.06.2010, 18:31:09] • [IP: 62.21.40.***]

Skoro decydujesz się na pieska, to także sprzątaj po nim.

Gość • Piątek [11.06.2010, 22:53:10] • [IP: 217.97.199.*]

Do wszystkich czyścioszków, idżcie na spacer do lasku za Zamkową, Rycerską, to te srające po chodnikach psy targają wersalki, lodówki i.t.p do lasu. FU, FU obużające tak srać po lasku

Gość • Piątek [11.06.2010, 18:47:55] • [IP: 80.245.184.***]

a gdzie mieli oddac ja mam tez psa dziecko mi sie urodzilo i ma alergie i gdzie mam psa oddac

Pigwa • Piątek [11.06.2010, 13:39:11] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Czwartek [10.06.2010, 09:48] • [IP: 83.14.49.***] środowisko to też ty :)

Gość • Czwartek [10.06.2010, 21:17:21] • [IP: 217.97.193.**]

Jednak popieram tych którzy optują za sterylizacją psów, niedopuszczanie do rozmnażania zwłaszcza mieszańców których potem nikt nie chce zresztą i rasowców jest zdecydowanie za dużo. Sterylizacja to nic strasznego i zauważcie ze w kazdym cywilizowanym kraju bezdomne biedactwo szybko znajduje dom bo psów jest po prostu mało.

Gość • Czwartek [10.06.2010, 17:57:54] • [IP: 77.113.147.**]

Pseudohodowla - czyli jak wlasciciel kundla dopuszcza do rozmnazania, a potem rozdaje szczeniaki na prawo i lewo. Inaczej rozmnazanie psów nierasowych. Pseudohodowle uwidaczniaja sie w dziale ogloszen, jak wlasciciel suczki odda w dobre rece cudowne szczeniaczki.

Gość • Czwartek [10.06.2010, 16:26:45] • [IP: 92.42.118.**]

a nie jest prawdą że chce się pieska pozbyć jak rzeczy martwej, przecież on się do was przyzwyczaił i wam zaufał

Gość • Czwartek [10.06.2010, 16:24:20] • [IP: 193.200.150.**]

Szczególnie efektownie się rozkładają na chodnikach. Skoro psie gówno to takie dobrodziejstwo dlaczego nie zabiersz go do domu?

Gość • Czwartek [10.06.2010, 15:50:26] • [IP: 83.236.136.***]

Czy my w Swinoujsciu mamy pseudohodowle? Czy ktos cos na ten temat wie?

LOB • Czwartek [10.06.2010, 15:47:24] • [IP: 80.245.191.**]

Czepiacie się psich gówien, a one się przecież rozkładają. O wiele większym problemem jest rzucanie śmieci na ulice, zobaczcie jaki syf jest np. w lasku miedzy ulicami Gdyńską, Markiewicza i Grunwaldzką!

Wiesiu • Czwartek [10.06.2010, 12:57:56] • [IP: 93.94.191.**]

hmm tak nie inaczej, zacznijmy wszysc walic bobki to bedzie git, zreszta i tak jest syf i bedzie

Gość • Czwartek [10.06.2010, 10:53:49] • [IP: 195.117.222.*]

80.54.123 dla ciebie gościu to nawet powietrza szkoda

Gość • Czwartek [10.06.2010, 10:52:25] • [IP: 77.113.147.**]

Niech nie rozmnażaja tych zwierząt i będzie mniej prpoblemów.Jak ktos sobie kupi psa czy kota to go będzie szanował.Na Matejki jest para Oni sobie dzieci funduja, a suczce szczeniaki bo lubi macierzyństwo.Te szczeniki natępnie trafiaja na ulicę Takim ludziom nie należy pomagac Pozwalja zeby sie rodziły to niech sobie je zostawiaja może wówczas zmądrzeją.

Gość • Czwartek [10.06.2010, 09:48:11] • [IP: 83.14.49.***]

Tobie, pigwa, chyba obsrane środowisko odpowiada? Czujesz się znowu dzieckiem?

Gość • Czwartek [10.06.2010, 08:18:48] • [IP: 92.42.118.***]

ten piesek nadal przebywa u wlascicieli i napewno nie trafi na ulice ani do schroniska syn tych panstwa jest alergikiem i tylko dlatego szukaja dla niego nowego domu i dodrych ludzi inaczej by go nie oddali pies jest zaszczepiony i zaczipowany wiec prosze sie zastanowic zanim napiszecie nie prawde

Pigwa • Czwartek [10.06.2010, 08:03:08] • [IP: 93.94.186.***]

Gość • Czwartek [10.06.2010, 07:53] • [IP: 80.54.123.***] ojjj nie ładnie! Piszesz jak byś sam był Bogiem i nigdy w życiu nie nasrał! Niczym się nie różnisz od zwierząt. Żresz i srasz jak one! Zapomnialeś jak matka dupe osraną ci myła? Zapomniałeś jak zaszczywałeś łożeczko i tapczan?? Nie rób z siebie idioty na forum!

Gość • Czwartek [10.06.2010, 07:55:57] • [IP: 217.97.199.*]

Smrodzie [IP: 80.54.123.*** to pakuj się i wypierd... stąd! masz jakąś gównofobie pajacu!

Gość • Czwartek [10.06.2010, 07:53:41] • [IP: 80.54.123.***]

*, ludzie, wezcie na wstrzymanie. Przestańcie mnożyć te srajace ścierwa, przecież tu się k... nie da normalnie żyć. Nic tylko gówna i ujadanie.

Gość • Czwartek [10.06.2010, 07:40:58] • [IP: 95.129.225.***]

śliczna mordka, na pewno znajdzie dom i odpowiedzialnych właścicieli którzy okażą mu dużo serca

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■