POGODA

Reklama


Wydarzenia

Berserker's Team • Sobota [29.05.2010, 14:02:39] • Świnoujście

West Coast Cup in BJJ dla dzieci

West Coast Cup in BJJ dla dzieci

fot. Berserker's Team

Z okazji DNIA DZIECKA, Berserker’s Team Świnoujście przy współpracy z Miejskim Domem Kultury ma zaszczyt zaprosić na Turniej Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci „WEST COAST CUP IN BJJ”, który odbędzie się 04 czerwca w Hali Sportowej Gimnazjum Publicznego nr.1 przy ul. Witosa 12.

Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydentowi Miasta Świnoujścia p. Janusz Żmurkiewicz oraz Dowódca 8 Flotylli Obrony Wybrzeża kontradmirał Krzysztof Teryfter.

Walki eliminacyjne odbędą się o godzinie 10:00, natomiast oficjalne otwarcie Turnieju nastąpi o godzinie 14:00 poczym odbędą się walki finałowe.

West Coast Cup in BJJ dla dzieci

fot. Berserker's Team

Dużą atrakcją będzie także pojedynek wielokrotnego medalisty Mistrzostw Europy i Polski, reprezentanta Świnoujścia, Macieja Kałuszewskiego, który walczyć będzie ze Szczecinianinem Tomaszem Cholewickim. Walka odbywać się będzie na zasadach Grapplingu NO GI (FILA – Międzynarodowy Związek Zapaśniczy) o godzinie 16:30. Nadmienić trzeba również że jest to rewanżowa walka między tymi zawodnikami. Ostatnio spotkali się na I Pucharze Polski w Grapplingu, po bardzo wyrównanej i widowiskowej walce zwycięzcą został Maciej.

Następnego dnia o godzinie 13:00 na Forcie GERHARDA, odbędzie się ognisko klubowe dla wszystkich członków klubu, ich rodzin oraz sympatyków.

Jednocześnie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobą i firmą, które pomagają nam przy realizacji tego przedsięwzięcia:

Firma FOGT TAK, Pizzeria DA GRASSO, Kręgielnia AMNEZJA, Firma DANMAR Obrót Nieruchomości, OSiR Wyspiarz, Drukarnia MAAGDRUK, Uzdrowisko Świnoujście S.A., Piekarnia KUDŁA, p. Przemysław Romanowski i Firma E-Projekt, p. Jarosław Bona z Fortu GERHARDA, Dyrektor GP nr.1 p. Bogdan Mędrek, p. Iwona Nowak i p. Joanna Brzezińska z Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej.
Serdecznie zapraszamy
BERSERKER’S TEAM Świnoujście


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [04.06.2010, 20:25:26] • [IP: 93.94.184.***]

I było superro!

///M • Środa [02.06.2010, 21:28:09] • [IP: 93.94.191.***]

Czy można sie zgłosić tak z bomby ? Macie info jakie kateg. wagowe ?

Gość • Wtorek [01.06.2010, 16:06:53] • [IP: 217.97.199.*]

W związku z mniejszą ilością zgłoszonych zawodników zawody zmienia harmonogram 10:00-11:30 waga i weryfikacja zawodników 11:30-13:00 walki eliminacyjne 13:00-13:45 przerwa obiadowa 14:00-14:30 oficjalne otwarcie 14:30-16:00 walki finałowe i dekoracja 16:00 SUPER FIGHT Maciej Kałuszewski vs Tomasz Cholewicki Pozdrawiam -- Winiarski Łukasz www.luks-berserkers.pl lukasz@luks-berserke
rs.pl tel.: 501762215

Gość • Sobota [29.05.2010, 15:50:21] • [IP: 93.94.186.***]

gratulacje pomyslu, oby pogoda i frekfecja dopisala

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Ruch między węzłami Świnoujście Łunowo i Międzyzdroje został przekierowany na nową S3. Ruch odbywa się na tym odcinku z zawężeniem do jednego pasa w każdą stronę. Częściowo uruchomiony został węzeł Międzyzdroje, nie ma już tymczasowego ronda i ruch jest płynniejszy. To kolejny etap udrażniania przejazdu nową S3 ■ W dniu 18 czerwca o godz. 11.00 w Auli SP1 przy Narutowicza 10 odbywa się gala finałowa Miejskiego Konkursu Fotograficznego na 80- lecie SP1. ■ Joanna Agatowska uzyskała absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■