POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [01.03.2010, 07:00:04] • Świnoujście

Teren wokół cmentarza to wysypisko śmieci

Teren wokół cmentarza to wysypisko śmieci

fot. Czytelnik

Skandalicznie wygląda teren przy ogrodzeniu cmentarza komunalnego w Świnoujściu. Zdjęcia przysłała nam jedna z Czytelniczek, która dodaje, że „na żywo” widok jest jeszcze gorszy.

Wiele razy pisaliśmy o podrzucaniu śmieci przy pojemnikach, które stoją niedaleko cmentarza. Straży miejskiej udało się nawet kilka osób ukarać. Zidentyfikowane zostały albo przez świadków albo poprzez dane, które były dokumentach znajdujących się wśród odpadów.

Teren wokół cmentarza to wysypisko śmieci

fot. Czytelnik

- Nie wiem jednak jak często jest sprzątany ten teren – mówi jedna z naszych Czytelniczek. – Przecież wygląda to tak, jakby nikt tam palcem nie kiwnął od kilku tygodni. Wstyd! tym bardziej, że to miejsce tuż przy cmentarzu.


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Poniedziałek [01.03.2010, 14:41:47] • [IP: 83.188.234.**]

GZIE DYREKTOR KOROSU I INNYCH FIRM ZADBAJCIE O CZYSTOSC W MIESCIE TO UZDROWISKO CALE **NAWET PRZY CMENTARZU TE SMIETNIKI MOZNA GDZIES INDZIEJ - WYWALIC POSTAWIC ALE WSTYD DYREKTORZY OBUDZ CIE SIE Z LETARGU

Gość • Poniedziałek [01.03.2010, 13:20:11] • [IP: 217.97.193.***]

Dużo jest miejsc w mieście, które wyglądają jak wysypisko śmieci. To jest wynik złego działania urzędów : UM, SANEPID, Ochrona Środowiska. Gdyby spełniali swoje obowiązki miasto nie wyglądałoby jak wielki wychodek dla psów. Biorą pieniądze za siedzenie w biurze i picie kawy.

Gość • Poniedziałek [01.03.2010, 13:02:05] • [IP: 92.42.112.**]

całe nasze miasto to jeden wielki śmietnik a KOROS zapadł w sen zimowy... Niech stopnieje reszta śniegu to pokażą się dopiero" kwiatki"

Gość • Poniedziałek [01.03.2010, 12:57:01] • [IP: 79.162.134.***]

A SM nie może namierzyć podrzucających śmieci radarem?

Gość • Poniedziałek [01.03.2010, 12:11:29] • [IP: 80.54.123.**]

Otóż to. Jest to teren cmentarza, a nie teren wokół cmentarza. Tak tam jest zawsze! To wstyd żeby nasi zmarli (moja babcia jest pochowana koło tych śmietników) spoczywali na wysypisku śmieci. Bywałam na wielu nekropoliach w całym naszym kraju i czegoś takiego nigdzie nie widziała. Może należałoby zmienić zarządcę jeśli sobie nie radzi?

Gość • Poniedziałek [01.03.2010, 08:56:52] • [IP: 92.42.119.**]

Jest to teren cmentarza.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi w Świnoujściu - informujemy, że w nocy z 29.04.2026 (środa) na 30.04.2026 (czwartek) w godzinach od 22:00 do 05:30 planuje się wprowadzenie ruchu wahadłowego w tunelu. Powodem wprowadzenia ograniczeń w ruchu jest ciąg dalszy mycia lamp w tunelu na potrzeby DUT. Prom Bielik na przeprawie Warszów będzie w tym czasie w pogotowiu. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco. Szanowni Pasażerowie w związku z powyższymi utrudnieniami sugerujemy planowanie podróży z odpowiednim wyprzedzeniem ■ Tradycyjnie 2 maja na najwyższej latarni morskiej nad Bałtykiem załopocze największa na świecie biało-czerwona. Aby umożliwić mieszkańcom Świnoujścia udział w ceremonii, Świnoujska Organizacja Turystyczna we współpracy z armatorem Adler-Schiffe przygotowała 300 bezpłatnych zaproszeń ■