Prace te w sumie kosztowały około 300 tysięcy złotych. Placówka przewidziana jest na dziesięcioro wychowanków.
- Była bardzo potrzebna w naszym mieście – mówią opiekunowie młodzieży. – Zapewnia ona dzieciom opiekę podczas trwania sytuacji kryzysowych. Umożliwia dostęp do kształcenia dostosowanego do wieku i możliwości rozwojowych młodych ludzi. Gwarantuje opiekę i wychowanie do czasu powrotu do rodziny naturalnej lub umieszczenia w rodzinie adopcyjnej albo zastępczej.
W tego typu placówkach pracują pedagodzy i psychologowie szkoleni w pracy z młodzieżą.
- Placówka interwencyjna przyjmuje dzieci w sytuacjach wymagających natychmiastowej opieki - mówią nauczyciele. - Do placówki interwencyjnej są przyjmowane dzieci od 11 roku życia (na podstawie rozstrzygnięcia sądu). Pobyt dziecka w placówce interwencyjnej nie może trwać dłużej niż 3 miesiące.
O Nie!! Jakie oszołomy!!
Gościu [IP: 80.245.188.**]! Cuchnie? To zmień gacie! I się wykąp!
Maślankachcezwwszelkącenę istniećnatym portalu-al i miodekmuniewychodzi. Maślankaskisłaizaczynafermentować, a to cuchnie...
DzięlujemyprofesorowiMiodkowizakróciutkiwykładozasad
achpisowni..wdzięczniczytelnicyportaluiswinoujścieor
azichrodziny..:))
Superdziennikarze! Litości! Piszcie tak, jak dawniej wymagane było w porządnych gazetach, czyli bez błędów! Szkolno-wychowawczego pisze się bez spacji, bo ta kreseczka w środku to jest łącznik (dywiz), nie myślnik. Jest to jeden wyraz. Podobnie w przypadku opiekuńczo-wychowawczą. Ze spacjami pisze się na przykład trasę Świnoujście - Międzyzdroje. W innych edytorach tekstów nawet te kreseczki się różnią długością - myślnik jest dłuższy od dywizu.