POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.01.2010, 08:49:15] • Świnoujście

„Głośne” tatuaże

„Głośne” tatuaże

fot. Krystian Papski

To była niezwykłą forma promocji. Świnoujski salon tatuażu Swamp Ink Tattoo zafundował nie lada gratkę zwolennikom naprawdę ciężkiego brzmienia ze Świnoujścia. W piątek, 8 stycznia na scenie „Centrali” wystąpiły trzy kapele dla których nie liczą się teksty lecz przede wszystkich ostre, metalowe gitarowe riffy.

Jako pierwsi, na scenę przy ul. Armii Krajowej 3 weszli członkowie zespołu „Terror Tactics”. Ta poznańska formacja nie pozostawiła złudzeń. Nie był to koncert dla ludzi o wrażliwym narządzie słuchu. Warstwa literacka utworów rodem ze stolicy Wielkopolski nie miała oczywiście najmniejszego znaczenia.

„Głośne” tatuaże

fot. Krystian Papski

Ważne było natomiast szybkie pulsowanie powietrza w ślad za ognistą sekcja rytmiczną zespołu. I temu też podało się kilkudziesięciu fanów metalu zagęszczonych pod sceną. Członkowie „Tactics'a” mieli jednak rację. W porównaniu z tym co zaprezentowały kolejne zespoły, ich muzykę można określić mianem „sentymentalnej. Tego wieczoru zagrały jeszcze „North Wail” oraz „Wish Master”.

Uszy uczestników koncertu zostały wystawione na ciężką próbę, podobnie jak sama sala. Wszyscy wytrzymali. Nie po zresztą przyszli na koncert by pęknąć po pierwszym kawałku. To muzyka dla mocnych i zdecydowanych – chciałoby się rzec po prostu - „facetów”. Ale nie byłoby to określenie sprawiedliwe dla licznej żeńskiej rzeszy słuchaczy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-28 z 28

Gość • Środa [22.09.2010, 22:09:56] • [IP: 87.205.69.***]

Wg. ulotki Swamp Ink Tattoo mieści się na ulicy Bohaterów Września 83/11

Gość • Czwartek [28.01.2010, 10:23:42] • [IP: 77.88.148.**]

Heh..bankowo" Żółty jesienny liść" i" Pretty Woman" hehehe bo co innego?

Gość • Wtorek [19.01.2010, 11:53:48] • [IP: 83.20.1.***]

Za pare dni bede mial set liste Quo Vadis a wy powiecie co w niej zmienic:)oprocz Quo beda jeszcze dwa zespoly ale to niespodzianka...Pozdrawiam Jasiu

Gość • Niedziela [17.01.2010, 16:30:44] • [IP: 83.30.166.**]

Nie musisz isc:)dla mnie chlopaki z Quo Vadis tworza niezla muze!!

Gość • Niedziela [17.01.2010, 16:08:41] • [IP: 83.11.64.***]

Nie musisz isc:)dla mnie chlopaki z Quo Vadis tworza niezla muze!!

Gość • Środa [13.01.2010, 10:08:50] • [IP: 77.88.148.**]

Tylko nie Quo Vadis...toż to było dobre 20 lat temu..

akasha • Poniedziałek [11.01.2010, 20:54:11] • [IP: 195.117.222.*]

o quo vadis? fajnie:) trza sie wybrac xD

Gość • Poniedziałek [11.01.2010, 09:58:51] • [IP: 83.30.159.**]

Za 2 miesiace QUO VADIS;)w centrali;)

Gość • Niedziela [10.01.2010, 17:56:49] • [IP: 92.42.115.***]

fajne buty :).

Gość • Niedziela [10.01.2010, 06:59:00] • [IP: 80.245.179.***]

czad... czacha dymi... zapnij pasy o pożegnaj sie z wyspą. ..;P

zapojka • Niedziela [10.01.2010, 00:06:14] • [IP: 92.42.114.**]

chłopaki na pełnym pierogu pojechali ;) yo

Gość • Sobota [09.01.2010, 22:46:38] • [IP: 62.111.152.*]

bo by wszyscy ogluchli... :)

morczno • Sobota [09.01.2010, 20:30:04] • [IP: 83.168.89.*]

no tak, 'brudasy'.. kocham te Wasze bezpodstawne określenia, elo jp na 100% !! ;] A koncerty - świetne, Aż do tej pory piszczy mi w uszach, serio ;p Dlaczego częściej nie organizują takich imprez?? dla pocieszenia- następna w Centrali dopiero za 2miesiące podobno ;]

Gość • Sobota [09.01.2010, 20:21:21] • [IP: 217.97.199.**]

salon w Pasażu Żeglarska.

Gość • Sobota [09.01.2010, 19:38:48] • [IP: 92.42.114.**]

świetna zabawa, jakieś przejawy życia chociaż się ukazują

Gość • Sobota [09.01.2010, 17:19:56] • [IP: 80.245.185.***]

kiedyś były fajniejsze czasy dla takiej muzyki. Pamiętam KATATONIĘ jak ostro nap... i to 17 lat temu

Gość • Sobota [09.01.2010, 16:32:50] • [IP: 92.42.118.**]

w pasażu żeglarskim

Gość • Sobota [09.01.2010, 16:02:51] • [IP: 92.42.118.***]

Ktoś wie, gdzie w Świnoujściu mieści się w/w salon tatuażu Swamp Ink Tattoo?

Gość • Sobota [09.01.2010, 15:54:46] • [IP: 92.42.118.***]

czyste i pachnące kozaki JP bawiły sie w Parku Zdrojowym demolując ławki:D

Jedyna Droga • Sobota [09.01.2010, 14:31:35] • [IP: 217.97.199.**]

To droga ulicznika NON KONEKSJA

Gość • Sobota [09.01.2010, 14:31:13] • [IP: 80.245.180.***]

Gość • Sobota [09.01.2010, 11:45] • [IP: 80.245.180.***] a to tam ten syf sie schowal wczoraj hehe Przynajmiej nie siedzial na ławkach i nie udawał kozaków : >

Gość • Sobota [09.01.2010, 14:24:36] • [IP: 212.14.60.**]

Oj brudno bylo, w najleprzym tego slowa znaczeniu - a kapele ktore zagraly to gwoli sprostowania niepoprawnej pisowni - Northwail i Wishmaster

Gość • Sobota [09.01.2010, 12:33:58] • [IP: 92.42.118.**]

dobrze chłopaki grali ;]

Gość • Sobota [09.01.2010, 11:45:32] • [IP: 83.21.192.***]

ale dzicz :P

Gość • Sobota [09.01.2010, 11:45:18] • [IP: 80.245.180.***]

a to tam ten syf sie schowal wczoraj hehe

Gość • Sobota [09.01.2010, 11:36:55] • [IP: 80.245.180.***]

Dlaczego brudasów ? Tak samo moge powiedziec O JP" Ziomusiach" ze zaden z nic nie ukonczyl podstawówki... A koncert Pierwsza klasa : >

Gość • Sobota [09.01.2010, 10:46:29] • [IP: 195.117.222.*]

promocja brudasów-ciekawe

Gość • Sobota [09.01.2010, 10:26:43] • [IP: 80.245.180.***]

paaaaweeełeek !! XD

Oglądasz 1-28 z 28
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■