POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [21.12.2009, 14:15:07] • 安inouj軼ie

UWAGA wolontariusze WO同!

UWAGA wolontariusze WO同!

fot. Krystian Papski

W dniach 28-29 grudnia zorganizowane zostanie dla Was szkolenie z zakresu samoobrony, B璠zie ono nieodp豉tne wiec zapraszamy wszystkich od 16 roku 篡cia. Szkolenie to jest skierowane do Ludzi kt鏎zy z這篡li podanie o identyfikator WO同 w 安inouj軼iu, Po prostu chcemy aby軼ie poczuli si pewniej i bezpieczniej.

Zaj璚ia poprowadzi Trener z uprawnieniami pa雟twowymi!! Na co dzie prowadz帷y zaj璚ia w klubie Berserker’s Team jako trener sekcji o profilu ‘Samoobrona’ – Grzegorz Rosiak.

Termin zaj耩 to:
28.12.09 oraz 29.12.09 dwa razy dziennie w godzinach 10.00-12.30 oraz 19.00-21.00
W Sali Berserker’s Team kt鏎a mie軼i si w Gimnazjum Publicznym nr.1 przy ul. Witosa 12
W tym miejscu pragn podzi瘯owa Berserker’s Team a szczeg鏊nie prezesowi ㄆkaszowi Winiarskiemu za okazane wsparcie oraz za udost瘼nienie sali treningowej.

Co musicie zabra:
-Obuwie na zmian
-str鎩 treningowy (najlepiej d逝gie spodnie, oraz bluza z d逝gim r瘯awem)
-dokument ze zdj璚iem (legitymacja, dow鏚)
-m這dzie do lat 18 proszona jest o przyniesienie zgody opiekun闚
-co do picia
-dobry humor;)

Pokojowy Patrol
Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-15 z 15

Robert • Wtorek [29.12.2009, 23:54:43] • [IP: 80.245.178.***]

tak szkolenia samoobrony sa organizowane w naszym mie軼ie, ale pytanie ile kosztuje ucz瘰zczanie na taki kurs, a ten jest ca趾owitym wolontriatem czyli DARMO ;) no i trzeba wzi捷 pod uwag 瞠 to szkolenie wed逝g RCS:)

Tytus de zoo • Wtorek [29.12.2009, 23:13:56] • [IP: 80.245.181.***]

Dziwi si tylko 瞠 s造nny sensej Radny S.z SLD przegapi taki kurs i sam go nie zorganizowa ? Ciekawe dlaczego, przecie mog豉by by to dla niego kolejna okazja do samozachwytu nad sob.

Go嗆 • Wtorek [29.12.2009, 22:11:01] • [IP: 80.245.188.***]

ale te kursy sa rowniez na codzien x). wzstarczy znalezc.

Go嗆 • Poniedzia貫k [28.12.2009, 10:19:17] • [IP: 93.94.184.***]

ja tez chce... a wolontariuszka nie jestem

Bolo • Niedziela [27.12.2009, 20:49:27] • [IP: 92.42.118.***]

Robert, nie b康 taki skromny, przecie to Tw鎩 pomys ;-)) A Ch皻nych jak zwykle zapraszamy serdecznie do nas na sekcj.

Go嗆 • Niedziela [27.12.2009, 20:11:07] • [IP: 80.245.188.***]

ja id na wo酥 a mam 15 lat.

Go嗆 • Niedziela [27.12.2009, 19:25:43] • [IP: 83.15.119.**]

Super pomys:).Sama bym si zapisa豉 na taki kurs ale niestety nie jestem wolontariuszk.Pozdrawiam pomys這dawc闚.

Robert • Niedziela [27.12.2009, 18:39:45] • [IP: 80.245.178.***]

Podpisuj sie obiema r瘯oma pod Twoimi s這wami Trenerze (Bolo)

Bolo • Niedziela [27.12.2009, 16:56:33] • [IP: 92.42.118.***]

Inni robi to dla kasy - my dla pasji!! ;-))

Hayabusa • 字oda [23.12.2009, 16:21:17] • [IP: 89.239.116.***]

Fantastyczny gest, pozdrowionka Grzesiu dla Ciebie i Roberta, miejmy nadzieje 瞠 inne kluby postawi sobie was jako przyk豉d.

Go嗆 • 字oda [23.12.2009, 14:40:56] • [IP: 93.94.191.***]

a robert jak zasze bity...

Go嗆 • 字oda [23.12.2009, 10:25:44] • [IP: 80.245.190.***]

d德ignia !! MMA !

Angie • Wtorek [22.12.2009, 14:22:10] • [IP: 95.129.224.***]

Uwa瘸m, 瞠 to wspania造 pomys szkolenia dla innych. WO同 -Berserker's SUPER !!Pozdrowionka Grze :)

Go嗆 • Wtorek [22.12.2009, 11:10:10] • [IP: 92.42.119.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin