POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [27.11.2009, 08:52:29] • Świnoujście

Pracownik przygnieciony przez stalową konstrukcję

Pracownik przygnieciony przez stalową konstrukcję

fot. Czytelnik archiwum

Wczoraj około godz 16 podczas prac remontowych na Euroterminalu pękł lewarek hydrauliczny. W wyniku pęknięcia konstrukcja stalowa przygniotła pracownika wykonującego roboty remontowe.

Do wypadku doszło podczas robót remontowych na platformie pływającej na Euroterminalu w Świnoujściu. Lewarek pękł w trakcie wykonywania szalunku. W wyniku pęknięcia lewarka, przewróciła się konstrukcja stalowa, która przygniotła pracującego robotnika.

Pracownik przygnieciony przez stalową konstrukcję

fot. Czytelnik archiwum

Aby wydobyć rannego strażacy musieli użyć sprzęt do ciecia konstrukcji stalowych. Po uwolnieniu ciężko rannego robotnika odwieziono do szpitala. Na miejscu trwają czynności wyjaśniające przyczynę wypadku.

A.W.


komentarzy: 171, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 151-171 z 171

Gość • Piątek [27.11.2009, 12:13:02] • [IP: 62.69.202.**]

czy dalej w Euroterminalu kierownikiem jest Marcin.G ??

Gość • Piątek [27.11.2009, 12:02:50] • [IP: 95.129.224.***]

kto to jest cieć konstrukcji stalowych? zatrudnijcie kogos kto umie pisac

Gość • Piątek [27.11.2009, 11:59:23] • [IP: 80.54.123.***]

Zdałnienie procentuje

Gość • Piątek [27.11.2009, 11:57:16] • [IP: 195.117.222.*]

Po pierwsze to jest najważniejsze to żeby przeżył bo to młody człowiek jescze przed nim dużo życia i" nie przygniotła go konstrukcja" tylko ma zmiażdżoną głowę bo klin który się tam mieści" puścił"i doszło do tragedii.A wogóle nie powinno być takich stron i komentarzy od ludzi, takie coś nie powinno mieć miejsca, jesli ktoś chce się wypowiedzieć to tylko powinna być podany email do dyrektora zarządzającego tą stroną I O N ŻEBY TYLKO WIEDZIAŁ A NIE KOMENTARZ KOMENTRARZEM, BO TO NIE NAM JEST OCENIAĆ A LUDZIE LUBIĄ PAPLAĆ JEJK STARE DEWOTY MIMO ŻE NIC NIE WIEDZĄ.tO JEST ZBYT OSOBISTE.

me • Piątek [27.11.2009, 11:49:31] • [IP: 80.54.123.***]

Tak to prawda pan redaktor słyszał coś piąte przez dziesiąte i poprzekręcał wszystkie fakty. Lewarka to się używa przy wymianie koła w aucie, firma nie zajmuje się remontami, szalunków również się tam nie wykonuje tylko używa, ta pływająca platforma to barka, i żadna konstrukcja się nie przewróciła. Wypadki zdarzają się wszędzie, w większości przypadków błąd popełnia człowiek oraz jak to się mówi złośliwość rzeczy martwych. Nigdy nie wiadomo kiedy materiał przekroczy granice swojej wytrzymałości. Zapewniam pana który sądzi, że w Polsce nie ma przepisów BHP ponieważ są one i to na dość dobrym poziomie (trzeba ich po prostu przestrzegać). To koszty związane z produkcją w Polsce są kolosalnie niższe. Taka firma jak ta daje w kryzysie zatrudnienie wielu osobom. Smutne jest tylko to, że ktoś robi sensację z czyjegoś nieszczęścia. Mocno trzymam kciuki za tego chłopaka.

...... • Piątek [27.11.2009, 11:49:18] • [IP: 80.54.123.***]

Panie" pismaku A.W" jak widać tym razem przeszedł pan samego siebie z tymi berdniami... ciekawe kto płaci takiemu człowiekowi za pisanie bajek...sam bym zaoferował swoje usługi.Życzę spokoju rodzinie poszkodowanego oraz zdrowia dla niego.(zastanów się co piszesz A.W na ludzkiej krzywdzie nie zarobisz...wszystko ma dwie strony pamietaj!!)

Gość • Piątek [27.11.2009, 11:24:23] • [IP: 80.54.123.***]

Oby wyszedł z tego cało, to najważniejsze jest !

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:53:13] • [IP: 92.42.117.***]

Który Piotrek ??

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:51:02] • [IP: 174.142.104.**]

to znowu ręka adaśka ześraśka. Taka cała rodzina, andrzeq toczka w toczke

anok • Piątek [27.11.2009, 10:46:54] • [IP: 88.156.232.***]

sorry, oczywiście, że najważniejszy jest czlowiek, życzę jemu jak najszybszego powrotu do zdrowia

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:45:55] • [IP: 195.117.222.***]

CO TO JEST CIEĆ KONSTRUKCJI STALOWYCH ? A SWOJĄ DROGĄ TO SZKODA CHŁOPA.

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:28:29] • [IP: 217.97.193.**]

Ludzie, tam Piotrek walczy o życie a Wy jakieś swoje gierki prowadzicie''uwielbiam, heheh, ha, ha''wstyd i żenada.Trochę ogłady, rodzina tego chłopaka też to czyta buraki.

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:24:25] • [IP: 86.128.230.***]

kolega miał tam wypadek, a był zatrudniony na czarno jak wiekszosc, nic im nie zrobią posmarują gdzie sie da i załatwione

anok • Piątek [27.11.2009, 10:20:53] • [IP: 88.156.232.***]

uwielbiam wpadki pana redaktora, czekam z niecierpliwością na każdy nowy dzień, bo nie ma takiego dnia żeby nie napisał czegoś głupiego i zastanawiam się, kto mu za to płaci.Dzisiaj jest ''fajny nagłówek'', ha, ha

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:11:23] • [IP: 80.54.123.**]

powinno chyba być że przez konstrukcjĘ, a strażacy użyli sprzęt do ciĘcia (no ale mogę się mylić...)

elo • Piątek [27.11.2009, 09:57:36] • [IP: 82.145.84.***]

heheh temat napisany koncertowo ;]" PRACOWNIK PRZYGNIECIONY PRZEZ KONSTRUKCJĄ STALOWĄ" no juz glupszego bledu na tej stronie nie widzialem ;p

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:56:15] • [IP: 80.245.178.***]

184**** Jeśli tam są małe pieniądze to ja nie wiem ile wy w tym mieście zarabiacie... Porównując to na stoczni jamłużne robole dostają. ...

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:55:53] • [IP: 213.31.11.**]

A jak myslicie dla czego robia to w Polsce:?!! bo u nas nie ma przepisow BHP ajak sa to i tak nikt ich nie przestrzega liczy sie kas kasa kasa

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:55:12] • [IP: 217.97.193.**]

Piotrek jesteśmy z Tobą.

Neuron • Piątek [27.11.2009, 09:11:39] • [IP: 83.31.184.***]

Jakaś felerna ta firma●Duże ryzyko▬Małe pieniądze●Tam jest więcej ostatnio wypadków niz na stoczni●

leszcz • Piątek [27.11.2009, 09:00:57] • [IP: 80.54.123.***]

Znowu w Arsleffie. Dajcie to na główne wiadomości, bo tu niewielu to zauważy

Oglądasz 151-171 z 171
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■