POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [26.11.2009, 07:21:47] • Świnoujście

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Cztery martwe psy znaleźli policjanci w piwnicy w kamienicy przy ulicy Matejki. Funkcjonariuszy zaalarmowali sąsiedzi, którzy nie mogli znieść fetoru dochodzącego z piwnic. Właścicielowi psów grozi kara do dwóch lat więzienia.

Policjanci wezwani na miejsce zdarzenia ujrzeli makabryczny widok. Martwe zwierzęta leżały w ciasnych klatkach. Lekarz weterynarii stwierdził śmierć z wygłodzenia. Nie wykluczył także maltretowania zwierząt.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nie wiadomo jak długo martwe psy leżały w piwnicy kamienicy. Wśród nich były trzy szczeniaki i jeden dorosły. Wystające kości i zapadnięte brzuchy mogą świadczyć o tym, że zostały zagłodzone na śmierć.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Mężczyzna pracował jako stróż obiektu gastronomicznego na plaży. Policjanci przypuszczali, że tam również mogą być zakopane martwe zwierzęta. Po przeszukaniu terenu niczego jednak nie znaleziono. Mężczyznę wypuszczono do domu. Sprawę wyjaśnia świnoujska policja. Grozi mu kara nawet dwóch lat więzienia.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 377, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 351-375 z 377

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:18:37] • [IP: 92.42.114.***]

moze jednak... :P "atakującej osoby ze względy na ich cechy osobowe," Czy to ten punkt, panie admin?

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:18:24] • [IP: 217.97.199.*]

alllle o soo choziiiii??

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:13:29] • [IP: 92.42.118.**]

Serce boli co za okrucieństwo.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:09:39] • [IP: 80.245.185.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:09:38] • [IP: 92.42.116.**]

Co za skur... Kara śmierci dla takich ludzi !

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:07:58] • [IP: 92.42.114.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:05:50] • [IP: 80.245.184.***]

no to masz kolo zafundowana wycieczke do kratek i tez cie beda glodzic odrazu pala w ryja

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:01:12] • [IP: 83.18.71.**]

sąsiedzi wspólwinni.cała kamienica bydlęta.oby zdechli wszyscy z głodu.do świąt najlepiej. z dziecmi.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:00:39] • [IP: 217.97.199.**]

prosimy o fotkę tego gnojka...

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:59:28] • [IP: 93.94.191.***]

właśnie gdzie byli sąsiedzi??

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:59:20] • [IP: 83.18.71.**]

A ktoś wie jak ten * sie nazywa?Swinoujscie nie Warszawa.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:58:12] • [IP: 80.54.123.***]

Ciekawe że nikt wcześniej nie zorientował sie że cztery psy są w piwnicy, czyżby nikt obok nie miał swojej?, trzeba było poczuć niekomfortowy fetor żeby zareagować. Ludzie, ludzie. ...

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:57:50] • [IP: 80.54.123.***]

dajcie jego zdjecie kondona. Juz my go znajdziemy i pogadamy z nim skuteczniej niz sad!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:55:20] • [IP: 217.97.193.***]

Dla sądu jest to czyn o" małe szkodliwości społecznej" więc gościu może czuć się bezkarny. To jest Polska, Panie i Panowie.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:54:39] • [IP: 88.156.233.**]

DLACZEGO TAKA MAŁA KARA ZA KAŻDEGO PSA OSOBNO POWINNA BYĆ CHOCIAŻ 6 LAT GDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ?

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:54:10] • [IP: 92.42.114.***]

A to nie ten *, co mnie kiedys z dzieckiem w wozku malo pod samochod z chodnika nie zepchnąl? ADMIN - NIE ON! CHCESZ MU KRZYWDĘ ZROBIĆ ZA NIC, WYPISUJĄC NA FORUM!! ZASTANÓW SIĘ!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:54:06] • [IP: 93.94.191.***]

Gdzie byli Ci sądzieci jak psy ujadały, piszczały? Jak schodził z nimi do piwnicy?? Nikt nic nie widział tylko na fetor się potem poskarżyli!! Są współwinni!!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:48:15] • [IP: 188.147.243.***]

zbobiłabym z właścicielem to samo, najpierw skatowała a później głodziła aż do śmierci!!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:36:28] • [IP: 95.129.226.***]

skurwiel!!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:36:20] • [IP: 92.42.114.***]

No nieciekawe, nawet smalcu nie zrobil bo chyba nie mial czasu, tyle piwska wypic, moze malo przebywal w domu. Niech pobiora probki do badania, bo nie mozna stwierdzic ze te psy faktycznie byly zakatowane i zaglodzone. Mialem kiedys psa ze schroniska, po 2 tygodniach zdechl, nic nie jadl, mial uszkodzone organy wewnetrzne. Szkoda pieskow. ..

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:34:47] • [IP: 92.42.119.***]

a to nie te psy co ostatnio pisali o nich ze sa przywiazane na plazy i nie maja budy zeby sie schowac jak tak zimno bylo??

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:32:05] • [IP: 93.94.184.***]

Ja bym skurwysyna do gazu wpierdolil tyle ;]

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:31:06] • [IP: 80.245.191.***]

gościu bedzie sie smiał w tważ sedziemu dostanie w zawiasach i koniec a powinien iść do więzienia najlepiej do izolatki i raz w tygodniu chleb i woda

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:28:57] • [IP: 95.49.169.**]

Ukarać więzieniem !! i głodzić tak jak oni to robili wobec tych biednych zwierząt. Gdyby wypuscili je na wolność, to ktoś by się nimi zaopiekował, a same też w pewien sposób zdobywały by jedzenie !!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 07:28:30] • [IP: 80.245.182.***]

Jak to policja go wypuściła?!! Przecież on wrócił do domu i pochował pewnie resztę martwych psów!! Skandal!

Oglądasz 351-375 z 377
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■