POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [26.11.2009, 07:21:47] • Świnoujście

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Cztery martwe psy znaleźli policjanci w piwnicy w kamienicy przy ulicy Matejki. Funkcjonariuszy zaalarmowali sąsiedzi, którzy nie mogli znieść fetoru dochodzącego z piwnic. Właścicielowi psów grozi kara do dwóch lat więzienia.

Policjanci wezwani na miejsce zdarzenia ujrzeli makabryczny widok. Martwe zwierzęta leżały w ciasnych klatkach. Lekarz weterynarii stwierdził śmierć z wygłodzenia. Nie wykluczył także maltretowania zwierząt.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nie wiadomo jak długo martwe psy leżały w piwnicy kamienicy. Wśród nich były trzy szczeniaki i jeden dorosły. Wystające kości i zapadnięte brzuchy mogą świadczyć o tym, że zostały zagłodzone na śmierć.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Mężczyzna pracował jako stróż obiektu gastronomicznego na plaży. Policjanci przypuszczali, że tam również mogą być zakopane martwe zwierzęta. Po przeszukaniu terenu niczego jednak nie znaleziono. Mężczyznę wypuszczono do domu. Sprawę wyjaśnia świnoujska policja. Grozi mu kara nawet dwóch lat więzienia.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 377, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 326-350 z 377

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:25:06] • [IP: 83.12.47.***]

Co za HU>>>>>>> z niego teraz on powinien zdychać w mękach tak jak te psiaczki !!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:22:00] • [IP: 92.42.113.***]

co za gnida sadysta jeden!! oko za oko

B • Czwartek [26.11.2009, 09:19:30] • [IP: 217.97.199.**]

Zaglodzic Frajera! niech z glodu umiera!!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:19:26] • [IP: 212.160.162.**]

Dawać go, zrobimy porządek za szczeniaczka

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:16:29] • [IP: 93.94.191.***]

roberot ale figo fago z ciebie ;d

Radykał • Czwartek [26.11.2009, 09:16:13] • [IP: 80.245.183.***]

Po co gadać:) jak to mówi PEJA - wiecie co z nim zrobić:P heheheh

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:11:20] • [IP: 88.156.233.**]

chory czlowiek znam go

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:11:14] • [IP: 79.162.123.***]

Zrobic z nim to samo.Smierc za smierc i nie wazne ze to zwierzak, ono tez ma uczucia.

episode • Czwartek [26.11.2009, 09:10:15] • [IP: 92.42.118.**]

Matejki 16 ? bardzo dziekuje.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:09:24] • [IP: 217.97.199.*]

o matko ;o

episode • Czwartek [26.11.2009, 09:09:18] • [IP: 92.42.118.**]

Niiech gosc uwaza na ogień w nocy,

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:08:31] • [IP: 80.54.123.**]

* * brudasa! nawet na siedzenie w więzieniu za nasze pieniądze nie zasługuje takie ścierwo * !

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:05:00] • [IP: 62.21.98.***]

co za #@$%^%^ !! Znajde go i osobiscie skopie, wsrod tylu puszek po browarach zaglodzic psy?!?! przestan chlac zasrancu to bedziesz mial na jedzienie dla nich

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:04:52] • [IP: 95.129.228.***]

co za. ... poprostu nie ma słow na takich ludzi tylko 2 lata!! powinien dostac przyjamniej 7 według mnie!!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:00:42] • [IP: 95.129.226.**]

dwa lata??!! co to jest za kara?!! minimum5 lat powinien odsiedziec!! za takie okrucienstwo..ehh:(

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:57:46] • [IP: 217.97.193.***]

Jakie dwa lataaaa?!! Polskie sądy dbaja o to zeby takim się NIC nie działo. Znacie sprawe anglika Stephen D który zagłodził konie? Wogóle go nie ukarano... Śmieszny wyrok 1 rok w zawieszeniu za zagłodzenie na śmierc wielu koni!! A ci co byli społecznie oskarzycielami w sądzie mają teraz same problemy. Więc nie piszcie głupot, ze w naszym kraju cos grozi takim zwyrodnialcom. Są pod ochrona!!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:49:56] • [IP: 217.97.199.*]

Człowiek to najokrutniejsze zwierzę pośród całej reszty... Coś strasznego:(

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:48:34] • [IP: 195.116.25.**]

Ludzie którzy tam mieszkacie ZAPŁAĆCIE mu odpowiednio!!

Oburzony • Czwartek [26.11.2009, 08:47:50] • [IP: 79.190.147.**]

a w GS 24 jest więcej zdjęć i pokazana jest też knajpa na plaży, czy to lokal właściciela psów?? Nie dać temu . ... zarobić na interesie ani grosza więcej! za takie okrucieństwo, sprawca powinien zdychać w ten sam sposób!! Sąd mu guzik zrobi, a szkoda...

Pigwa • Czwartek [26.11.2009, 08:47:22] • [IP: 93.94.186.***]

ZWYRODNIALEC - nic mnie tak nie rusza jak krzywda wyrządzona zwierzakom. Mam nadzieje, że los wyrówna z nim rachunki, że sam będzie zdychał w meczarniach..

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:42:58] • [IP: 80.245.188.***]

Matejki 16 ze zdjęcia wynika...wiem który brudas

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:37:10] • [IP: 217.97.199.*]

Przecież ten bandzior nie pójdzie siedzieć! Polscy sędziowe się zlitują jak zawsze i dadzą w zawiaskach

Wafel • Czwartek [26.11.2009, 08:29:33] • [IP: 92.42.118.***]

Teraz tego gnoja zagłodzić !!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 08:28:34] • [IP: 80.245.180.***]

2 lata ?! Co to jest !! Co za psychol, jak tak można

SNUZ • Czwartek [26.11.2009, 08:21:37] • [IP: 88.156.233.***]

Pokazać fotkę tego *. To by było lepsze od śmiesznego wyroku sądu...

Oglądasz 326-350 z 377
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■