POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [26.11.2009, 07:21:47] • Świnoujście

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Cztery martwe psy znaleźli policjanci w piwnicy w kamienicy przy ulicy Matejki. Funkcjonariuszy zaalarmowali sąsiedzi, którzy nie mogli znieść fetoru dochodzącego z piwnic. Właścicielowi psów grozi kara do dwóch lat więzienia.

Policjanci wezwani na miejsce zdarzenia ujrzeli makabryczny widok. Martwe zwierzęta leżały w ciasnych klatkach. Lekarz weterynarii stwierdził śmierć z wygłodzenia. Nie wykluczył także maltretowania zwierząt.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nie wiadomo jak długo martwe psy leżały w piwnicy kamienicy. Wśród nich były trzy szczeniaki i jeden dorosły. Wystające kości i zapadnięte brzuchy mogą świadczyć o tym, że zostały zagłodzone na śmierć.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Mężczyzna pracował jako stróż obiektu gastronomicznego na plaży. Policjanci przypuszczali, że tam również mogą być zakopane martwe zwierzęta. Po przeszukaniu terenu niczego jednak nie znaleziono. Mężczyznę wypuszczono do domu. Sprawę wyjaśnia świnoujska policja. Grozi mu kara nawet dwóch lat więzienia.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 377, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 301-325 z 377

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:13:14] • [IP: 92.42.114.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:09:32] • [IP: 92.42.114.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Maślankiewicz • Czwartek [26.11.2009, 10:09:08] • [IP: 195.117.239.**]

Co to za menel? Zobaczcie na zdjęciu, jakie ma usyfione sztany. Trudno poznać, że to kiedyś były wyciery, prawie dżiny. To chyba jakiś najgorszy pener. Policyjna suka do kasacji po jego przewozie.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:09:06] • [IP: 87.96.58.**]

to jest zbrodnia!!wyrok do odsiadki a nie w zawieszeniu! a sąsiadów ukarać za brak reakcji! to tak jak by mu w tym pomogli.psy napewno wyly a im to nieprzeszkadzało dopiero smród? judzie!wstydzcie sie!!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:06:33] • [IP: 195.117.222.**]

wolal bym zeby ta policjantka co jest tam na zdjeciu tak skonczyla niz te psy.

Mleko 2,0% • Czwartek [26.11.2009, 10:06:13] • [IP: 88.156.235.**]

Szkoda zwierząt a sąsiadom to pewnie pasowało skoro schodząc od piwnicy i słysząc skowyt zwierząt nie zareagowali a naprawde wątpie w to aby te psy z głodu nie piszczały to jest naprawde przykre zero poszanowania dla tych zwierząt a" Właściciela" to na stos i spalić

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:03:25] • [IP: 80.245.189.***]

przecież zanim padły z głodu musiały strasznie cierpieć i wyć, czy pozostali mieszkańcy tej klatki to same bezduszne kreatury?

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:01:57] • [IP: 217.97.199.*]

Sąd uznał, że mozna przerabiać psy na smalec i wypuścił bandziora, wiec temu też nic nie zrobia, wlepią najwyżej mandat

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:51:21] • [IP: 83.21.0.**]

Proponuję, aby właściciela też zagłodzić. Zobaczy jak to jest, kiedy umiera się z głodu.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:50:31] • [IP: 80.245.185.***]

a wczesniej nikt tych pieskow nie slyszal??

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:49:44] • [IP: 80.245.191.***]

Dlaczego ludzie są tacy okrutni, nie szanują siebie, innych, zwierząt.Człowiek to najgorsze bydle na świecie tylko on potrafi tak krzywdzić.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:42:55] • [IP: 217.97.193.**]

Jakiś chory człowiek!! Jak mozna tak postepowac ze zwierzetami przecież pies ma dusze... Nikt wczesniej nie mógł zareagowac...?? To jest chore...Ten koles jest jakis niedorozwiniety...odizolowac takiego czuba od swiata. Ja bym go też zamkneła w piwnicy niech zdycha w cierpieniach szuja jedna...Biedne psy

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:42:05] • [IP: 217.97.199.*]

aaalllleeee ooo soooo chozzzzzi??

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:40:49] • [IP: 95.41.126.*]

robert kocząb !!1

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:38:59] • [IP: 93.94.191.***]

nie zle...

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:36:48] • [IP: 83.19.184.**]

dlaczego został wypuszczony do domu, przecież to śmieszne

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:33:42] • [IP: 83.19.184.***]

Czy nikt z mieszkających tam ludzi nie mógł zareagować wcześniej napewno ktos schodzil do piwnicy i slyszał psy. To przechodzi ludzkie pojęcię jak można być tak okrutnym, niechcial ich mogl je puścić napewno by sobie coś do jedzenia znalazly, a tak potwornie cierpialy to jest straszne.A ta bestia smierdząca powinna zdechnąć w gorszych cierpieniach lump, myślę że znajdzie się ktoś kto mu dobrze za to obije mordę i powybija zęby żeby niemógł nic do gęby wlożyć, tego mu życzę.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:33:32] • [IP: 82.2.26.***]

2 lata za psa !! co daje razem 6 lat !!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:31:56] • [IP: 83.15.113.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:31:50] • [IP: 80.245.186.***]

skuc, skopac i zamknac go w tej piwnicy

GOG • Czwartek [26.11.2009, 09:31:14] • [IP: 83.19.184.**]

" groziu mu nawet do 2 lat więzienia " - Nasz kraj nie szanuje zwierząt. ..

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:30:52] • [IP: 80.245.183.***]

Przykre...

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:30:46] • [IP: 93.94.186.***]

powinny byc kary jak za zabicie czlowieka,. ...zwierze tez chce zyc...

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:29:01] • [IP: 212.160.162.***]

do tej samej piwnicy go wsadzic

Gość • Czwartek [26.11.2009, 09:25:48] • [IP: 93.94.186.***]

Zagłodzić go też. Biedne kochane pieski ;( ([*]

Oglądasz 301-325 z 377
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■