POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [26.11.2009, 07:21:47] • Świnoujście

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Cztery martwe psy znaleźli policjanci w piwnicy w kamienicy przy ulicy Matejki. Funkcjonariuszy zaalarmowali sąsiedzi, którzy nie mogli znieść fetoru dochodzącego z piwnic. Właścicielowi psów grozi kara do dwóch lat więzienia.

Policjanci wezwani na miejsce zdarzenia ujrzeli makabryczny widok. Martwe zwierzęta leżały w ciasnych klatkach. Lekarz weterynarii stwierdził śmierć z wygłodzenia. Nie wykluczył także maltretowania zwierząt.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nie wiadomo jak długo martwe psy leżały w piwnicy kamienicy. Wśród nich były trzy szczeniaki i jeden dorosły. Wystające kości i zapadnięte brzuchy mogą świadczyć o tym, że zostały zagłodzone na śmierć.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

Mężczyzna pracował jako stróż obiektu gastronomicznego na plaży. Policjanci przypuszczali, że tam również mogą być zakopane martwe zwierzęta. Po przeszukaniu terenu niczego jednak nie znaleziono. Mężczyznę wypuszczono do domu. Sprawę wyjaśnia świnoujska policja. Grozi mu kara nawet dwóch lat więzienia.

Zagłodził psy na śmierć. Uwaga drastyczne zdjęcia!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 377, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 276-300 z 377

Gość • Czwartek [26.11.2009, 11:01:37] • [IP: 92.42.114.***]

Gorsze jest to, ze ten menel ma dwoje dzieci... Z podobną sobie lajzą. Moze sprawdzcie co sie z dziecmi dzieje?

Gość • Czwartek [26.11.2009, 11:01:12] • [IP: 79.162.69.***]

obić! opluć! skopać! zamknąć! nie karmić! nie poić! niech zdycha!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:58:45] • [IP: 92.42.112.***]

teraz tego faceta powinni tak samo potraktowac tak jak on zrobil to z tymi biednymi pieskami.skandal co sie dzieje!ten czlowiek chyba nie ma serca i dostal tylko 2 lata?wyjdzie i bedzie robil to samo zobaczycie wspomnicie moje slowa:(

episode • Czwartek [26.11.2009, 10:53:55] • [IP: 92.42.119.***]

Prosze redakcje o usuniecie zdjęć psów. A sasiedzi i cala ta okolica to jeden wielki syf

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:53:51] • [IP: 79.162.69.***]

matejki 16! wstyd i hańba dla całej kamienicy za znieczulice! węch może i macie ale ze słuchem... przyłożyliscie sie do zbrodni! a tego... a zamknąć a nie zawiasy! chciałabym aby ta sprawa była przez portalmonitorowana, może wielki szum sprawi ze nasza temida otworzy oczy!

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:48:12] • [IP: 93.94.186.***]

Maślankiewicz... Ty za słabo ubity jesteś :))

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:47:28] • [IP: 89.174.73.**]

Za takie" coś" powinna byś tak wysoka kara jak za morderstwo na człowieku!! Zwierzęta są przecież bezbronne!! Trzeba nie mieć serca żeby tak postępować!! Za takie przestępstwa są stanowczo za niskie kary w naszym państwie!! Ale cóż polskie prawo zawsze nie było takie jak trzeba! : (To jest skandal!! Ale ten sadysta odbierze jeszcze swoją" nagrodę" w stosownym czasie!!

Maślankiewicz • Czwartek [26.11.2009, 10:46:02] • [IP: 195.117.239.**]

Nie zrozumiejcie mnie źle, ale tak przy okazji przypomnę pewien eksperyment przeprowadzony przez znanego sowieckiego zoologa Anatolija Zwieriakowa. Postanowił odzwyczaić konia od jedzenia i w ten sposób wyhodować rasę oszczędną i opłacalną w hodowlach wojskowych. Eksperyment przebiegał bardzo pomyślnie przez znaczny okres i wszystko wskazywało na to, że konia uda się oduczyć jeść, tylko że dzień wcześniej szkapina zdechła.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:45:52] • [IP: 83.21.140.**]

Cztery psy razy 2 lata to osiem DO ODSIADKI, a najpierw obić, wybić zęby żeby nie mógł żreć zboczek.

episode • Czwartek [26.11.2009, 10:45:36] • [IP: 92.42.119.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:42:46] • [IP: 95.41.53.***]

zdjecie jego i nazwisko powinno byc podane i samosad bo" sprawiedliwosc" da mu zawieszenie

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:40:31] • [IP: 83.21.140.**]

Ci sąsiedzi to też bez sumienia, przecież te psy makabryczne wyły, dopiero smrodek im przeszkodził, powinni tez być sądzeni za brak reakcji, za nie udzielenie pomocy. Kara wykonana a nie w zawieszeniu.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:39:27] • [IP: 95.129.228.**]

dokladnie

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:36:35] • [IP: 79.184.5.***]

Prawo jest zbyt łaskawe nawet roku nieposiedzi, a powinien odpowiadac jak za morderstwo bo skoro potrafi postapic tak ze zwierzeciem to i z czlowiekiem. Psychopata.

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:35:56] • [IP: 80.245.182.***]

dlaczego ludzie sa tacy okropni w stosunku do zwierzat jzu lepiej by bylo jakby je na ulice wyrzucil mialy by szanse przezycia a nie zamkniete w piwnicy debil chodzacy idiota sadysta

smb • Czwartek [26.11.2009, 10:33:38] • [IP: 217.97.193.***]

ale foty

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:32:38] • [IP: 80.245.191.***]

do Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:06] • [IP: 195.117.222.**] ty chyba masz cos z głową lecz sie pajacu na nogi bo na głowe zapuzno

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:31:56] • [IP: 80.245.179.***]

Który to obiekt gastronomiczny?

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:31:27] • [IP: 217.97.199.*]

aaallleeee ooo cooo chhhooozzzzzzzi?

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:31:14] • [IP: 92.42.114.***]

To pewnie te pieski co byly przywiazane na plazy jakies cztery tygodnie temu straz miejska miala dopilnowac postawienie im bud

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:30:59] • [IP: 217.97.199.*]

Zagłodzić tego gnoja !! Mam nadzieje ze zostanie ukarany bo jezeli dadza mu tylko zawiasy to bedzie skandal !

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:29:18] • [IP: 92.42.118.**]

Jak tak możne zwierzęta tez czuja ja bym mu dała dożywocie ale minimum 15 lat. Jak tak można to jakiś psychol przepraszam za wyrażenie ale to co ludzie robią zwierzętom to naprawdę aż trudno w to uwierzyć !

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:24:57] • [IP: 213.77.13.***]

wina tez sasiadow juz mogli wczesniej za alarmowac policje...chyba lubia pisk zwierzat KOMUNA RZADI

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:24:35] • [IP: 92.42.114.***]

zaglodzic gooooo!! co za brutal... idiota...brak slowwww

Gość • Czwartek [26.11.2009, 10:23:58] • [IP: 213.77.13.***]

i nasz sprawiedliwosc da mu zawiasy...

Oglądasz 276-300 z 377
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■